United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


טיול בברזיל ודגל ברזילבמסגרת טיול בברזילחופשה בברזיל, ברזיל טיול עצמאי או טיול לברזיל לנוסע העצמאי תבקרו במדינה אשר נמצאים בה החופים היפים והמפורסמים בעולם, ביניהם חוף הקופה קבנה בריו דה זנרו, חופי איליה גראנג'י וחופי זריקואקוארה. בטיול בברזיל החופים הם האופציה הטובה ביותר בחבילות נופש בברזיל או טיול בברזיל בקצב רגוע יותר. במסגרת מסלול טיול בברזיל נוכל לצפות בטיול לקרנבל בברזיל שהוא מסיבת אובדן חושים הנמשכת כשבוע ימים ומבטאת את שמחת ואופי התושבים המקומיים.
תאריך הקרנבל בברזיל נקבע על פי המרחק מחג הפסחא ועל כן הוא משתנה כל שנה. כמו כן יש הבדל בתאריך הקרנבל בברזיל בריו או בצפון ברזיל במקומות כמו סלבדור או אולינדה. הפסיפס האנושי של האנשים המקומיים בברזיל בצפון שונה מהברזילאים בדרום. הברזילאים בצפון הם במראה ובתרבות אפרו ברזילאית ומוצאם הוא מעבדים שהובאו מאפריקה כדי לעבד את מטעי הקפה באזור. על כן, קרנבל בברזיל אותנטי יותר אנחנו יכולים למצוא בסלבדור במסגרת טיול בצפון ברזיל ואילו קרנבל בברזיל יותר ממוסחר ניתן למצוא בריו דה ז'נרו.
ברזיל טיול עצמאי, ירח דבש בברזיל, טיולים גאוגרפים בברזיל המאורגנים ע"י איתן נסיעות, הם אידיאלים ויכולים להפגיש אתכם עם מקצבי הסמבה, המוסיקה הסוחפת בעולם, הכדורגל המשובח, וטיולי הטבע לאגן האמזונס רחב הידיים. טיול מאורגן לברזיל מחיר בא אלינו לפגישה ונארגן לך את הטוב ביותר עבורך. ניתן להזמין דרך חברת איתן נסיעות טיולים מקומיים בכל רחבי ברזיל עם הדרכה מלאה עם מדריך מקומי דובר אנגלית. לקוחות שמעונינים לטעום מהקרנבל בברזיל במסגרת טיול בברזיל נוכל להציע סיורים מיוחדים לבתי הספר לסמבה המתקיימים גם כמה חודשים לפני הקרנבל.

טיול בברזיל, ברזיל טיול עצמאי - אתרי טיול בברזיל

ריו דה זנרו (Rio De Janeiro)

במסגרת טיול בברזיל, חופשה בברזיל נבקר בשכונת האומנים סנטה טרזה, בחופים היפים קופהקבנה איפנמה ולבלון. במסלול טיול בברזיל לא ניתן לפסוח על יציאה לריקודים באחד ממועדוני הסמבה בעיקר בתקופת הקרנבל התוסס, ביקור בהר הסוכר, הקורקובדו, הפארק הלאומי צ'יזוקה ומרכז העיר שם נמצאים מוזיאונים מעניינים. גם אם הגעתם במסגרת חופשה בברזיל לריו לא בתקופת הקרנבל תוכלו לבקר באחד מבתי הספר לסמבה וזאת בתאום אתנו, איתן נסיעותירח דבש בברזיל, ברזיל טיול עצמאי לא יכול שלא לכלול את ריו, אחת הערים הרומנטיות בעולם. ריו היא עיר החיה עשרים וארבע שעות ועל כן אל תפספו את חיי הלילה המגוונים בעיר.
ניתן לצאת למועדון סלסה מקומי, מסעדה בעלת אוכל טיפוסי משובח או לשוטט על גדות האוקיאנוס בשעת לילה מאוחרת.

ברזיל ריו דה זנירו


סלבדור (Salvador De Bahia)
 

חופשה בברזיל, טיול בצפון ברזיל לא יהיה שלם בלא ביקור בסלבדור, העיר שבה צאצאי העבדים האפריקאים שימרו את תרבותם ויצרו חגיגות עממיות במיוחד בתקופת הקרנבל הנחשב לאותנטי ביותר בברזיל. ניתן לבקר ברובע פלואוריניו שבו בתים ציוריים וכנסיות קולוניאליות מהמעוטרות ביותר בברזיל.  כמו כן בעיר ישנם מגוון גדול של מוזיאונים בנושאי תרבות אפריקאית מקומית וכן מוזיאונים לאומנות מקומית. בעיר ניתן לצפות בהופעות פולקלור מוסיקליות של להקות מקומיות. בנוסף לערוך ביקור בבתי אחוזה ומוזיאונים. ניתן לבקר בקרנבל בסלבדור בכמה צורות לפרטים קרא בעמוד קרנבל ברזיל. גם בחופשה בברזיל מומלץ לכלול אתרי טיולים בברזיל במסגרת טיול בצפון ברזיל ובתוכם סלבדור.
בסלבדור ישנם חנויות רבות שבהן ניתן לקנות מזכרות המאפיינות את התושבים המקומיים ובינהם כלים מוסיקליים טיפוסיים כמו תופים ורעשנים. טיול בברזיל הוא על מנת ללמוד על חחי התושבים המקומיים בכל אזור ואזור במדינה עצומה זו.

ברזיל סלבדור דה בהיה 


אולינדה (Olinda)
 

טיול בברזיל בעיר המשמשת גם בשביל לבקר ברסיפה השכנה. אחת הערים הקולוניאליות השמורות בברזיל המשמרת עדיין תרבות מקומית אותנטית, כנסיות יפות וגלריות אומנות. באולינדה תוכל לבקר במסגרת טיול בצפון ברזיל כחלק מחופשה בברזיל. ברזיל טיול עצמאי יעניק לך מספיק זמן כדי להתרשם מעיר קסומה זו מתושביה בעל המראה האפרו ברזילאי והצצה לאמונתם המשלבת את האמונה הנוצרית עם האמונה המאגית.

טיול בברזיל, אולינדה


אואורו פרטו (Our
o Preto) 

לא כולם משאירים זמן בטיול בברזיל לבקר באחת הערים המלאות אוצרות אומנות וארכיטקטורה ייחודית, עיר קולוניאלית יפה ושמורה בברזיל, אואורו פרטו. טיילו ברחובותיה ותרגישו כאילו חזרתם בזמן למאה השמונה עשרה. ביקור בכנסיות עתיקות, ביקור במכרה זהב מעניין, צפייה בפסלים מעוטרים בזהב ובכסף. הקרנבל בעיר זו הוא ייחודי ולא ממוסחר ומושך אליו סטודנטים רבים מהאזור. אחד המנהגים המקומיים הוא להתחפש. קרע עוד קרנבל בברזיל בדף זה.

פנטנאו (Pantanal) 

במסגרת טיול בברזיל או ירח דבש בברזיל, כדאי לכם מאוד לבקר באחד האזורים שבו עולם הטבע עשיר יותר מכל מקום בדרום אמריקה. באזור הביצות פנטנאו, מבחר אדיר של ציפורים, יונקים ביניהם קופים, תנינים וקפיבארה, המכרסם הגדול בעולם. ישנם אפשרויות רבות לבקר באזור זה. קבעו פגישה אתנו, איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, ונשמח להתאים לכם חופשה מותאמת לאזור. ישנם עונות שונות בפנטנל המשפיעות על דרך ההתנהלות באזור ועל בחירת מסלול טיול בברזיל המותאם לכך. טיול בברזיל בפנטנאו שבו עונה גשומה ורטובה ועל כן צריך לדעת לבחור את מיקום הלודג' בהתאם לעונה ולפעילויות שהלודג' מציע.
קבלו מחברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה את ההמלצה לבחירה ולמסלול נכון באזור.

אוטר דו שאו (Alter Do Chao) 

במסגרת טיול בברזיל, חופשה בברזיל כדאי לכם מאוד לבקר אחד המקומות הייחודיים באמזונס בו חופים לבנים. הכפר מוקף ביערות גשם. באזור ניתן לצאת לטיולי קיאקים, דייג, שנירקול, הפלגות ומסלולי הליכה.

מנאוס (Manaos) 

אחד היעדים הבולטים בטיול בברזיל, ברזיל טיול עצמאי הוא הגעה לעיר מנאוס, שער היציאה לג'ונגלים במעבה האמזונס. מן העיר ניתן לצאת בשייט או בטיסה לאחד מהלודג'ים במעבה האמזונס. רב הלודג'ים נמכרים על בסיס פנסיון מלא וכוללים את כל הטיולים עם מדריך מקומי. צפייה בבעלי חיים, ביקור שבטים בודדים וצפייה באתרי טבע מופלאים הן רק חלק מהפעילויות שניתן לעשות באזור. מסלול טיול בברזיל צריך לערוך בקפידה אתנו, איתן נסיעות כדי לדעת באיזה לודג' כדאי ללון באמזונס. כל לודג' מציע סוג טיולים שונה ממשנהו וממוקם באזור אחר סיבה המשפיעה על הנוף באזור ואפשרויות הטיול במקום. טיול בברזיל ללא חוויה של ביקור ביער גשם אולי הוא החמצה תלוי הזמן הכולל העומד לרשותכם.

indios a Mobile


טיול מיוחד בברזיל

בתוך האמזונס מטוטויה (Tutoia) לפארק נאסיונז דוז' לנסוייז' מאראניינסיש הכולל מסע בין דיונות, חציית נחלים, הרבה מים ונופים פראיים. טיול זה הוא ייחודי ונדרש ידע רב מוקדם של תוואי השטח בשביל להזמין אותו. כמו כן חלק מהמסלול ניתן לבצע בנהיגה עצמית תלוי בגיל הנוסע ומידת נסיונו בסוג זה של טיול.

לסיכום

ברשותינו להציע לך במסגרת טיול בברזיל מבחר מסלולים בהתאמה אישית לפי טעמך, טיול לברזיל לפי הזמן העומד לרשותך ולפי תחומי העניין שלך. נשמח לבנות לך במסגרת פגישת ייעוץ חופשה בברזיל או ברזיל טיול עצמאי, בתקופת הקרנבל בברזיל או בכל תקופה אחרת אשר יתאים למשפחה, לזוגות או לאדם בודד. ניתן לצאת למסלול טיול בברזיל, חופשה בברזיל מאורגן אישי במבחר מסלולים הכוללים את החופים היפים ביותר, לצאת לביקור לג'ונגלים או למפלים. ברשותינו להציע דילים לברזיל. קבע את התאריך שבו אתה רוצה לצאת. כל היציאות מובטחות מראש, בטיול לברזיל מחיר הנסיעה מוזל בהרשמה מראש.
זכור בטיול לברזיל דרך חברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה אינך תלוי באנשים נוספים כדי לצאת לטיול ואתה לבדך בוחר את תאריך היציאה, אורכה ותוכנה. כמו כן אפשרי שילוב טיול ברזיל ארגנטינה וצ'ילה כדי לקבל פרטים נוספים צרו קשר וקבלו מחיר ללא תחרות של טיול בברזיל! מסלול טיול בברזיל חייב להיות מוכן על ידי יועץ מוסמך בעל נסיון בהכנת מסלול בברזיל בפרט ובדרום אמריקה בכלל. קבעו פגישת ייעוץ בהקדם.

למעבר למסלול לדוגמה בברזיל לחצו כאן

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

 

טיול בברזיל חופים
טיול בברזיל מפלי איגוזו
טיול בברזיל מפגש עם שבטים
טיול בברזיל קורקובדו
טיול בברזיל הר הסוכר
טיול בברזיל הקרנבל בריו
טיול בברזיל חוף קופהקבנה
טיול בברזיל חוף קופהקבנה