United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


ארגנטינה אתרים מעניינים טיול מאורגן לארגנטינה ארגנטינה אטרקציות, טיולים לפטגוניה שלושה עשר יום

טיול בארגנטינה, דגל ארגנטינה

יום ראשון יציאה מישראל לבואנוס איירס (Israel to Buenos Aires)

ארגנטינה אתרים מעניינים רבים בה וכדי לראות אותם, נצא בטיסה לטיול לארגנטינה, טיול עצמאי לארגנטינה, לבואנוס איירס דרך אירופה ונגיע אליה בשעות הערב. עם ההגעה העברה למלון. (אפשרי הגעה ביום המוחרת)

יום שני בואנוס איירס (Buenos Aires)

לאחר ארוחת הבוקר ובמסגרת ביקור בארגנטינה אתרים מעניינים, טיול לארגנטינה, נצא לסיור בבואנוס איירס (הערכה כארבע שעות) המתכנה פריס של דרום אמריקה. נבקר בשכונות הנוצצות רקולטה (Recoleta) ובית הקברות המפורסם שלה פלרמו (Palermo), ככר מאי (May Square), הבית הוורוד (Casa Rosada), הקתדרלה, אזור פוארטו מדרו (Puerto Madero) האופנתי והחדש ועוד בתים וארמונות בעלי ארכיטקטורה ייחודית היסטורית ותרבותית. נבקר בישובים הראשונים של העיר. נבקר בשכונה הציורית סן טלמו (San Telmo) מקום מושב האריסטוקרטיה עד המאה ה 19.
בהמשך היום, במסגרת המשך טיול עצמאי לארגנטינה,  נבקר במדרחוב קמיניטו ובשכונת לב בוקה (La Boca). בשעות אחר הצהריים נצא מהעיר טיגרה לדלתה של נהר פארנה ונשוט בתעלות הטיגרה ובאיים הנמצאים 30 ק"מ צפונית לבואנוס איירס. הדלתה מיוחדת במינה מכיוון שהיא נשפכת לנהר אחר במקום לים. לאחר מכן נגיע לסן איסידרו ונעצור לביקור בקתדרלה הנאו גותית שנבנתה במאה ה 19. משם נמשיך ונעלה על אחת מהסירות האופייניות ונשוט בין האיים. יום זה כולל בתוכו ארגנטינה אתרים מעניינים רבים. לינה בבואנוס איירס.


טיול בארגנטינה, ריקוד הטנגו      טיול לארגנטינה, בואנוס איירס


יום שלישי חוות בוקרים (גאוצ'ו)

לאחר ארוחת הבוקר נצא במסגרת טיול לארגנטינה לבקר בחוות גאוצ'ו שמפורסמת בייצור בקר ודגנים. (8 שעות). בחווה נתכבד באמפנדס ואסדו טיפוסי ויינות ארגנטינאים מצוינים. במקום נחזה בריקודים ושירי עם טיפוסיים וכן במופע אקרובטי על סוסים. בחווה נוכל ללמוד על החיים של הבוקרים הארגנטינאים אשר בעבר היו נודדים בערבות פטגוניה. נוכל לבקר בבית טיפוסי של הבוקרים ולראות את המטבח ואת חדרי הבית האחרים. בביקור בחוות מקומיות כאלה נוכל ללמוד על חיי התושבים המקומיים שנדדו כבוקרים בערבות פטגוניה. החווה נחשבת בין ארגנטינה אתרים מעניינים ביותר.
בשעות הערב כאופציה (לא כלול) לצאת ולחזות במופע טנגו הכולל ארוחת ערב בלה ונטנה (La Ventana) או באולם הופעות אחר. בכך נחווה לילה בלתי נשכח ונהיה שבויים בקסם של עיר ללא הפסקה. ארוחות: ארוחת צהריים וארוחת ערב כולל משקאות. לינה בבואנוס איירס.

יום רביעי קלפטה טיול ג'יפים (El Calafate)

לאחר ארוחת הבוקר במסגרת המשך טיול לנוסע העצמאי לארגנטינה, נצא לשדה התעופה בבואנוס איירס, נטוס לקלפטה (Calafate). עם ההגעה העברה למלון. טיול הג'יפים מותנה בזמן הטיסות (לא כלול). אחה"צ נצא לטיול ג'יפים הכולל ארוחה קלה. מומלץ ללבוש בגדים ונעלים נוחים. כדאי להצטייד במעיל רוח. הטיול מתחיל באל קלפטה ממנה נצא ברכב לנדרובר דפנדרס 4*4 נהוג ע"י נהג מוסמך (לשישה נוסעים). נסע ונטפס במעלה ההר בצד המזרחי של קורדון יוליצ'ה (Cordon Huyliche) לגובה של אלף מטר מעל פני הים שם נעצור במרפסת טבעית שתהיה תחנתנו הראשונה. הנוף הנשקף מנקודה זו כולל את העיר, אגם ארגנטינה והרי טורה ופיץ רוי.
הטיול יוצא בשעות שונות של היום וחלק מן השעות כוללות ארוחת צהריים בתוספת תשלום. משם נמשיך ללברינטו דה פידרס שנוצר לפני 85 מיליון שנה ונראה שם תצורות שונות של סלעים. משם נמשיך בירידה ללוס סומבררוס ושם נצפה בתצורות של כובעי סומבררו שנוצרו ע"י עפרות הברזל. חטיף קל ינתן בטיול. טיול זה הוא טיול משפחתי המתאים להורים עם ילדים. לינה בקלפטה. טיול ג'יפים זה נמצא ברשימת ארגנטינה אתרים מעניינים.

יום חמישי קלפטה פארק הקרחונים (National Park Los Glacieres)

לאחר ארוחת הבוקר במסגרת ארגנטינה למטייל העצמאי, מסלול טיול לארגנטינה, נצא לטיול (כאחת עשרה שעות) לפארק הקרחונים פריטו מורנו (Perito Moreno) הנמצא כ 80 ק"מ מהעיר. בין היתר, נוכל לראות בעלי החיים כמו הפלמינגו, ברווזים וברבורים. בפארק נטייל בשבילים וגשרים ומרפסות שמהן ניתן לצפות על הקרחון. החוויה המדהימה היא צפייה בשברי קרח שניתקים מהקרחון ונופלים לאגם תוך יצירת רעש אופייני. ניתן במסגרת טיול לפארק הקרחונים לצאת להליכה על הקרחון הדבר מותנה בגיל המטייל ולא מתאים לכל לקוח. בהמשך הטיול לארגנטינה נגיע לנמל בחולוס סומברס ומשם נראה את הקרחון על כל צדדיו.
נצא בשייט ונראה את הקרחון מצד האגם. אם יתמזל מזלינו נוכל לראות את חתיכות הקרח שנופלות לאגם מקרוב. הסירה תעצור בנקודת תצפית מדהימה שם יתאפשר לצלם. כדאי לדעת כי צבע הקרחונים משתנה בהתאם למרחק מהקרחון, לעוצמה וזווית קרינת השמש, לשעות היום וגורמים נוספים. בתום הסיור חזרה לקלפטה. בהתאם לעונה ולתאריך ישנם יציאות לטיול זה בשעות שונות של היום. אנא התעדכנו על פי תאריך יציאתכם. אין ספק כי הביקור בקרחון כולל ביקור בארגנטינה אתרים מעניינים ביותר. לינה בקלפטה. 


טיול בארגנטינה קרחון פריטו מורנו      טיול לארגנטינה, קרחון פריטו מורנו      

יום שישי הגעה לברילוצ'ה (Bariloche)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה ונטוס לברילוצ'ה (Bariloche) לאחר ההגעה העברה למלון. אחה"צ זמן חופשי. בזמן החופשי העומד לרשתוכם תוכלו לטייל על גדות האגם שעליו שוכנת ברילוצ'ה. האזור הוא אזור טבע קסום והליכה במקום משרה על האדם מין רוגע טבעי ומלטף. המקום הוא חובה ומופיע כמעט בכל מסלול טיול לארגנטינה וחיב להופיע בתכנון טיול לארגנטינה וארגנטינה אתרים מעניינים ישנם אפשרויות לטרקים יומיים באזור על פי רמת קושי, התייעצו אתנו בפגישה ונתאים לכם מסלול הליכה מתאים. בסוף היום לינה בברילוצ'ה.
ניתן בתוספת תשלום לצאת לאחד מטיולי ההליכה עם מדריך צמוד, יש להתאים את רמת המסלול לרמת ההליכה שלכם ולגילכם.

יום שביעי מסלול שבעת האגמים (seven lakes day tour)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיירה ווילה דה אנגוסטרה דרך אגם מנואל וואפי. משם נמשיך בדרך שבעת האגמים המדהימה המשופעת בנקודת תצפית רבות על האגמים היפים שנמצאים לאורכה. בהמשך הדרך נגיע עד לסן מרטין דה לוס אנדס, שהיא עיירת נופש אופנתית ויוקרתית, האווירה בה תיירותית אך שלווה. נערוך סיור לאורך רחובה הראשי של העיר, שבו נוכל להתרשם ממגוון בתי האבן והעץ המעוצבים בסגנון האלפים. באזור העיירה ישנם אתרי טבע רבים אשר ניתן לטייל בהם בצורה עצמאית אך רצוי לעשות זאת תוך תכנון טיול לארגנטינה קפדני בעזרת חברת  איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה. לאחר מכן נתחיל לחזור לכיוון ברילוצ'ה ובדרך נעצור בקסה דה פיידרה (מערה בסלע) משם נמשיך לברילוצ'ה ללינה.

יום שמיני ברילוצ'ה יום חופשי (Bariloche)

לאחר ארוחת הבוקר יום חופשי בוא נוכל לצאת עצמאית לאל בולסון (El Bolson) ולשוטט בשלוש מאות דוכני השוק האזורי שמציגים מוצרי קרמיקה, צמר, עץ, עור, מתכות, פרחים יבשים, ריבות, ירקות טריים, פירות שזה עתה נקטפו וכל התוצרת המקומית. השוק לא פועל כל ימות השבוע לכן כדאי להתייעץ אתנו בפגישה מתי כדאי להגיע למקום. במסגרת טיול לארגנטינה וארגנטינה אתרים מעניינים, זאת הזדמנות מצויינת להכיר את חיי הכפריים. נוכל לראות את ההרים בסביב, נמשיך בטיול עצמאי בארגנטינה לאגם פואלו שמימיו המדהימים בצבע טורקיז שמשתקף בהם צבעי הירוק והלבן של ההר. ניתן במידה והזמן יאפשר לצאת להפלגה על האגם או לטייל ביער או להשתזף בחוף.
בתום הביקור חזרה לברילוצ'ה. לינה בברילוצ'ה
הערה : ניתן לעשות טיול זה בצורה מאורגנת עם מדריך דובר ספרדית.

יום תשיעי ברילוצ'ה טיול סביב האגם (Bariloche)

לאחר ארוחת הבוקר נצא מוקדם מהמלון לסיור סביב האגם שעליו שוכנת ברילוצ'ה. בדרך נגיע להר קמפנירו שבו ניתן לעלות בכיסאות לגובה אלף חמישים מטר משם יש תצפית נהדרת של האזור. כדאי לזכור כי תצפית זו היא תלות מזג אוויר שיכול להיות הפכפך גם בקייץ הפטגוני. ניסע לחוף הדרומי של אגם הנאוול וואפי שם נכיר את המלון המפורסם לאו לאו. כן נוכל לראות את הגשר הצר והאגמים שבסביבה. לאחר מכן נגיע לגשר מעל אגם מורנו ומשם נחזור לברילוצ'ה ללינה. 


טיול בארגנטינה מסלול סובב ברילוצ'ה    טיול לארגנטינה, עליה להר קמפניירו בברילוצה


יום עשירי הגעה לאיגוזו (Bariloche to Iguazu)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה ונטוס לאיגוזו עם ההגעה העברה למלון. לינה באיגוזו במלון בצד הארגנטינאי.

יום אחד עשר איגוזו הצד הארגנטינאי (Iguazu Argentina side)

לאחר ארוחת הבוקר, הסיור מתחיל בחלקו העליון של המפל בנקודת תצפית פנוראמית ממנה נוכל לראות את המפלים בצורה הטובה ביותר. מנקודה זו נראה גם את נהר האיגואסו ואת שילוב האיים הסבוכים שבנהר. השביל המגיע עד לחלקם התחתון של המפלים מאפשר למטייל היכרות קרובה עם המפלים עד שיוכל להרגיש את המים הניתזים מהמפל. נרגיש את עוצמת איתני הטבע בשיאם. מסלול טיול לארגנטינה, איגוזו, ממשיך במערכת השבילים באתר מובילה את המטיילים בתוך צמחייה טרופית ומאפשרת לצפות בחיות הנמצאות במקום ומפלים מנקודות תצפית שונות.
המפל המרשים ביותר נקרא "גרון השטן" והוא בצורת פרסה באורך שבע מאות מטר. הפארק הוא גם הזדמנות עם קצת מזל לראות בעלי חיים האופייניים לאזור. מזג האוויר טרופי חם ולח. בפארק רכבת נופית הנוסעת במרחביו. לאחר מכן נצא לשייט בסירה מהירה באגם שמגיעה למפלי גרון השטן (לא לשכוח להביא בגדים להחלפה). מפלי האיגואסו, המפורסמים בשל היופי והאנרגיה ומרגשים את המטיילים בכל הגילאים, משתלבים בנוף הטרופי שמסביבם. המפלים הם אתר חובה בטיול לארגנטינה, ארגנטינה למטייל העצמאי
חשוב: יש לקחת בחשבון שההליכה בשבילים כוללת ירידה ועלייה במדרגות תלולות. לגבי ההפלגה: לא מתאים: לילדים מתחת לגיל 12, נשים בהריון, חולי אוסטאופורוזיס, לאנשים הסובלים מבעיות צוואר או גב, חולי לב ומי שעבר ניתוח בלב, בעיות נשימה (copd) ובעיות נירולוגיות. בערב אפשרות לצאת למופע פולקלור (מוסיקה וריקודים), דרום אמריקאי כולל ארוחת ערב בופה ללא משקאות. יש אפשרות להוסיף שייט אתגרי ארוך יותר בנהר איגוזו המקנה חוויה יחודית למטיילים. לינה במלון באיגוזו.


איגוזו ארגנטינה     


יום שנים עשר איגוזו הצד הברזילאי וחזרה לישראל (Iguazu Brasil side)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לפארק איגוזו בצד הברזילאי שזהו יער גשם טרופי שהוכרז ע"י אונסקו כאתר עולמי. בהמשך הטיול לארגנטינה, נרד במעלית לתחתית המפל ונעצור בגובה פני הנהר. מהגשר נוכל לראות את המפלים ונוכל לעלות לנקודת תצפית. לאחר מכן נבקר במידה והזמן יאפשר בפארק הציפורים שם נוכל לראות שמונה מאות מינים של ציפורים ממקומות שונים בעולם מן הפארק נצא לשדה התעופה ונעשה את דרכנו הארוכה הביתה לישראל. ניתן להוסיף לטיול ימים ולהפוך אותו לטיול לארגנטינה וברזיל.
תם הטיול המדהים, לארגנטינה אתרים מעניינים, ארגנטינה למטייל העצמאי, טיול מאורגן לארגנטינה עם חברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה
הערה: בהתאם לטיסות סדר הטיול ואורכו עלול להשתנות.


תנאים ומחירים

מחיר סידורי הקקע לאדם בחדר זוגי. לפרטים פנה למשרדנו

מחיר הטיסות לאדם יקבע בעת ההזמנה  (המחיר עלול להשתנות עד מועד הכרטוס והתשלום)

תוספת לחדר יחיד תקבע בהתאם לתקופת הטיול

מקדמה בעת הרישום על סך:המחיר יקבע בהתאם למועד הטיול

המחיר כולל

לינה- במלונות מדרגת שלושה כוכבים

כלכלה - על פי התכנית

הדרכה:  מדריך מקומי דובר אנגלית (למעט אל בולסון) בסיורים כמפורט בתכנית

תחבורה: רכב ושייט על פי התכנית

דמי כניסה : לאתרים ולפארקים המפורטים בתכנית

עזרה עם המזוודות בהעברות מהמלון

המחיר אינו כולל

שירותים במלון או בסיורים אשר לא כתובים בתכנית

ארוחות ושתייה אשר לא כתובים בתכנית

טיפים במסעדות

כניסה מוקדמת או יציאה מאוחרת מהחדרים במלון

טיפים למדריך

מסים מקומיים לתשלום בשדה התעופה :בטרילאו, בקלפטה (מסים אלה עלולים להשתנות עד תשלומם בפועל וזאת על פי חוקי חברות התעופה).

ביטוח רפואי :על הנוסע לעשות ביטוח בריאות ומטען .הביטוח הוא חובה !החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל במהלך הטיול עקב תאונה ,גניבה או נזק שיגרם לרכושו או גופו בנוסף אנו ממליצים אתכם לעשות ביטוח רפואי שישמש אתכם גם כביטוח ביטול עד מועד הנסיעה, למקרה של ביטול על פי הפוליסה ותנאי חברת הביטוח. למי שמעוניין תינתן האפשרות לרכישת הביטוח דרך חברת איתן נסיעות. בתכנון טיול לארגנטינה נכון חובה עליכם להצטייד בביטוח רפואי ומטען מתאים. בטיול לארגנטינה עלולים לקרות לכם דברים לא צפויים על כן החשיבות בביטוח רפואי.

לסיכום

ארגנטינה אתרים מעניינים ואטרקציות רבות בה. במסגרת טיול לארגנטינה, טיול מאורגן לארגנטינה תחווה חוויות שילוו אותך זמן רב. טיול מאורגן לארגנטינה הוא חלומם של הרבה אנשים אך הוא מצריך תכנון טיול לארגנטינה קפדני וכן מסלול טיול לארגנטינה שיהיה ברשותך. ארגנטינה אתרים מעניינים רבים בה. בפגישה עם חברת איתן נסיעות סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, תבין את ההבדלים במסלולים השונים בארגנטינה ואת המסלול המותאם במיוחד בשבילך. בא והצטרף למשפחה גדולה של מטיילים שנסעו דרכנו ושאבו מהנסיון הרב שצברנו בטיולים באמריקה הלטינית בכלל ובטיול לארגנטינה בפרט.
ברשותינו להציע בנוסף חבילות בארגנטינה על פי אזורים שונים במדינה, כדי לראות בארגנטינה אתרים מעניינים, אטרקציות רבות ככל האפשר. האטרקציות בארגנטינה מגוונות ואנו נתאים אותם על פי ההרכב המשפחתי שלכם. טיול באופי כזה בחברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה הוא הדרך הנוחה ביותר לטייל באזור זה. ארגנטינה אתרים מעניינים בה. בא קבע פגישה וצא לטיול חייך אותו לא תוכל לשכוח במהרה. ההנאה מובטחת.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

לחזרה לעמוד מבצעים ראשי

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.


טיול בארגנטינה קרחון פריטו מורנו
טיול בארגנטינה פטגוניה
טיול בארגנטינה קרחון פריטו מורנו
טיול בארגנטינה אושוואיה
טיול בארגנטינה מפלי איגוזו
טיול בארגנטינה
טיול בארגנטינה
טיול בארגנטינה בואנוס איירס
טיול בארגנטינה בואנוס איירס
טיול בארגנטינה