United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


דגל קוסטה ריקה

קוסטה ריקה למטייל העצמאי, הוא טיול קסום שמומלץ לך לתכנן עם סוכן נסיעות מומחה למרכז אמריקה. בקוסטה ריקה, אתרים מעניינים רבים. קוסטה ריקה הנמצאת במרכז אמריקה, יכולה לרגש כל סוג של נוסע ותייר מכל גיל ומכל מדינה. המדינה מקדימה את רוב מדינות העולם ביחסה לשימור הסביבה. קוסטה ריקה למטייל העצמאי הוא סוג טיול אשר יכול להתאים, למטפסי הרים, חובבי טבע  ובעלי חיים, צפרים ואנשים המחפשים מנוחה ושלווה בחופים קסומים. במסלול טיול לקוסטה ריקה, טיול מאורגן לקוסטה ריקה,  תוכלו לבקר ביערות עננים, לרחף מעל צמרות העצים, לצלול עם כרישים לוויתנאים ודולפינים ולטפס על הרי געש פעילים.
לזוגות הטריים מבינכם ירח דבש בקוסטה ריקה היא בחירה מצויינת וישנם בקוסטה ריקה אתרים מעניינים רבים במדינה המתאימים לסוג זה של טיול.

קוסטה ריקה אתרים מעניינים, קוסטה ריקה אטרקציות

הפארק הלאומי טרוטוגרו (Trotuguero) 

במסגרת קוסטה ריקה למטייל העצמאי, אחד האתרים על חוף הים הקאריבי, הפארק הלאומי טורטוגרו נמצא בצפון מזרח קוסטה ריקה. בפארק מינים רבים של צפרדעים, ציפורים, דגי מים מתוקים, צבי מים מתוקים, קופים, פרת ים ותנינים. במגוון טיולים ברחבי הפארק תוכלו לשוט בתעלות ולצפות בבעלי החיים. הפארק הוא מקוסטה ריקה אתרים מעניינים במיוחד, התפרסם בשל האפשרות לראות את בקיעתם של צבי הים הירוק. ניתן להגיע בעונת הבקיעה ולהצטרף לסיור מתאים. ההגעה לפארק מצריכה טיול מאורגן לקוסטה ריקה לנוסע העצמאי, המתוכנן מראש וכן מסלול טיול לקוסטה ריקה הבנוי נכון מן ההיבט הלוגיסטי.
מספר הימים המומלץ לשהייה בפארק מותנה בסוג הטיול שלכם והזמן העמוד לרשותכם. קבעו אתנו פגישה ונבנה עבורכם טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה, טיול במסלול לקוסטה ריקה למטייל העצמאי על פי טעמכם האישי.

קוסטה ריקה למטייל העצמאי, טרוטגרו


השמורה הביולוגית בוסקה נובוסו מונטוורדה (Bosque Noboso Monteverde)

שמורת יער עננים הכוללת שבילי הליכה רבים, ברמת קושי שונה אשר מומלץ לטייל בה עם מדריך מקומי, במסגרת קוסטה ריקה למטייל העצמאי. השמורה היא בין קוסטה ריקה אתרים מעניינים המובילים. ניתן ללון בשמורה אך מומלץ להעזר בשרותינו כדי להזמין את הלינה המתאימה. בשמורה אפשרויות לספורט אתגרי כמו גלישה באומגה מעל צמרות היער, הליכה על גשרים תלויים ועוד. בשמורה מסלולי הליכה שונים בשעות היום או הלילה.באזור טרק לטיפוס הרים ואפשרויות לרכיבה על סוסים. באזור אפשרויות התנדבות שונות ולימוד ספרדית. אתם מוזמנים לתאם אתנו פגישה לצורך הכנת מסלול הליכה ייעודי לכם ביער עננים זה במסגרת טיול לקוסטה ריקה למטייל העצמאי.

קוסטה ריקה למטייל העצמאי, מונטה וורדה


הר הגעש ארנל קוסטה ריקה (Volcan Arenal) 

הר געש פעיל שניתן להתקרב אליו במסגרת טיול מאורגן לקוסטה ריקה לנוסע העצמאי. ההר נחשב בין קוסטה ריקה אתרים מעניינים המובילים במדינה. ההר נמצא ממערב לפורטונה. הטיפוס להר הוא מסוכן. כמו כן ניתן לבקר באזור במעיינות חמים בסיור הכולל ארוחת ערב. באזור, ישנם כשבע בריכות בטמפרטורות שונות ובאתר השני יש גם מפלים, מגלשת מים וג'קוזי. במסלול של חברת איתן נסיעות, קוסטה ריקה טיול מאורגנים תוכלו לצאת לצפייה בפעילות הגעשית של ההר. חלק מהטיולים באזור כוללים גם טיולי אופניים, רכיבה על סוסים ורפטינג. ישנם מסלולים נוספים בקרבת ההר המתאימים למיטיבי לכת. בפגישה אתנו נתאים עבורכם מסלול קוסטה ריקה למטייל העצמאי תואם.

קוסטה ריקה למטייל העצמאי, מרחצאות טבקון


הפארק הלאומי מנואל אנטוניו (Manuel Antonio)

הפארק הלאומי מנואל אנטוניו, נחשב כמוביל במסגרת טיול לקוסטה ריקה למטייל העצמאי. בפארק שבילי הליכה רבים אשר בהם תלכו במים בדרך כלל עד גובה המותניים. השבילים מובילים לחופים או לתצפית מעל ראש הצוק. בפארק בעלי חיים רבים כמו קופים, ציפורים, עצלנים וארמדילים. הפארק הוא יעד מבוקש בעולם כולו ולכן הטיול בו לעיתים לא נעים בגלל כמות האנשים הרבה. כדאי לשכור דרכנו טיול מודרך בפארק כדי להתנהל בצורה נכונה ובטוחה. באזור הפארק מקומות לינה רבים בדרגות שונות. במסגרת ירח דבש בקוטה ריקה, טיול מאורגן לקוסטה ריקה לנוסע העצמאי נשמח להזמין עבורכם מקום לינה מתאים.
באזור הפארק ובמסגרת קוסטה ריקה למטייל העצמאי, מבחר גדול של בתי מלון סוג המלון ורמתו תותאם עבורכם על פי אופי, סגנון ותקציב הטיול שלכם.

קוסטה ריקה למטייל העצמאי, מנואל אנטוניו


פנינסולה דה ניקויה, חופי ניקויה  (Peninsula De Nicoya)

חצי אי במערב קוסטה ריקה בו נמצאים כמה מהחופים היפים במדינה. בחצי האי הזה ניתן למצוא מגוון אדיר החל מפארקים לאומיים, חופי גלישה מהטובים במדינה, חיי לילה מלהיבים וחופים מבודדים אשר יעניקו לכם שקט ללא המולה של מטיילים רבים. את השקיעות היפות במדינה תמצאו באזור. באזור פארק בו תוכלו לבקר במערות רק בעונה אחת של השנה. פנו אלינו לפרטים ונארגן עבורכם מסלול טיול לקוסטה ריקה שיכלול אזור זה. באזור חצי האי נוקיה חופים מבודדים המתאימים לחופשה לזוגות בירח דבש וכמו כן פארקים לאומיים רבים. בין הפארקים הרבים פארק ימי בו ניתן לראות בעונה את הצבים עולים לחוף להטלת ביצהם.
בנוסף פארקים נוספים בהם שבילי הליכה רבים, מפלים, נהרות ומגוון עצום של בעלי חיים. בואו אלינו לפגישה ונכין עבורכם טיול לקוסטה ריקה למטייל העצמאי במיוחד עבורכם. ישנם פארקים רבים אשר לא נדרש עבורם מדריך אך בהחלט חיוני שתקבלו מאתנו את ההנחיות הטובות ביותר לבחירת מסלול ברמת הקושי שלכם בפארק וזאת במסגרת קוסטה ריקה למטייל העצמאי.

קוסטה ריקה למטייל העצמאי, טמרינדו חצי האי נוקויה

לסיכום

ברשותנו להציע לך במסגרת טיולים בקוסטה ריקה, טיול מאורגן לקוסטה ריקה,  מבחר מסלולים בהתאמה אישית לפי טעמך, לפי הזמן העומד לרשותך ולפי תחומי העניין שלך. נשמח לבנות לך במסגרת פגישת ייעוץ נופש בקוסטה ריקה או טיול בקוסטה ריקה למטייל העצמאי. כדאי להתייעץ אתנו באשר לתקופה המומלצת בשנה לביקור בקוסטה ריקה אשר יתאים למשפחה, לזוגות או לאדם בודד. ניתן לצאת לטיולים מאורגנים לקוסטה ריקה, נופש בקוסטה ריקה מאורגן אישי במבחר מסלולים הכוללים את החופים היפים ביותר, ירח דבש בקוסטה ריקה, לצאת לביקור לג'ונגלים או לאתרי טבע מרשימים.
ברשותנו להציע דילים לקוסטה ריקה. קבע את התאריך שבו אתה רוצה לצאת. כל היציאות מובטחות מראש. טיול מאורגן לקוסטה ריקה, קוסטה ריקה אתרים מעניינים,  מתאים לכל הגילאים. אטרקציות בקוסטה ריקה הן מהמיוחדות בעולם כולו. מסלול בקוסטה ריקה מתוכנן על ידינו ומותאם אישית לכל לקוח. ירח דבש בקוסטה ריקה או נופש בקוסטה ריקה הוא חוויה שאין שני לה והמדינה נחשבת לאחד היעדים האטרקטיביים לאחר הנישואים. אפשר לחבר את קוסטה ריקה ולהציע לך טיול מאורגן למקסיקו גואטמלה וקסוטה ריקה המתאים לכל סוגי הקהלים. 
כמו כן אפשרי לשלב טיול בקוסטה ריקה עם גואטמלה, מקסיקו, ניקרגואה או מדינות נוספות במרכז או בדרום אמריקה וליצור ביחד טיול לקוסטה ריקה למטייל העצמאי מדהים עבורכם. כדי לקבל פרטים נוספים צרו קשר וקבעו פגישה. טיול לקוסטה ריקה למטייל העצמאי ישאיר לך חוויה שאין כמותה לשוחרי הטבע ואותו לא תשכח במהרה.

קבעו אתנו פגישה וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אתרים מעניינים, ירח דבש בקוסטה ריקה