United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


דגל גואטמלה

טיול עצמאי פרטי לגואטמלה היא הגעה למדינה אשר יכולה להציע למבקר בה אפשרויות טיול רבות ואשרתגרום לך להתאהב בה ולחזור אליה שוב ושוב. במדינה ערים קולוניאליות אלגנטיות, אתרי טבע מהיפים בעולם בהם הרי געש, אגמים ומפלים מרשימים, מקדשים של בני המאיה הנמצאים במעבה הג'ונגל ואחד האגמים היפים בעולם, אטיטלן. בטיול פרטי לגואטמלה תוכל להגיע לכפרים קטנים אשר שם עדיין גרים אבות אבותיהם של אנשי המאיה. אנשים אלה שומרים על סגנון חיים מסורתי של בני המאיה ובתאום מראש, תכנון מסלול לנוסע העצמאי במרכז אמריקה תוכל להשתתף איתם בטקסים מסורתיים.

טיול עצמאי פרטי בגואטמלה- גואטמלה אתרים מרכזיים

אנטיגואה (Antigua)

אנטיגואה גואטמלה היא אחת הערים הקולוניאליות היפות במרכז אמריקה ונכללת במסגרת טיול לגואטמלה. העיר מוקפת הרי געש שעליהם ניתן לטפס במסגרת טיול עצמאי פרטי לגואטמלה, חלקם הרי געש פעילים. תוכל לבקר בשווקים ובחנויות ייחודיות המוכרות פריטים של בני המאיה. בחג הפסחא ישנם תהלוכות רבות אשר משתתפיהם נושאים במות ועליהם נמצאים צלמי הקדושים. העניין העקרי הוא שטיחי פרחים שעליהם עמלים בהכנתם התושבים המקומיים ימים רבים אך כאשר התהלוכה עוברת השטיחים נרמסים תחת רגלי העוברים. האווירה בעיר בזמן זה היא אווירת חג, אווירה של צבעים, ריחות ונחשבת לאחד המצעדים המסורתיים האותנטיים במרכז אמריקה. בתקופה זו המלונות מלאים כמה חודשים מראש ועל כן חובה להזמין חדרים בבתי מלון זמן רב מראש.
סביב העיר ניתן לעשות טיול רכיבה על אופניים, רכיבה על סוסים או טיולים המשלבים הליכה רגלית. בשעות הערב, תוכלו לצאת לבלות באחד הברים המקומיים בהם תוכלו ליהנות מממוסיקה חיה בהופעה חיה של להקות מקומיות. קבעו אתנו פגישה ונוכל לתכנן עבורכם טיול מתאים באזור.

טיול לגואטמלה, אנטיגואה


אגם אטיטלן (Atitlan Lake)

אגם אטיטלן הוא אחד האגמים היפים בעולם, מוקף הרים מכל עבריו. באגם שקיעה אחת שונה מקודמה וכולן נחשבות ליפות בתבל. סביב האגם פזורים כפרים רבים שבם שווקים אותנטיים שעדיין שומרים על צורת מסחר עתיקה. הכפרים שונים זה מזה בימי השוק שלהן כאשר לכל כפר יש יום שוק משלו. בימי השוק יוצאים התושבים המקומיים, הן הקונים והן המוכרים בלבוש מסורתי אל הככר המרכזית למכור או לקנות. לנו, נשאר להתבונן במסחר שמתרחש ולהנות מהריחות ומהצבעים ממולנו. בחלק מהשווקים מתבצע מסחר בבעלי חיים בשיטה מסורתית של החלפת סחורות. בימי ראשון, ימי התפילה, מתקיימות בחלק מהכפרים תהלוכות דתיות.
בתוך הטיול לגואטמלה, טיול למקסיקו וגואטמלה, טיול עצמאי לגואטמלה, אטיטלן יכול להוות לנו מעין נקודת מרגוע לנפש ולגוף. זמן השהייה במקום יהיה תמיד יחסי לזמן הטיול הכללי אולם יושפע בעיקר ממטרת טיולכם וסגנונו. באגם שטות סירות המשמשות את המקומיים והתיירים כאחד לתעבורה והתניידות בין הכפרים השונים. ניתן לשכור סירה פרטית ולצאת לשייט קסום בשעת הדמדומים לפני שקיעת השמש, חוויה רומנטית מאין כמוה. ניתן לטייל באזור לנקודות תצפית מיוחדות אשר נדרש ידע מוקדם כדי להגיע אליהן. כדאי להתייעץ עם סוכנות נסיעות מומחית למרכז אמריקה באילו שעות ניתן להגיע לכל נקודת תצפית כדי לזכות במראה השקיעה או הזריחה היפה ביותר.

טיול לגואטמלה, אגם אטיטלן


טיקאל (Tikal) 

טיקאל הוא אתר עתיקות של בני המאיה החבוי בלב הג'ונגל ובו מתנשאים מקדשים לגובה של יותר מארבעים מטר. האתר ההיסטורי שוכן בג'ונגל בו חיים קופים ותוכים רעשניים. תוך כדי טיול בגואטמלה, טיול עצמאי פרטי בגואטמלה, תכירו את תרבות המאיה העתיקה. לתרבות המאיה היו ערים רבות שבהם התבצעו טקסי פולחן במקדשים וכן תחרויות ספורט. האתר הוא רחב ממדים וכולל בתוכו מתחמים ומקדשים רבים. על חלק מהמקדשים ניתן לטפס ולהתפעל מלמעלה מגודלה האדיר של העיר.
ישנם שבילי הליכה רבים באתר באורכים שונים. באתר מגוון גדול של ציפורים בינהם טוקאנים, שלדגים ונקרים, כאשר השעה הטובה ביותר לצפות בהם היא בשעות הבוקר המוקדמות. זמן הביקור באתר דורש הכנה מראש ותכנון טיול מוקדם בהדרכה מקומית. נשמח בפגישה אתנו לתת לכם את המידע הנחוץ ולהרכיב עבורכם מסלול מתאים בטיול עצמאי פרטי לגואטמלה אשר יכלול את טיקאל. לאלה אשר יש את הזמן בידם ניתן לבקר באתר בשני ימים נפרדים, ביקור כזה באתר יהיה נוח יותר ולא ארוך ועמוס כמו ביקור באורך יום מלא.
במקום שורר מזג אוויר חם רב ימות השנה וכדאי להערך לכך בהתאם ולהצטייד בלבוש מתאים, קרם הגנה מפני השמש ומים בכמות מספקת. המלצתינו לבקר באתר רק עם הדרכה צמודה במסגרת טיול עצמאי לגואטמלה, על מנת להבין לעומק את עושרה של תרבות המאיה על מקדשיה, מקומות הפולחן והעיר העתיקה כולה.

טיול לגואטמלה, טיקאל


סמוק צ'אמפיי (Semuc Champey)

סמוק צ'אמפיי, אחד מאתרי הטבע היפים ביותר במרכז אמריקה שנוכל לבקר בו במסגרת טיול פרטי בגואטמלה, טיול עצמאי לגואטמלה.  באתר ישנם בריכות צלולות בצבעי טורקיז וירוק אשר תוכלו להכנס למימהם הצלולים. בבריכות  תוכלו לשבת ולהרגע באתר טבע קסום זה. המים מגיעים לכאן מנהר קאבון אך יותר מים מגיעים מהזרימה מתחת לאדמה. בטיול פרטי לגואטמלה, מדריך מקומי מימון יוכל להוריד אתכם בסולם אל הבריכה הנמוכה ואל הנהר. באתר אפשרות למסלול הליכה ועליה לתצפית על כל אזור הברכות.
ישנם אפשרויות רבות ללינה כפרית באזור דבר אשר יקל עליכם להגיע בתחבורה פרטית לאתר זה. אנו נדאג עבורכם לסידורים הלוגיסטיים הנחוצים. באזור הבריכות אתרים נוספים אשר ניתן לשלב אותם במסגרת טיול יומי עם הביקור בבריכות.

   Mayan Women Santiago Mobile       shutterstock 181348445 Mobile

לסיכום

ברשותנו להציע לך במסגרת טיול עצמאי פרטי בגואטמלה מבחר מסלולים בהתאמה אישית לפי טעמך, לפי הזמן העומד לרשותך ולפי תחומי העניין שלך. נשמח לבנות לך במסגרת פגישת ייעוץ טיול פרטי בגואטמלה למטייל העצמאי במסגרת תכנון מסלול לנוסע העצמאי במרכז אמריקה. מסלול גואטמלה מוכן בחברתנו לכל לקוח על פי טעמו האישי. כדאי להתייעץ אתנו באשר לתקופה המומלצת בשנה לביקור בגואטמלה אשר יתאים למשפחה, לזוגות או לאדם בודד. ניתן לצאת לטיולים מאורגנים אישית לגואטמלה, טיול פרטי לגואטמלה, במבחר מסלולים הכוללים את הערים המרכזיות, אתרי הטבע המדהימים ואתרים היסטוריים עוצרי נשימה.
קבע את התאריך שבו אתה רוצה לצאת. כל היציאות מובטחות מראש. כמו כן אפשרי לשלב טיול פרטי עצמאי לגואטמלה עם מקסיקו, קוסטה ריקה, ניקרגואה או מדינות נוספות במרכז או בדרום אמריקה. כדי לקבל פרטים נוספים צרו קשר וקבעו פגישה. זמן הטיול ביותר ממדינה אחת הוא תלוי כמות וסוג הפעיליות שתרצו לחוות בטיול עצמאי לגואטמלה.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

טיול לגואטמלה אנטיגואה
טיול לגואטמלה שווקים
טיול לגואטמלה מומוסטננגו
טיול לגואטמלה הרי געש
טיול לגואטמלה אמונה מאגית
טיול לגואטמלה הר פקאיה
טיול לגואטמלה טיקאל