United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


דגל בוליביה, טיול לבוליביהטיול לבוליביה המתוכנן על ידי סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, יאפשר לך לראות את האוכלוסייה של המדינה הנחשבת לענייה ביותר בדרום אמריקה. האוכלסייה בבוליביה היא ילידית, קרוב לשישים אחוז. במדינה ניתן לחוות ג'ונגלים, שמורות טבע שבהם לודג'ים אקולוגיים, ערבות שבהן חיות בר, מישורי מלח ובהן מדבר המלח המפורסם וכן פסגות הרים גבוהים. טיול לבוליביה ניתן לחבר למדינות אחרות ביבשת דרום אמריקה. בוליביה, היא מדינת המשמשת כמעבר למטיילים צעירים בדרום אמריקה היוצאים לטיולים של כמה חודשים "בגל העולה" או "בגל היורד", מברזיל, ארגנטינה או טיול לפרו.

טיול לבוליביה אתרים מעניינים ואטרקציות

לה פאז (La Paz)

לה פאז היא בירת בוליביה. במסגרת טיול לבוליביה, בעיר ניתן לבקר בשווקים של ילידים, במוזיאונים, לשוטט בסמטאות בין המבנים הקולוניאליים וליהנות מהנוף הנשקף ממנה. ההגעה לשכונות העליונות בלה פאז יכולה לתת לך את התחושה שהגעת לעולם שבו הזמן עמד מלכת. המקומיים גברים ונשים לבושים בבגדים מסורתיים. הנשים בצמות וכובעים מסורתיים מנסות למכור לעוברים ושבים כל דבר אפשרי החל ממזון, בגדים ועוברי למה.העיר מוקפת הרים גבוים מכוסי שלג עולמים. בגלל גובהה של העיר הלילות קרים במרבית ימי השנה.

טיול לבוליביה, לב פאס


מדבר המלח סלאר בוליביה (Salar De Ayuni) 

בטיול לבוליביה, טיול מאורגן לבוליביה, אחד מאתרי הטבע המרשמים מכולם הוא מדבר המלח. כדאי לטייל באזור בטיול ג'יפים של ארבעה ימים. יש חשיבות רבה לבחור חברה שצי הרכבים שלה תקין וכן רמת המדריכים המקומיים גבוהה.באזור תוכלו לראות לגונות צבעוניות, גיזרים ולנסוע על רמת מלח רחבת ידיים. חלק מהאתרים באזור מגיעים לגובה של יותר מ 5000 מטר.יש להערך לגובה בצורה מתאימה. כדאי לקבוע אתנו פגישה כדי שנכין לכם מסלול עם חברה מקומית אמינה וניתן לכם עצות להתמודד עם הגובה באזור זה. ניתן לטייל בסלאר בוליביה במסלולים שונים אשר מתחילם ומסתיימים בנקודות שונות במדינה. את ההתאמה הנכונה למסלול נעשה במשרדי חברת איתן נסיעות סוכנות נסיעות לדרום אמריקה.

טיול לבוליביה, סלאר


אגם טיטיקאקה (Lake Titicaca)

אגם מים מתוקים מהגבוהים בעולם. האגם מקום מושבם של שבט האיימארה ולפי מספר אגדות האמינו בני האינקה כי מאגם זה יצא הקיסר הראשון שלהם. באגם ניתן לטייל באי השמש או באי הירח ולראות עתיקות מתקופת אמפריית האינקה. ניתן לטייל בעיירות המקיפות את האגם. האגם הוא נקודת גבול בין בוליביה לפרו ולכן ניתן לטייל בו במסגרת טיול לבוליביה, אחרי או לפני טיול לפרו.

טיול לבוליביה, אגם טיטיקקה


פוטוסי (Potosi)

במסגרת טיול לבוליביה, נגיע לפוטוסי, העיר הגבוהה בעולם המפורסמת בזכות מכרות הכסף העשירים שבה. ניתן בסיור מודרך לבקר במכרות אלה. ביקור זה אינו מתאים לכל אחד ולכן התייעצו אתנו לפני ביקורכם במקום. בעיר מגוון מבנים קולוניאלים במצב שמור יחסית והיא מוכרת ע"י ארגון אונסק"ו. המוזיאון החשוב במדינה, המטבעה המלכותית נמצא בעיר ובו תוכלו לראות יצירות מטיאוואנאקו וכן מטבעות עתיקים. הביקור במקום הוא במסגרת סיור מודרך בלבד. באזור העיר מסלולי הליכה שונים ללגונות ומעיינות חמים שם תוכלו לנפוש ולנוח.

טיול לבוליביה, פוטוסי


טיאוואנקו (Tiahuanaco)

טיאוואנקו נחשב אתר ארכיאולוגי החשוב בבוליביה. התרבות הזו הייתה קיימת כנראה משנת 600 לפני הספירה ועד 1200 לספירה. באתר שרידים של מבנים רבים בינהם מזבחות ופירמידה אשר בחלקן שוחזרו. באזור מצויים חתיכתו אבן גדולות שמשקלם מגיע למעל 170 טון !!! האתר נמצא 72 ק"מ ממערב ללה פאס. מומלץ לבקר באתר עם מדריך מקומי מוסמך במסגרת טיול יומי. במסגרת טיול לבוליביה ניתן לתכנן מסלולים שונים הכוללים את טיאוואנוקו בהתאם למסלול ההמשך שלכם למדינה נוספת.

טיול לבוליביה, טיאוואנקו

לסיכום

טיול מאורגן לבוליביה יכול להיות חלק מטיול מאורגן פרו ובוליביה. המסלול המוצע פה הוא רק דוגמה לאחד המסלולים האפשריים במדינה זו. קבע אתנו פגישה ונכין עבורך מסלול המתאים לגילך, סגנונך וזמן הטיול שתבחר. במסגרת טיול לבוליביה נדרש כי בעל דרכון ישראלי יצטרך ויזה לבוליביה. בעל דרכון מדינה אחרת נדרש לברר על פי דרכונו אם נדרשת עבורו ויזה לבוילביה. חברתנו כסוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מזכירה ללקוח כי קבלת הויזה לבוליביה היא באחריות הלקוח בלבד. טיול לבוליביה מהווה צומת דרכים בדרום אמריקה אשר ממנו ניתן להמשיך לטייל למדינות נוספות ביבשת.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

טיול לבוליביה מדבר המלח
טיול לבוליביה אגם טיטיקאקה
טיול לבוליביה מדבר המלח
טיול לבוליביה מדבר המלח
טיול לבוליביה מדבר המלח
טיול לבוליביה טאיונאקו
טיול לבוליביה
טיול לבוליביה אגם טיטיקאקה
טיול לבוליביה אגם טיטיקאקה
טיול לבוליביה אגם טיטיקאקה