United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


טיול במרכז אמריקה, מרכז אמריקה אטרקציות ומוקדי עניין עקריים

טיול במרכז אמריקה הוא מסע אישי מלא חוויות וריגושים אין סופיים אשר תעבור במדינות השונות ביבשת מרכז אמריקה. ביבשת מרכז אמריקה מסלול נכון דורש ידע רב ועל כן קבעו אתנו פגישה ונתכנן עבורכם טיול אשר יגשים את כל חלומותיכם. בין היתר תכלו לנפוש על אחד החופים הבתוליים של הים הקאריבי, לחוות טרקים חלומיים ומאתגרים במרכז אמריקה, לבקר בעיירות קולוניאליות שמורות מן המאה השש עשרה, לטייל על הרי געש פעילים ןעם קצת מזל לראות לבה. לחוות את תרבות המאיה העתיקה העשירה במקדשים שמורים ובעיקר לפגוש את האנשים המקומיים או להתארח בביתם.
טיול במרכז אמריקה יוביל אתכם למסע חופים של שני אוקיאנוסים מובילים, האוקיאנוס השקט והים הקאריבי. כל אחד מחופים אלה מייצג תרבות אחרת, מוסיקה שונה ובכך משפיע על אופי התושבים המקומיים. האוכל המקומי בכל אחד מחופים אלה שונה בטעמו ובמרכיביו.

טיול במרכז אמריקה, מקסיקו


טיולים מאורגנים למקסיקו, סן קריסטובל דה לאס קאסאס (San Cristobal De Las Casas)

סן קריסטובל היא יעד חובה בכל טיול למקסיקו וטיול במרכז אמריקה. העיירה שוכנת בעמק בגובה 2100 מ' והיא מוקפת הרים. כדאי מאוד לשוטט ברחבי העיירה ברחובותיה המרוצפים באבנים עגלות. בין היתר נוכל להתרשם מסגנון הבתים המיוחד וכנסיות אשר צבועות בצבעים יחודיים כמו כנסיית סנטו דומינגו, אשר חזיתה וורודה. ליד הכנסייה נמצא השוק של בני צ'אמולאן. עוד ניתן למצוא במקום מרכז מעניין לפיתוח רפואת המאיה הנותן הסברים מרתקים על אופן הטיפול הרפואי בתקופת המאיה. מחוץ לעיירה אתרי טבע רבים, מפלים אשר לידם בריכות טבעיות לרחצה, קניונים מרשימים בהם בעלי חיים רבים וכפרים של תרבות המאיה אשר שומרים על אורח חיים מסורתי.
כמו כן ניתן לצאת  לטרקים במרכז אמריקה טיפוסיים כמסלולי הליכה באזור זה. עברו לדף מקסיקו כדי לקרוא על אתרים נוספים במדינה זו.

shutterstock 621086207 Mobile


טיול מאורגן לגואטמלה, טיקאל (Tical)

אחד מאתרי החובה בטיול לגואטמלה וטיול מאורגן למרכז אמריקה הוא האתר טיקאל. אתר תרבות המאיה הנמצא בתוך ג'ונגל בו מטיילים קופי שאגן מתאפיין במקדשים גבוהים. על חלק מהמקדשים אנו יכולים לטפס ולהתרשם מהגודל האדיר של העיר העתיקה. המייחד אתר זה הוא ההליכה ביער גשם עבות אשר משלב בתוכו את האתרים ההסטוריים של תרבות המאיה. שילוב זה מקנה לנו הרגשה ייחודית בזמן ההליכה בשבילים. האתר הוא גדול מאוד ודרוש יום שלם לפחות כדי לראות את המקדשים והמבנים שבו. מומלץ לארגן הדרכה מראש לאתר זה כדי להבין לעומק את החיים היום יומיים של תרבות המאיה באתר זה.
מרכז אמריקה מסלול של תרבות המאיה יכלול אתר זה כמוביל מבחינת ריגושים אישיים. עברו לדף גואטמלה כדי לקרוא על אתרים נוספים במדינה זו.

shutterstock 233013415 Mobile

טיולים לקוסטה ריקה, אזור גואנקסטה (Guanacasta)

במסגרת טיול במרכז אמריקה, מסלול בקוסטה ריקה, קוסטה ריקה טיול מאורגןתכנון טיול לנוסע העצמאי במרכז אמריקה, קוסטה ריקה נוכל לבקר באזור גואנקסטה. באזור זה ניתן לצאת לשייט נהרות סוער, ניתן לבקר תרבויות מקומיות וללמוד על מנהגיהם המיוחדים, ניתן להשתתף בסנפלינג מפלים מאתגר, להנות על אומגה מעל קניון תלול, לרחוץ במי מעיינות טבעיים בנהר השחור (Rio Negro), לרכב על סוסים בנופים פראיים ולצאת לטיולי טבע רבים בסביבה מיוחדת זו. ישנה אפשרות להצטרף לטיול טבע הכולל מפלים מיוחדים באזור טיול זה כולל ארוחת צהריים.
טיול במרכז אמריקה ללא ביקור בקוסטה ריקה הוא החמצת אתרי הטבע המובילים ביבשת. כמו כן ניתן לצאת לטיול לפנמה וקוסטה ריקה או לנופש בקוסטה ריקה. ניתן מקוסטה ריקה לצאת במעברים יבשתיים למדינות שכנות כמו ניקרגואה או פנמה. בתכנון מוקדם, בפגישה במשרדי איתן נסיעות נכין עבורכם תכנית מותאמת אישית למטייל העצמאי למרכז אמריקה. עברו לדף קוסטה ריקה כדי לקרוא על אתרים נוספים במדינה זו

טיול במרכז אמריקה, קוסטה ריקה


טיול מאורגן לניקרגואה, שמורת הטבע מיראפלור (Reserva Natural Miraflor)

מדינה הצוברת תאוצה לאחרונה בטיול במרכז אמריקה היא ניקרגואה, שמורת הטבע מיראפלור נמצאת מצפון מזרח לאסטלי בגובה הנע בין 800 מ' ל 1450 מ'. בשמורה מסלולי טיול רבים והיא בית גידול לצמחים ובעלי חיים רבים בינהם, עצי האלון והאורן, ציפורי הקצאל, אגוטי, קופים וחתולי בר. באזור יש אפשרות לצאת למסלולי הליכה הכוללים מפלים מרשימים, לגונות ומערות. הטבע בניקרגואה נחשב לבתולי ביותר במרכז אמריקה ועוד לא "התקלקל" מזרם התיירים הבלתי פוסק בשאר היעדים. אנו יכולים בטיול מאורגן למרכז אמריקה, טיול במרכז אמריקה לתכנן עבורך טיול לנוסע העצמאי בניקרגואה אשר לא תשכח זמן רב.
עברו לדף ניקרגואה כדי לקרוא על אתרים נוספים במדינה זו.


טיול במרכז אמריקה, ניקרגואה שמורת מירפלור


טיול מאורגן לפנמה, איי סן בלאס (San Blas Island)

ארכיפלג סן בלאס נמצא בצפון מזרח פנמה ומגיע עד הגבול עם קולומביה וניתן לבקר בו במסגרת טיול במרכז אמריקה. האיים, בית בני שבט הקונה הוא מקום מצויין להכיר את אורח החיים המסורתי של שבט זה אשר שומר על כלכלה עצמאית, שפה, תרבות ומנהגים ייחודיים. אחד המוצרים הנמכרים ביותר על ידי בני השבט הוא בדי המולה אשר מוכנים מחתיכות בד הנתפרות אחת לשנייה היוצרות תמונה של חיה או נוף. תוכלו, בטיול מאורגן למרכז אמריקה, ומרכז אמריקה מסלול שהוכן מראש,  טיול במרכז אמריקה, לבקר בבתי התושבים המקומיים ולהתרשם מאורח חייהם. בחופים תוכלו לשחות או לצאת לשנירקול בשוניות האלמוגים.
עברו לדף פנמה כדי לקרוא על אתרים נוספים במדינה זו.

טיול במרכז אמריקה, פנמה


לסיכום

חברתנו, איתן נסיעות, עובדת בקשר ישיר עם סיטונאי תיירות בכל מדינה ומדינה במרכז אמריקה דבר המקנה לך את הדרך הבטוחה ביותר לטיול וחוסך לך כסף רב בפערי התיווך הקיימים בשוק התיירות. היתרון שלנו על סוכן הנסיעות הממוצע הוא בזמן העומד לרשותנו בתכנון מרכז אמריקה מסלול, לפי בקשה אישית, וכן בידע הרב שצברנו בניסיון בטיול במרכז אמריקה. אנו מספקים בטיולים מאורגנים למרכז אמריקה, מסלול טיול במרכז אמריקה, תכניות לנוסע העצמאי הכוללות מדריך דובר אנגלית, ביקור באתריי התיירות במרכז אמריקה במדינות השונות, בתי מלון, רכב, העברות בין מקום למקום במדינות השונות, לינות שטח, טרקים, טיולים בג'ונגל, אירוח בחוות, נופש בחופים מדהימים וטיולי נושא שונים.
בנוסף, טיול במרכז אמריקה יוכל לכלול עבורך ערבי הווי ובילויים מסורתיים ביעדים השונים. טיול למרכז אמריקה מתאים לכל גיל ולכל הרכב משפחתי. דרום ומרכז אמריקה, יעדים בהם אנו מומחים, משלימים את הטיולים בכללותם לכל אמריקה הלטינית. חברתנו יכולה לתכנן עבורך מסלול טיול במרכז אמריקה בהתאם להעדפותיך, חלומותיך, גילך והרכב המשפחתי שלך. בין היתר מסלול טיול במקסיקו, קוסטה ריקה טיול לפנמה וקוסטה ריקה, מסלול המתאים לכל גיל ולכל הרכב משפחתי ובנוסף מסלול בגואטמלה, בניקרגואה, בפנמה או בכל יעד אחר ביבישת. באפשרותך לבקר במקסיקו , גואטמלה , קוסטה ריקה וניקרגואה או לשלב בטיול לנוסע העצמאי במרכז אמריקה יותר ממדינה אחת. הנך מוזמן ליצור אתנו קשר ולתאם פגישה להכנת טיול במרכז אמריקה.
טיול במרכז אמריקה ניתן לשלב עם טיול בדרום אמריקה בכל אחת מהמדינות, על ידי סוכנות נסיעות לדרום אמריקה חברת איתן נסיעות. בואו צאו לטיול במרכז אמריקה אישי עצמאי עבורכם לחוויה מרגשת שלא תשכחו שנים רבות.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, מרכז אמריקה מסלול
טיול במרכז אמריקה, קוסטה ריקה אתרים מעניינים
טיול במרכז אמריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לניקרגואה
טיול במרכז אמריקה, טיול לניקרגואה
טיול במרכז אמריקה, טיול לפנמה