United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


טיול מאורגן לפרו במבצע מיוחד מסלול קצר שמונה ימים

דגל פרו, טיול מאורגן לפרו

יום ראשון הגעה ללימה (Lima)

ברוכים הבאים. התחלנו את הטיול המאורגן לפרו לנוסע העצמאי. עם ההגעה  לשדה התעופה הבינלאומי "חורחה צ'אבס" (Jorge Chavez),  איסוף על ידי נציג הסוכנות, עזרה והעברה למלון. נשמח להמליץ עבורכם לפי הזמן שיעמוד לרשותכם על טיול בסביבת המלון או יציאה בערב לאזור הבילויים המודרני בלימה בו נמצאות מסעדות ובתי קפה רבים. לינה בלימה. בטיול לפרו ינתן לך מידע לגבי המקומות המומלצים ליציאה בערב לבילוי בלימה כולל מסעדות בתי קפה ואתרי בילוי נוספים.

טיול מאורגן לפרו, לימה


יום שני לימה (Lima), קוסקו (Cusco) – סיור בעיר וסביבתה (אתרים אראכיאולוגיים) 

לאחר ארוחת הבוקר, המשך טיול מאורגן לפרו במבצע העברה לשדה התעופה בלימה. משם נטוס לקוסקו (Cusco) הגעה והעברה למלון. אחה"צ סיור בעיר ובעתיקות המקיפות אותה, כולל הכיכר המרכזית, הקתדרלה, מקדש קוריקנצ'ה  ,(Koricancha Temple)שהיה מרכז צבאי ודתי בממלכת האינקה והוקדש לאל המרכזי שלהם, השמש. ליד המקדש שרידים ארכיאולוגיים של טמבומצ'אי (Tambochay), אשר שימשו כמרחצאות של האינקה. פוקה פוקרה (Puca Pucara), מרכז השלטון הצבאי, אמפיתיאטרון קנקו Kenko)),המהווה הוכחה לאופי המיסטי של אותו הזמן ומבצר סקסייהואמן Sacsayhuaman)), בו נראה את שיטת הבניה המיוחדת של אמפריית האינקה בחומות המקיפות מבצר זה. כמו כן נוכל לבקר באחד השווקים הצבועוניים בעיר. לאחר הסיור חזרה למלון. טיול לפרו יאפשר לך הכרות ען בירת אימפריית האינקה , קוסקו. לינה בקוסקו Cusco)) ארוחות: ארוחת בוקר.

טיול מאורגן לפרו, קוסקו     טיול מאורגן לפרו, קוסקו

 
יום שלישי קוסקו (Cusco), אורובמבה (Urubamba), העמק הקדוש 

לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את המסע לעמק הקדוש של האינקה במסגרת הטיול המאורגן לפרו, שבו תהיה לנו הזדמנות להכיר את התרבות הייחודית לתחילת תקופת האינקה. נבקר בכפרים פיסק Pisac)), שם נראה את השוק האינדיאני הצבעוני הטיפוסי. נבקר בקלקה (Calca), יוקאי Yucay)), אורובמבה (Urubamba). באזור נערוך הפסקה לארוחת צהרים (מזנון). אחרי הצהרים נבקר במקדש אדמיניסטרטיבי ענק של האינקה אולנטייטאמבו ׁׁׁ(Ollantaytamboׂ), שהיה מרכז גדול לפעילות ממשלתית, חקלאית ודתית. אפשר לראות כאן קירות ענק מסלעים, מקדשים וארמונות.
על פי סוג הסיור והזמן שיעמוד לרשותינו בטיול מאורגן לפרו במסלול יומי זה, נוכל לבקר בכפר הציורי צ'ינצ'רו (Chinchero) שבו ניפגש עם התושבים ונצפה במנהגיהם המסורתיים. בתום הסיור נסע למלון בעמק הקדוש. ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהרים. ניתן באותו היום להמשיך אל העיירה אגואס קליינטס בתאום עם יום הסיור היומי.

 טיול מאורגן לפרו, העמק הקדוש

 
יום רביעי טיול לעיר האבודה של האינקה – מאצ'ו פיצ'ו (Macchu Picchu) 

אחרי ארוחת בוקר, המשך טיול לנוסע העצמאי בפרו, נצא מוקדם בשעה 06.00 ונהנה מהעובדה שאין עדיין מבקרים רבים באתר, כדי לחזות בעיר הקסומה. אחת החוויות המסעירות במסגרת טיול מאורגן לפרו היא ביקור באתר המיסטי, תרבותי מאצ'ו פיצ'ו. אנחנו יכולים גם לטפס ל"הר הצעיר" (Huayna Picchu), שממנו נשקפת העיר האבודה המרהיבה. הטיפוס לא מתאים לכל אחד וכדאי להתייעץ עם חברת איתן נסיעות האם לבצע אותו. בזמן המתאים נפגוש את המדריך לסיור מודרך בעיר הקדושה, שהייתה אבודה במשך מאות שנים, ושהתגלתה רק בשנת 1911 על ידי חירם בינגהם. העיר שהיוותה מרכז לממלכת האינקה נמנית בין פלאי העולם.
משך הסיור כשעה וחצי (ניתן לבצע טיול פרטי במאצ'ו פיצ'ו כשעתיים וחצי), בסיור נראה את מקדש שלושת החלונות (Intihuatana), את הכיכר המרכזית, נקודות לתצפית ועוד. הפסקה לארוחת צהריים (מזנון). לאחר מכן נסע באוטובוס חזרה לעיירה אגואס קליינטס. בתכנית זו לנים לילה נוסף בעיירה אגואס קליינטס אך למעוניינים בכך ניתן לחזור ביום זה לקוסקו. בשעות אחה"צ נוכל לחזור ברכבת לקוסקו (Cusco). הגעה לקוסקו לתחנת הרכבת ומשם העברה למלון. לינה בקוסקו. לנוסעים שרוצים לעלות לטיפוס על הואינה פיצ'ו (Huayna Picchu) יש להוסיף $30 לאדם. סה"כ העולים ליום 400 איש ב-2 לוחות זמנים: 08:00-07.00 /10:00-11:00, מותנה במקומות פנויים.
לאחרונה בהנחיות חדשות של משרד התיירות הפרואני ישנם מועדים ושעות הניתנות מראש לביקור במאצ'ו פיצ'ו פרטים תקבלו על כך בפגישה אישית וזאת כהכנה לטיול עצמאי לפרו. ארוחות: ארוחת בוקר. אין ספק שטיול לפרו חייב לכלול ביקור במאצ'ו פיצ'ו.

פרו מאצ'ו פיצ'ו

 
יום חמישי קוסקו (Cusco)- - אגואס קאליינטס (Aguas Calientes)

יום חופשי בעיירה היפה, באפשרותינו לבקר ביקור נוסף באתר מאצ'ו פיצ'ו בתשלום נוסף, או לבקר במוזיאון מקומי. כיום חובה לתאם דרך חברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה ולהסדיר את הביקור הנוסף במאצ'ו פיצ'ו. אחרי ארוחת צהריים נסע ברכבת לעמק הקדוש, לינה באזור. ארוחות: ארוחת בוקר ארוחת צהריים, מזנון. במסלול טיול לפרו נכון ומוקדם מספיק נחסוך לעצמנו עלויות רבות בין היתר בביקור בעיירה זאת.

יום שישי העמק הקדוש (Sacred Valley)

לאחר ארוחת הבוקר יום חופשי בעמק הקדוש. ניתן לבקר במוראי (Moray), טרסות חקלאיות מתקופת האינקה או במארס (Mares), מכרות מלח. ניתן לבצע טיול פרטי בעמק הקדוש במסגרת טיול פרטי בפרו,( בתוספת תשלום) ולבקר בקהילות אותנטיות באזור. בתום הביקור נסע באוטובוס לקוסקו ונגיע למלון. נאפשר לנו זמן חופשי בקוסקו בהתאם ללוח הזמנים על מנת לראות מבנים עתיקים נוספים ומוזיאונים מעניינים. בטיול לפרו זה, מסלול קצר בפרו לא נוכל להחמיץ ביקור באתרים המרכזיים בקוסקו. לינה בקוסקו. ארוחות : ארוחת בוקר.

יום שביעי לימהLima) ) סיור בעיר הקולוניאלית והמודרנית 

נצא בשעות הבוקר בטיסה ללימה עם ההגעה העברה למלון נבחר. בשעות אחה"צ נצא לסיור בעיר הקולוניאלית ובעיר המודרנית, שבו נראה את הכיכר המרכזית על בנייניה השונים: ארמון הממשלה, ארמון הארכיבישוף, את הקתדרלה-הבזיליקה ואת הארמון של הממשל העירוני. במרכז ההיסטורי נבקר באחד מהבניינים היפים ביותר שלו, ניכנס למנזר המונומנטלי סן פרנציסקו Convent de San Francisco)), שמציג את האוסף הגדול ביותר של אמנות דתית באמריקה. נוכל להתפעל מחדר המקהלה (Choir Room), ומספריית הנזירים, מחדר הצמוד לכנסייה (Sacristy), בו נשמרים כלי הפולחן ובגדי הכוהנים המשמשים בקודש, שמקושט באוסף ציורי זורברןZurbaranׁ) ), ריברה (Rivera),
בהמשך היום, נראה את החצר הגדולה של הקלויסטר המרכזי, שמקושט באריחים מהמאה ה- 16 מסביליה, את הקשתות המוריות והמחילות התת קרקעיות הידועות בשם קטקומבות, שבהן תרגישו את עברה הקולוניאלי של לימה. לבסוף נלך לאזורי המגורים המסורתיים של הבירה, מטעי הזיתים של סן איזידרו (San Isidro), מירפלורס ((Miraflores, לארקו מר (Larco Mar), איזורי תיירות מרכזיים של לימה של היום. חזרה למלון, לינה בלימה. ארוחות: ארוחת בוקר. יום טיול בלימה הוא מעניין ביותר במסגרת טיול עצמאי לפרו.

טיול מאורגן לפרו, לימה    טיול מאורגן לפרו, לימה

 
יום שמיני חזרה לישראל או המשך למדינה נוספת

לאחר ארוחת הבוקר יום חופשי בלימה לקניות וסידוריים אחרונים. במידה והזמן יעמוד לרשותנו במסגרת טיול מאורגן לפרו ויום זה נוכל לבקר בשווקים השונים בלימה או במוזיאונים הרבים הפזורים ברחבי העיר. בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה.

מחיר ותנאים לטיול - כל המחירים לאדם על בסיס חדר זוגי (מינימום 2 אנשים)

טיסות בינלאומיות החל מ $1195

טיסות פנימיות החל מ $199

סידורי קרקע על בסיס 2 אנשים - לפרטים פנה למשרדנו

המחיר כולל

כל הסיורים על פי מה שכתוב בתכנית

רכבת מהעמק הקדוש למאצ'ו פיצ'ו 

כל הארוחות על פי מה שכתוב בתכנית

מלונות בדרגת תיירות טובה 3* (להוציא לינה בהוסטל באגואס קליינטס)

המחיר אינו כולל

טיפים

ארוחות נוספות

חיסונים: מידע ופרטים בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות ת"א 035634848 ירושלים 026217341 חיפה - 048619777

ביטוחים: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית.מומלץ לרכוש הביטוח בעת ההרשמה ככיסוי לדמי הביטול הגבוהים (כמובן עפ"י תנאי הפוליסה). מומלץ לרכוש ביטוח כבר בעת ההרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ"י כללי הפוליסה. בטיולים הכוללים התעסקות בספורט (ע"פ הגדרת חברות הביטוח) יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הטיול פעילות המוגדרת ככזו. במידה והלקוח מבקש לרכוש ביטוח בתיווך חברת איתן ייעוץ נסיעות על הלקוח ובאחריותו לדרוש לקבל לידיו את הפוליסה.
הערות : מחירי הטיסות עלולים להשתנות בהתאם לזמינות במערכות ההזמנות של חברות התעופה. מחיר סידורי הקרקע כפוף לאישור ספקי שירותי הקרקע בחו"ל. 

לסיכום

טיול מאורגן לפרו עם חברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, זה במבצע מכיל את המקומות המיוחדים ביותר לביקור בפרו ומבוסס על לינה במלונות בסיסיים. ניתן לשדרג את רמת המלונות וזאת בתוספת תשלום. המבצע יכול להשתנות מעת לעת וכך גם המחיר בהתאם לתפוסת בתי המלון. טיול מאורגן לפרו במבצע מומלץ להזמין מבעוד מועד על מנת לקבל מחיר זול. טיול מאורגן לפרו אשר יכלול אטרקציות בפרו ניתן לשלב עם טיול לבוליביה או טיול לאקוודור וגלפגוס. טיול לפרו במסלול קצר זה ניתן לשלב עם טיול לאקוודור וגלפגוס במבצע מיוחד.
קבעו פגישה בהקדם להכנת התכנית עבורכם. טיול בפרו הוא חוויה שתלווה אתכם זמן רב ותשאיר בכם טעם של עוד, לחוות מדינות נוספות בדרום אמריקה או מרכז אמריקה. זאת במסגרת סוכנות נסיעות לדרום אמריקה או מרכז אמריקה.

 צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

למעבר לעמוד מבצעים ראשי

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף

 

 

טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אינטי ראימי
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אינטי ראימי
טיול לפרו, פרו אינטי ראימי
טיול לפרו, פרו מאצו פיצו