United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


דגל ברזיל, חופשה בברזילמבצע מיוחד טיול כולל קרנבל בברזיל, ג'ונגלים, טיול פרטי באיגוזו ונופש מלונות ברמה טובה החל מ 3669$ לפרטים

חופשה בברזיל ברזיל טיול עצמאי לברזיל עשרה ימים

ייום ראשון יציאה מישראל אל מפלי האיגוזו הצד הברזילאי

לאחר טיסה ארוכה מישראל נתחיל את החופשה בברזיל בהגיענו לפוז דה איגוזו, המפלים בצד הברזילאי כדי להתחיל את החופשה שלנו בברזיל במסגרת טיול עצמאי לברזיל, עם הנחיתה העברה למלון נבחר.

יום שני איגוזו הצד הארגנטינאי (Iguazu Argentina side)

המשך החופשה בברזיל, לאחר ארוחת הבוקר במסגרת חופשה בברזיל, נצא לחצי יום סיור למפלים בצד הארגנטינאי. נגיע למרפסת מעל המפלים הגועשים בעולם ונחווה מה זאת עוצמת מים אמיתית. נחווה בנוסף שייט בספינה לעבר מפל "אף השטן". אזור הפארק הוא יער טבעי המאופיין בצמחיה ובבעלי חיים. שיא הביקור הוא נקודת תצפית לעבר המפל הנקרא "הגרון של השטן". במסגרת טיול עצמאי בברזיל, ניתן לשוט בנהר האיגוזו שייט אתגרי ארוך ומאתגר יותר ולאחר מכן לנסוע ביער הגשם באזור. בפארק נצעד בשבילי הליכה ונגיע למרפסות הנמצאות מעל המפלים. בפארק שבילי הליכה רבים אשר לאורכם ישנן תצפיות לעבר המפלים. בתום הסיור חזרה למלון.

יום שלישי איגוזו הצד הברזילאי (Iguazu Brasil Side)

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול בצד הברזילאי של המפלים. בצד הברזילאי הטיול קצר יותר מהצד הארגנטינאי. באם יתאפשר לנו נוכל לבקר גם בפארק הציפורים המקומי. בשעה יעודה נסע לשדה התעופה ונטוס לעבר העיר סלבדור עם ההגעה העברה למלון נבחר.


shutterstock 351403178 Mobile


יום רביעי סלבדור (Salvador)

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את החופשה בברזילטיול עצמאי בברזיל מומלץ במדינת סלבדור להכרות התרבות הייחודית בה. יום חופשי לטיול עצמאי בסלבדור ההיסטורית. העיר היא הנשמה האפריקאית של ברזיל ותושביה הם צאצאיהם של העבדים האפריקנים. בין היתר נוכל לבקר במוזיאון המקומי על התרבות האפריקאית וכן בכנסיות מעעוטרות זהב ברובע פלאוריניו. בסלבדור חיים אנשים המאמינים בדת הקנדומבלה, שילוב של אמונה קטולית ואמונה מגית. במסגרת טיול מוזמן מראש, נוכל לראות צורת פולחן ייחודית זו של התושבים המקומיים. בסלבדור חופי רחצה המתאימים הן לגלישה והן לרחצה
במסגרת חופשה בברזיל, טיול בברזיל, לבקר עצמאית בשווקי העיר ודרכם ללמוד על חיי התושבים המקומיים. בשווקים ניתן לראות פריטים רבים הקשורים לתרבות האפרו ברזילאית. מומלץ להגיע למפרץ סנטוס לצפייה בשקיעה. לינה במלון נבחר

חופשה בברזיל, סלבדורחופשה בברזיל, סלבדור


יום חמישי פראיה דו פורטה (Praia Do Forte)

לאחר ארוחת הבוקר והמשך החופשה בברזיל, נצא לטייל במפרץ פראיה דו פורצ'י אתר נופש חופים אקולוגי יוקרתי. נוכל להתרשם מפרוייקט תמר מטרתו הצלת צבי הים מכל הסוגים. במסגרת הפרוייקט נוכל לבקר בחוות הצבים המיוחדת במקום. כמו כן באזור, ניתן לצאת למסלולי הליכה, לשוט בקאנו או לרכב על אופניים. אזור זה וחופיו הוא אחד המומלצים בחופשה בברזיל או בירח דבש בברזיל. בפראיה דו פורצ'י יש רחוב מרכזי של מסעדות ובתי קפה וחנויות רבות לקניית מזכרות וחפצי אומנות. ניתן גם לבקר בחופים נוספים באזור. בתום הביקור חזרה למלון נבחר.


פראיה דו פורטה, חופשה בברזילחופשה בברזיל, חוף פראיה דו פורטה


יום שישי הגעה לריו דה זנרו (Rio De Janeiro)

לאחר ארוחת הבוקר זמן חופשי עד לשעה היעודה בא נסע לשדה התעופה. נטוס לריו דה זנירו אחת מהיפות בעולם, עם ההגעה נסע למלון נבחר. בהמשך היום ובהתאם לשעת ההגעה נוכל לערוך טיול הכרות קצר על אחד החופים המדהימים של העיר. נוכל לטייל על חופי הקופקבנה, איפנמה או לבלון. באזור שלל מסעדות ובתי קפה בהם נוכל לעצור לארוחה קלה. המלצות למקומות בילוי ומסעדות תוכלו לקבל אצלנו בסוכנות. נוכל להנות משקיעות יפות לאורך חופים אלה. חופשה בברזיל ללא ביקור בריו היא למעשה לא "חופשה אמיתית". לינה בריו.

יום שביעי ריו דה זנרו (Rio De Janeiro)

לאחר ארוחת הבוקר והמשך חופשה בברזיל, נצא לטיול לשכונות העוני של ריו הנקרות "פבלות". נבקר בקהילה מקומית (Pavela Santa Marta), שהתפרסמה בכך ששימשה מקום צילומו של הוידאו קליפ של הזמר מייקל ג'קסון שפסלו נמצא במקום. בסיור במקום נלמד על חיי המקומיים, דרכי המסחר שלהם וצורת בתיהם. בפבלה נעבור בשוק מקומי וכן באזור בו המקומיים מוכרים עבודות אומנות. בדרך חזרה למלון נעבור באגם רודריגו. לאחרונה הביקור בפבלות מוגבל מטעמי בטחון אישי. בערב נוכל לצאת למופע מרשים הנקרא פלטפורמה. מופע של מוסיקת סמבה עם זמרים ורקדנים המייצגים את התרבות העשירה של ברזיל.(אפשרת לארוחת ערב במופע).
סיור הפבלות מותנה בהחלטת המשטרה המקומית על בטיחות התיירים על כן לא תמיד הוא מתקיים. המופע פלטפורמה כרגע לא מתקיים ובמקומו מתקיים מופע אחר במתכונת דומה. במסגרת טיול עצמאי בברזיל חובה לספוג ולהתרשם מהצד המוסיקלי, הקולינרי ומחיי התושבים במקום.חופשה בברזיל ריו דה זנרוחופשה בברזיל, פבלה בריו


יום שמיני ריו דה זנרו (Rio De Jeneiro)

לאחר ארוחת הבוקר והמשך חופשה בברזיל, נצא לטיול ג'יפים. נתחיל בנסיעה לשכונה המסורתית סנטה טרזה אשר בה אחוזות ששימשו את הבריטים בתחילת המאה ה 20, היום מקום מגורים של אומנים ואינטלקטואלים. משם נסע לגבעת קורקבודו שעליה עומד הפסל המפורסם של ישו הנוצרי. המשך נסיעה ליער האטלנטי המדהים טיחואוקה. נעצור בדרך לתצפית מדהימה על חופי ריו. נראה את מפל קסקטיניה לפני שנחזור למלון דרך חוף פפינו. ישנם סיורי ג'יפים נוספים במסלולים שונים ונוכל להתאים לכם סיור על פי בחירה אישית. בהמשך טיול עצמאי בברזיל ניתן גם לבקר בגנים הבוטנים ובהר הסוכר.

חופשה בברזיל, ריו טיול ביער טיחואוקהחופשה בברזיל, מופע פלטפורמה בריו 


יום תשיעי ריו דה זנרו, סיום הטיול וחזרה לישראל

לאחר ארוחת הבוקר זמן חופשי במידה והזמן יאפשר למנוחה באחד מחופי ריו, קופקבנה, איפנמה, לבלון, המהווים מוקד של חופשה בברזיל. לאורך החופים פזורים מסעדות ובתי קפה לרוב וישנה טיילת יפה להליכה רגלית. בהתאם לשעת הטיסה הבינלאומית נסע  לשדה התעופה הבינלאומי של ריו משם נעשה את הדרך הארוכה הביתה לישראל. הערה: ניתן להוסיף למבצע זה נופש אקזוטי של שני לילות נוספים באזור ריו. במקרה זה הטיול כולו יהיה שנים עשר יום.

מחיר ותנאים טיול עשרה ימים :כל המחירים הם לאדם על בסיס חדר זוגי (מינימום 2 אנשים)

סידורי קרקע על בסיס 2 אנשים - לפרטים פנה למשרדנו

מחיר טיסות בינלאומיות - המחיר תלוי בתאריך ההזמנה

מחיר טיסות פנימיות החל מ 199$

מחיר הטיול כולל

לינה על בסיס ארוחת בוקר

מלונות בדרגת תיירות

כל הטיולים בהדרכה מקומית מלאה באנגלית על פי התכנית.

המחיר אינו כולל

טיפים

ארוחות נוספות

חיסונים: מידע ופרטים בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות ת"א 035634848 ירושלים 026217341 חיפה - 048619777

ביטוחים: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית.מומלץ לרכוש הביטוח בעת ההרשמה ככיסוי לדמי הביטול הגבוהים (כמובן עפ"י תנאי הפוליסה). מומלץ לרכוש ביטוח כבר בעת ההרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ"י כללי הפוליסה. בטיולים הכוללים התעסקות בספורט (ע"פ הגדרת חברות הביטוח) יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הטיול פעילות המוגדרת ככזו. במידה והלקוח מבקש לרכוש ביטוח בתיווך חברת איתן ייעוץ נסיעות על הלקוח ובאחריותו לדרוש לקבל לידיו את הפוליסה.
הערות : מחירי הטיסות עלולים להשתנות בהתאם לזמינות במערכות ההזמנות של חברות התעופה. מחיר סידורי הקרקע כפוף לאישור ספקי שירותי הקרקע בחו"ל.

לסיכום

חופשה בברזיל במסגרת טיול לנוסע העצמאי בברזיל, תקנה לך מרגוע ושלווה, ותתוכנן בחברת איתן נסיעות, בסוכנות נסיעות לדרום אמריקה טיול בברזיל תוכל לעשות בחופים מדהימים. ברשותינו להציע לך ברזיל טיול עצמאי בהדרכה מלאה היוצרים מסלול טיול בברזיל, טיול מאורגן לברזיל מחיר שבו מחירים מיוחדים למקדימים להרשם. טיול משפחתי לברזיל, הרי הוא טיול לברזיל עם ילדים מומלץ וצופן בחובו חוויות אין ספור. חבילות לברזיל או חבילות נופש לברזיל במסגרת טיול מאורגן לברזיל נוכל להציע לך דיל לברזיל. חבילות לברזיל כוללת כל אחת אזור אחר בברזיל כמו טיול בצפון ברזיל. דילים לברזיל מומלץ להזמין זמן רב מראש לפני הנסיעה כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר שניתן.
במסגרת חופשה בברזיל או  בנוסף טיול לברזיל וארגנטינה ניתן לארגן וכן של שילוב אחר של מדינות ביבשת דרום ומרכז אמריקה.ניתן לשלב טיול זה אחרי או לפני טיול לארגנטינהטיול לפרו או לבוליביה וזאת בחברת איתן נסיעות סוכנות נסיעות לדרום אמריקה. חופשה בברזיל היא הנאה שאין שני לה.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

לחזרה לעמוד מבצעים ראשי

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

טיול בברזיל חופים
טיול בברזיל מפלי איגוזו
טיול בברזיל מפגש עם שבטים
טיול בברזיל קורקובדו
טיול בברזיל הר הסוכר
טיול בברזיל הקרנבל בריו
טיול בברזיל חוף קופהקבנה
טיול בברזיל חוף קופהקבנה