United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


תכנון טיול לדרום אמריקה ומרכז אמריקה ומחירון עבור הייעוץ ואפשרויות קבלת השירות

תכנון טיול לדרום אמריקה או תכנון טיול למרכז אמריקה מבוצע על ידי חברת איתן נסיעות. בדבר מבצעים של טיולים מאורגנים עברו לעמוד מבצעים ובחרו את המדינה בה תרצו לטייל. בכל האפשרויות ההתאמה שלי היא לפי המוטו שלי מקסימום "תפירה אישית" במינימום מחיר. מובטח החזר מלא על מחיר הייעוץ במידה ומזמינים סידורי קרקע כמו טיול מאורגן אישי (בתי מלון, רכב, טיולים) לא כולל מבצעים. האפשרות הראשונה בתכנון טיול לדרום אמריקה או מרכז אמריקה היא מתן יעוץ טלפוני או מומלץ יותר ייעוץ בפגישה. ביעוץ כזה אנו נעזור ללקוח בבחירת יעד הנסיעה תוך שימת דגש על עונות השנה, הגיל וסוג הטיול המבוקש.
בהמשך אנו נעביר ללקוח תכנית נסיעה הכוללת את המלצותינו על ביקור באתרים התיירותיים השונים, מעברים בין ערים והצעות לבילוי בערב במידת האפשר. הפגישה היא עד שעתיים. ייעוץ זה הוא כללי יותר ומתאים בעיקר למוצ'ילרים. האפשרות השנייה לתכנון טיול לדרום אמריקה, תכנון מסלול דרום אמריקה, טיול עצמאי לדרום אמריקה, היא הייעוץ המלא אשר כולל, תכנית מסלול יום יומית מלאה אשר תכלול אתרי תיירות מרכזיים, הצעות לבילוי בערבים במידת האפשר, מעברים בין ערים ומדינות. אנו נתאים את המסלול בהתאם לגילך, העדפותיך ותחומי העניין שלך, הרכב המשפחתי שלך, אורך הטיול, עונות השנה ומצבך הפיסי. מחיר השרות בפגישה עד שעתיים תלוי באורך הטיול, החל מ 350 ש"ח. 
במידה ותזמין מחברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, את הטיול לדרום אמריקה או טיול למרכז אמריקה יוחזר לך הסכום ששילמת בפגישה. בנוסף לכך אנו יכולים להזמין עבורך טיול לנוסע העצמאי בכל מדינות דרום אמריקה  ומרכז אמריקה, טיול עצמאי לדרום אמריקה הכולל העברות משדות התעופה, בתי מלון, רכב, נהג ומדריך דובר שתי שפות. לגבי טיסות בינלאומיות או טיסות פנים הכלולות במסלול נזמין לך אותם בהתאם לבקשתך או נשאיר אותם לטיפולך. מחירים מיוחדים לחיילים משוחררים ולקבוצות אנשים היוצאים לטייל יחד !!!!!! כל מה שנשאר לך בתכנון טיול לדרום אמריקה או מרכז אמריקה, הוא לארוז את המזוודות ולקבוע את תאריך הנסיעה. השירות ניתן בשעה הנוחה לך, לאחר שעות הפעילות של משרדי הנסיעות, באווירה נוחה, על כוס קפה.
אל נא תבזבז את זמנך במשרד הנסיעות לא מקצועיים, בחברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה,  תקבל את המידע המדויק הדרוש לך עבור חופשתך אשר בסיכומו של דבר יחסוך לך כסף רב בטיולך.

לסיכום

בתכנון טיול לדרום אמריקה ומרכז אמריקה תחסוך לעצמך זמן רב בטיול עצמו וכן תבטיח לעצמך טיול ללא דאגות. זכור העונות באזורים השונים בדרום ומרכז אמריקה הן קצרות, על כן יש חשיבות רבה בהזמנת סידורי הקרקע מראש לרבות בתי מלון, רכבים ואת טיולי היום והטרקים השונים. ישנם מסלולים רבים המוגבלים לכמות משתתפים וכמו כן ספיונות רבות בעלות תפוסה מוגבלת. אל תחכה לרגע האחרון קבע אתנו פגישה בעניין תכנון טיול לדרום אמריקה או מרכז אמריקה וצא לטיול חלומותיך.


צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.