United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


טיול לניקרגואה עשרה ימים. הטיול הוא בשיתוף ארגון ללא מטרת רווח אשר כל כספיו מושקעים בחינוך הילדים לשמירה על הסביבה

יום ראשון יציאה מישראל

 לאחר מעבר באירופה ננחת במנגואה בירת ניקרגואה. עם הנחיתה העברה למלון בעיר הקולוניאלית לאון שם נתחיל את הטיול לניקרגואה.

יום שני העיר לאון (Leon colonial city)  

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בעיר לאון שהיא אחת הערים השמורות ביותר ויעד חובה במסגרת טיול לניקרגואה. נבקר בקתדראלה הגדולה במרכז אמריקה שהוכרה כאתר מורשת עולמי ע" האו"ם (אונסק"ו), במוזיאון למיתוסים ואגדות מקומיות (ששימש בית סוהר בזמן שלטון הדיקטטורה), בגלרית אומנות (אורטיז גורדיאן) וכן נתרשם מציורי רחוב מפורסמים אשר צוירו כמחאה נגד השלטון ומספרים את ההסטוריה של לאון וניקרגואה. אחר הצהרים נבקר בלאון העתיקה הממוקמת למרגלות הר הגעש המרשים מומוטומבו, נלמד על היסטוריית המקום ונבקר גם בעיר השכנה לה פאז שבה מרכז מסורתי שבו מזון ועבודות אומנות. בערב: נצא לחוות את התרבות המקומית בערב סלסה. לינה : מלון בלאון.

(Cerro Negro Volcano & Telica Volcano) יום שלישי הרי געש טליקה והר הגעש השחור

לאחר ארוחת הבוקר נטייל לכיוון סרו נגרו ("הר הגעש השחור"), זהו הר געש צעיר ופעיל יפה ומיוחד, בהר הגעש שני מכתשים פעילים ומהפסגה מצפה לנו תצפית יפה על שרשרת הרי הגעש מסביב. אופציה : גלישה במורד הר הגעש על לוח שנבנה במיוחד לשם כך- "בורד", זהו המקום היחיד בעולם בו ניתן לגלוש על מורדות הר געש פעיל! (דרגת קושי בינונית). ביקור בהר געש זה זו ללא ספק אחת החוויות הייחודיות במרכז אמריקה ובטיול לניקרגואה! לאחר ארוחת הצהריים סיור להר הגעש טליקה. טליקה הוא הר געש פעיל וכיום מהווה את המקום הטוב ביותר בכל מרכז אמריקה בו ניתן לראות לבה. הנסיעה להר הגעש כוללת נסיעת שטח מטלטלת בסופה נגיע למרחק חצי שעה הליכה מהלוע. לאחר השקיעה נמתין על שפת הלוע לחושך כדי לראות את הלבה בלוע מתחתינו. החזרה לג'יפ תתבצע בהליכת לילה עם פנסים. הערה: כמות הלבה שרואים בלבה אינה קבועה ועשויה להשתנות מיום ליום, במקרים נדירים עשויים אף לא לראות כלל לבה. לינה בבית מלון בלאון.


טיול לניקרגואה יום רביעי שמורת סלבה נגרה (Selva Negra)

בבוקר נסע לכיוון שמורת הטבע. עם ההגעה נצא לסיור ביער הגשם: נצא להליכה של כ-4 ק"מ, במהלכם נקבל הסברים על היער: העצים, סחלבים ובעלי חיים בהם נפגוש (סבירות טובה לראות עצלנים). בסוף ההליכה נבקר בחוות פרפרים עם מגוון פרפרים צבעוניים. חלק מהפרפרים בחווה נמצאים בסכנת הכחדה, החווה מהווה מקום אידיאלי לרבייה ממנה חלקם משוחררים חזרה לטבע. נקבל הסברים על אורח חייהם ועל חשיבותם האקולוגית ביער הגשם. לאחר מכן נוכל לבקר במטע קפה ובאתרי עיבוד הקפה: השלבים הראשונים של עיבוד פולי הקפה מתחילים ממש כאן: נבקר תחילה במטעי הקפה הסובבים את היער ולאחר מכן באתר בו פולי הקפה מותססים לפני שהם עוברים שטיפה. (המשך תהליך ייבוש הפולים לאחר השטיפה נעשה כבר במקום אחר יבש יותר - מטגאלפה). בהמשך סיור הקפה: תהיתם כיצד מכינים את קפה הבוקר שלכם? בטיול לניקרגואה תקבלו את כל התשובות! ניקרגואה היא אחת מיצרניות הקפה האיכותי ביותר שנמכר במקומות רבים בעולם, בסיור נקבל הסבר מלא על כל תהליך הכנת הקפה, המתחיל ממש כאן! בסוף יום ארוך נסע לכיוון גרנדה, לינה בגרנדה.


טיול לניקרגואה, גרנדה

(Granada-Pueblos Blancos-Masaya Volcano) יום חמישי גרנדה והכפרים הלבנים והר הגעש מסאיה

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בעיר גרנדה. בין היתר נוכל לראות את מנזר סן פרנציסקו, הקתדראלה, הפארק המרכזי וכנסיית לה מרסד. לאחר מכן, ניסע לכיוון פואבלוס בלנקוס - "הכפרים הלבנים". בכפרים אלו נראה מגוון גדול של עבודות אומנות מסורתיות, זהו ללא ספק המקום הטוב בניקרגואה להצטייד במזכרות. בהמשך נבקר במצפור קטרינה ממנו נשקף נוף נהדר אל האזור, כולל לגונת אפויו היפה. אחר הצהריים: סיור להר הגעש הפעיל מסאיה, נשקיף אל תוך הלוע המעשן ונבקר במנהרות הלבה (דרגת קושי: קל-בינוני) לינה במלון בגרנדה.

יום שישי האיים של גרנדה ולגונת אפויו (Laguna Apoyo-Granada's Islets) 

לאחר ארוחת הבוקר סיור עם סירות באיים של גרנדה הממוקמים באגם ניקרגואה לא רחוק מהעיר גרנדה, בשיט נוכל לראות ציפורים שונות ואולי אפילו קופים.
לאחר הסיור נסע לכיוון לגונת אפויו. הלגונה מאופיינת במים צלולים ומשרה שקט ושלווה על הבאים. המקום ישמש לנו מעין נופש קצר לסיום הטיול בניקרגואה.

יום שביעי לגונת אפויו וסיום הטיול

היום נוכל לבלות זמן פנוי בלגונת אפויו. ניתן לשחות במים הצלולים, לטייל בשבילים היפים על גדות האגם או לנוח בחדרי הלודג'. בהתאם לשעת הטיסה נסע לכיוון שדה התעופה ונעשה את דרכנו הארוכה לישראל.
הערה : אפשרת להמשך טיול לשני לילות שולשה ימים נוספים לאי אומטפה במקרה זה הטיול יהיה תשעה לילות עשרה ימים.

יום שמונה אומוטפה (Ometepe Island)

המשך טיול לניקרגואה, לאחר ארוחות הבוקר, נצא לביקור במוזיאון סייבו שם נוכל לראות בין היתר, חתיכות של כלי חרס, כלי עבודה, כלי נשק וכדים מהתקופה לפני הכיבוש הספרדי. כל הפריטים המוצגים במוזיאון נמצאו באי. בהמשך היום נסייר בכפר אלטגרסיה בו נבקר במוזאון נוסף שבו נלמד על התרבות המקומית ובכנסיה אשר בחצרה מוצגים פסלים גדולים מתקופה קדומה. בהמשך נסע לכיוון שמורת הטבע לגונה ורדה. במקום נוכל לראות קופים, ציפורים וצבים . באם הזמן יתאפשר נלך במסלול של כשעה וחצי המוביל לנקודת תצפית יפה על האזור. במפרץ האגם היפה נערוך הפסקה לארוחת צהריים (לא כלול). לאחר ההפסקה נצא לכיוון אזור המלון, חוות פורבניר שם נוכל לראות בין היתר פסלים ופטרוגליפים עתיקים וכן ללמוד על הפירות בחווה המשמשים לטקסים מקומיים. בסוף היום נבקר בבריכה טבעית שם נוכל לשחות ולנוח.
לינה במלון באי.

(ometepe island-Granada) יום תשע אומוטפה והגעה לגרנדה

לאחר ארוחת הבוקר המשך זמן למנוחה על חוף הים, או לכל פעילות אחרת באי אומטפה. למעוניינים ניתן יהיה לערוך סיורים נוספים באי (לא כלולים במחיר ותלויים במינימום משתתפים)בין הסיורים הנוספים :
ביקור במפל סן רמון – מסלול של כ 4 שעות הכולל הליכה בשמורת טבע על האי. ביקור בשמורת הטבע באגם קרקו הירוק הנמצא במכתש הר געש - באזור ניתן לראות במסלול הליכה של כשעה וחצי ציפורים, פרפרים, קופים, צבים או לשחות במימי המפרץ. מסלול הליכה של כ קילומטר אחד באזור החוף של סנטו דומינגו לצפייה בציפורים רכיבה על סוסים פעילויות ללא תשלום – חליבה של פרות או האכלת קופים. בשעות אחר הצהריים נעלה על המעבורת בדרכנו לגרנדה. בשעות הערב במידת האפשר נצא למופע מקומי טיפוסי "לוס ורבנס". לינה במלון בגרנדה.

יום עשר סיום הטיול העברה לשדה התעופה

בהתאם לשעת יציאת הטיסה נסע לשדה התעופה במגואה ומשם נעשה את הדרך הארוכה לישראל. הגעה ביום למוחרת.

טיול לניקרגואה, האי אומוטפה

 

טיול לניקרגואה
 

מחירים ותנאי הטיול

טיסות 

מחיר לאדם יקבע ותלוי בזמן ההזמנה

סידורי קרקע 

המחיר כולל את כל הסיורים והלינות המוזכרות בתכנית.

המחיר כולל ארוחות בוקר כל הימים, 

המחיר כולל מדריך מקומי באנגלית.

המחיר כולל תחבורה עם רכב פרטי ממוזג למעט הסיור להר געש השחור בג'יפ והסיור להר הגעש טליקה אשר יעשה ברכב מיוחד.

המחיר כולל מיסים מקומיים.

המחיר לא כולל

תוספת לחדר יחיד

חיסונים: מידע ופרטים בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות ת"א 035634848 ירושלים 026217341 חיפה - 048619777

ביטוחים:ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית. מומלץ לרכוש את הביטוח בעת ההרשמה ככיסוי לדמי הביטול הגבוהים (כמובן עפ"י תנאי הפוליסה).  (מומלץ לרכוש ביטוח כבר בעת ההרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ"י כללי הפוליסה). הטיולים הכוללים התעסקות בספורט (ע"פ הגדרת חברות הביטוח) יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הטיול פעילות המוגדרת ככזו. במידה והלקוח מבקש לרכוש ביטוח בתיווך חברת איתן ייעוץ נסיעות על הלקוח ובאחריותו לדרוש לקבל לידיו את הפוליסה.

מסמכים שונים- חובה דרכון בתוקף 6 חודשים מיום היציאה מהארץ ועל הלקוח מוטלת האחריות לוודא זאת.

ט.ל.ח.

לסיכום

טיול לניקרגואה הוא טיול פורץ דרך ראשון מסוגו בישראל. במסגרת הטיול לניקרגואה נוכל לטייל בשמורות טבע בתוליות שטרם התקלקלו על ידי תיירים רבים מכל העולם. בנוסף במדינה חופי אגמים למנוחה שלווה, שפע של מסלולי הליכה בכל הרמות וכן ביקור בכפרים תוך למידה על חיי המקומיים. אנו בקשר בניקרגואה עם ארגון שוחר סביבה ללא מטרת רווח כאשר את כל הכספים הוא משקיע לטובת חינוך ילדים לשמירה על הסביבה. ביציאה לטיול, בנוסף על חווית הטיול תהיו שותפים בשמירה על הטבע בניקרגואה מטרה מבורכת.

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה
טיול לניקרגואה, טיול במרכז אמריקה