United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


 טיול לאקוודור לנוסע העצמאי כולל טיול לגלפגוס עם לינה במלון כעשרה ימים

יום ראשון יציאה מישראל נחיתה בקיטו

במסגרת טיול לאקוודור לנוסע העצמאי, נצא מישראל ונטוס לאקוודור להתחיל את הטיול לאקוודור. לאחר הנחיתה בקיטו העברה למלון. בשעות הערב נוכל לצאת לבלות באחד מבתי הקפה או המסעדות הרבות הפזורות ברחבי העיר. כדאי לנסות אחד מהמאכלים המקומיים כגון : חביתיות תירס (Tortillas De Maiz), תבשיל קדירה של עוף או בקר (Seco De Res O Pollo), אורז עם עוף (Aroz Con Pollo)

יום שני קיטו ומוזיאון קו המשווה (Quito city tour)

לאחר ארוחת הבוקר, במסגרת טיול לאקוודור לנוסע העצמאי, נבקר בקיטו המוכרת כאתר מורשת עולמי ע"י אונסקו. בעיר כנסיות עתיקות רבות ולכמה מהן עיטורי זהב וגילופים בעץ, פאר האומנות. נבקר בכיכר המרכזית, בקתדרלה ובארמון הממשל. נבקר בכנסיות המפורסמות בעיר ולאחריהן נעלה לתצפית על קיטו העתיקה והמודרנית גם יחד. לאחר מכן נסע לכיוון אתר קו המשווה ונוכל לעצור לארוחת צהריים במסעדה מקומית. אחרי ארוחת הצהריים נבקר במוזיאון אינטי נאן (Inti Nan) שם נחווה תופעות פיסיקליות ייחודיות לקו המשווה. בשעות אחר הצהריים נחזור לקיטו ללינה במלון נבחר. ארוחות : ארוחת בוקר, ארוחת ערב.

טיול לאקוודור, רכבל בקיטו


יום שלישי אוטבלו ואגם קויוקוצ'ה (Otavalo And Cuicocha)

לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך את הטיול לאקוודור לנוסע העצמאי, נבקר בכפרים קלדרון (Calderonׂ), שם עושים התושבים דמויות מלחם מיוחד, נעבור בדרך בכפר גויבמבה (Guayllabamba) שם מגדלים אבוקדו ושאר פירות מקומיים. לאחר נסיעה בנופים של הרי געש מושלגים נגיע לכפר הציורי אוטובלו.(Otavalo). הכפר מפורסם באחד השווקים האינדיאנים היפים ביותר בדרום אמריקה. נתרשם מבגדי התושבים המקומיים המיוחדים הרומזים לנו על המעמדות השונות של לובשיהם. עם קצת מזל נקנה דברים במחירים מפתיעים, ניתן להתמקח אבל באדיבות. בהמשך היום נבקר בלגונה קויוקוצ'ה ׁ(Cuicochaׂ), אשר בה מסלול הליכה המקיף את האגם, בו ניתן ללכת על פי כושרינו הגופני והזמן העמוד לרשותינו. 
אחה"צ חזרה לקיטו ללינה. 
ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב.

טיול לאקוודור אגם קויוקוצ'ה


יום רביעי קוטופקסי או תכנית חלופית (Cotapaxsi or Antisana)

לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך את הטיול לאקוודור לנוסע העצמאי, נסע לבסיס הר הגעש קוטפקסי (Cotopaxi), ההר הפעיל הגבוה בעולם. נעצור באגם לימפיופונגו (limpiopungo) משם ישנה תצפית יפה על החי והצומח באזור. בכפוף לתנאי מזג האוויר נוכל לטפס עד לבקתת המטיילים בגובה 4800 מ'. בתום הביקור נמשיך לעיירה לסו (Lasso) שם נלון את הלילה. ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב. לאנשים אשר יש נסיון ברכיבה על אופני הרים ישנה אפשרות במסלול יום זה לרכב במורד הכביש באזור קוטפקסי. אזור פארק קוטפקסי הוא בגובה רב מעל פני הים על כן חובה עלינו לבדוק את הרגשתינו בעת ההגעה לאזור. 
ישנה אפשרות לפני היציאה לטיול לפנות למרפאת מטיילים ולהתייעץ איתם על נושא הגבהים בהרי האנדים ועל הדרכים להתמודד איתם.

 טיול לאקוודור

יום חמישי אגם קילטואה (Quiltoa lake tour)

המשך הטיול לאקוודור, לאחר ארוחת הבוקר נעשה את דרכינו לאגם קילטואה (Quiltoa), אגם יפהפה בצבעים של ירוק וטורקיז, הנמצא בלוע של הר געש ייחודי. המקום ישרה עלינו אווירה של רוגע וקסם. נרד לכיוון האגם ברגל או על פרדות, ואת העלייה למעלה נוכל לבצע באותה הדרך בה ירדנו. אקוודור משופעת באגמים רבים הנמצאים בלועות של הרי געש. טיול לאקוודור לנוסע העצמאי מאפשר לנו שליטה על קצב הטיול היומי וזמן הביקור בכל אתר בדרך וכך מגדיל את הנאתנו מהמסלול. המיוחד באגמים אלה הוא צבע המים המשתנה לאורך השנה. צבע המים מושפע מסוג המינרל באדמה, מקרינת השמש ומן השעה במהלך היום.
במהלך היום נוכל לבקר באחד הכפרים בסביבה וללמוד על חיי הכפריים המקומיים כולל לבושם והשוק המקומי. בתום היום העברה לקיטו. 
ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב.

טיול לאקוודור

יום שישי גלפגוס פוארטו איורה, האי איסבלה (Puerto Ayora Isabela island Galapagos)

 לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה בקיטו. בהמשך טיול לאקוודור וגלפגוס, טיולים מאורגנים לגלפגוס, אחרי הנחיתה בגלפגוס נצא לנמל פוארטו איורה שם נאכל ארוחת צהריים. לאחר מכן נפליג בספינה מהירה (כשעתיים וחצי) לאי איסבלה. לאחר מנוחה קצרה במלון נבקר באגם הפלמינגו, אחד מאגמי החוף הגדולים באי וכן מרכז ההתרבות העיקרי של הפלמינגו. ארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה במלון בגלפגוס. ארוחות : ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב.


טיול לאקוודור, טיולים מאורגנים לגלפגוס

 יום שביעי האי איסבלה (Isabela island Galapagos)

לאחר ארוחת הבוקר, המשך טיול לאקוודור לנוסע העצמאי, נמשיך את הטיול לאיי גלפגוס. מוקדם בבוקר נצא לביקור בהר הגעש השחור (Sierra Negro Volcano) הכולל הליכה לא קשה של כשלוש שעות. מכתש ההר הוא השני בגודלו בעולם. ישנה אפשרות לבצע בקט זה רכיבה על סוסים באם רצונכם אנא הודיעו לנו על כך מבעוד מועד. לאחר מכן נבקר בהר הקטן (Volcano Chico) מהדרך נוכל לראות תצפית מדהימה על האזור כולו. לאחר מכן נחזור למנוחה במלון. אחה"צ נבקר בחוף פרלה (Concha Perla) שם נוכל לשחות עם כלבי ים לשנרקל עם צבי ים ולראות דגים מדהימים. חזרה למנוחה למלון. בערב ארוחה במסעדה מקומית. לינה במלון בגלפגוס. 
ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים ארוזה, ארוחת ערב.


טיול לאקוודור, טיולים מאורגנים לגלפגוס

יום שמיני האי איסבלה (Isabela island Galapagos)

נמשיך את הטיול לאקוודור, טיול לגלפגוס. לאחר ארוחת הבוקר נבקר בחוף טינטוררס (Tintoreras Islets) לשם נגיע בהפלגה. בחוף זה ישנם כרישים יחודיים למקום, בנוסף נוכל לראות איגואנות מים, אריות ים, ציפורים מיוחדות, צבי ים ופינגוינים. לאחר מכן נפליג לחוף קרוב אחר שם נוכל לעשות שנורקלינג ועם קצת מזל לראות כרישים, אריות ים וחיות אחרות. נחזור למלון לארוחת צהריים. אחה"צ נצא למרכז צבי הענק באי ולאחריו נבקר בקיר הדמעות (Wall of Tears) אשר נבנה על ידי אסירים אשר בנו קיר זה תוך עבודות קשות ביותר, חלקן מתו תוך כדי בנייתו. נבקר בהמשך בבמנהרת לבה (Lava Tunnel), בתצפית מדהימה (Mirador Orchilla) וכן בחוף האהבה.
חזרה למלון. בערב ארוחה במסעדה מקומית. לינה במלון בגלפגוס. 
ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב.

טיול לאקוודור לנוסע העצמאי, איגואנה בגלפגוס


יום תשיעי הגעה לפוארטו איורה (Puerto Ayora)

במסגרת טיול לאקוודור לנוסע העצמאיטיול לגלפגוס, השכמה מוקדמת בארבע וחצי לפנות בוקר, ולאחריה נפליג לפוארטו איורה (Puerto Ayoraׂ), (כשעתיים) שם נאכל ארוחת בוקר. לאחר מכן נצא לביקור בגבעות סנטה קרוז שם נראה את צבי הענק. (Highlands Santa Cruz). החוויה בצפייה בצבי הענק היא חזקה ביותר. לא יודעים בוודאות מה ארוך חיי צבי הענק אך לבטח מעל 150 שנה. הצבים נמצאים בשטחים פתוחים בחווה מקומית ונוכל להסתובב בינהם ולשמוע את הסברי המדריך על אורח חייהם. בהמשך היום נחזור לפוארטו איורה לארוחת צהריים. אחה"צ נבקר בתחנת המחקר של דארווין שם נלמד על מחקריו השונים. ולאחר מכן נבקר בגלריה בפוארטו איורה.
ארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה במלון בגלפגוס. 
ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב

טיול לאקוודור לנוסע העצמאי

יום עשירי סיום הטיול הקסום וחזרה לישראל (Baltra Airport - Quito-Tel Aviv)

בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה בלטרה שם נאכל ארוחת בוקר, בהתאם לשעת הטיסה שלכם. אנו ממליצים לכם להזמין טיסה בשעות אחר הצהריים מבלטרה.
במידה ויהיה ברשותינו זמן נוכל לבקר באתר טבע הנקרא תאומים (Los Gemelos), אלה שני מכתשים באדמה געשית הנוצרו כתוצאה מהתמוטטות הקרקע כתוצאה מלבה שזרמה מתחת לקרקע. משדה התעופה נמשיך בטיסת המשך לקיטו או גווייקיל באקוודור, משם נמשיך בטיסה בינלאומית לישראל. תם הטיול לאקוודור, טיול לגלפגוס עם לינה בבתי מלון. 
ישנה אפשרות לחבר טיול לאקוודור לנוסע העצמאי זה אחרי או לפני טיול לפרו לפרטים לחץ כאן

מחירים ותנאים לטיול - כל המחירים לאדם על בסיס חדר זוגי (מינימום 2 אנשים)

סדר הטיול ותוכנו עלול להשתנות וזאת בעקבות מזג אוויר ומדיניות פארק לאומי גלפגוס.

מחיר סידורי הקרקע  כולל אקוודור וגלפגוס, לפרטים פנה למשרדנו

מחיר טיסה בינלאומית - המחיר תלוי ביום ההזמנה.

המחיר כולל

כל הטיולים והסיורים על פי התכנית באקוודור הטיול על בסיס חצי פנסיון, בגלפגוס על בסיס פנסיון מלא.(המסעדות בגלפגוס הן על בסיס תפריט קבוע ומשתנות ברמתן בהתאם לרמת המלון). באקוודור הטיולים הם באופן פרטי, בגלפגוס הטיול בהצטרפות לקבוצות. כל הטיולים בהדרכה מקומית מלאה באנגלית. ציוד לשנורקלינג

המחיר אינו כולל

טיסה מאקוודור לגלפגוס הלוך חזור החל מ 499$

מס כניסה לגלפגוס 110$

כרטיס תייר לגלפגוס 10$

מס נמל איסבלה - 5$

טיפים

ארוחות צהריים באקוודור

ארוחות נוספות

חיסונים: מידע ופרטים בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות ת"א 035634848 ירושלים 026217341 חיפה - 048619777

ביטוחים: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית.מומלץ לרכוש הביטוח בעת ההרשמה ככיסוי לדמי הביטול הגבוהים (כמובן עפ"י תנאי הפוליסה). מומלץ לרכוש ביטוח כבר בעת ההרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ"י כללי הפוליסה. בטיולים הכוללים התעסקות בספורט (ע"פ הגדרת חברות הביטוח) יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הטיול פעילות המוגדרת ככזו. במידה והלקוח מבקש לרכוש ביטוח בתיווך חברת איתן ייעוץ נסיעות על הלקוח ובאחריותו לדרוש לקבל לידיו את הפוליסה.

לסיכום

טיול לאקוודור זה עם לינה בבתי מלון בגלפגוס, הוא דרך מצויינת להכיר את איי גלפגוס לאנשים שלא מרגשים בטוב בתנאי הפלגה בים. ישנם מסלולים רבים ואפשרויות רבות לסוג זה של טיול אשר כוללות איים שונים ומסלולים שונים בגלפגוס. תכנית זו מכינים עבורך בפגישה אישית על ידי סוכנות נסיעות דרום אמריקה, איתן נסיעות. סוכן נסיעות לדרום אמריקה הוא האיש האחראי ובעל הניסיון אשר יכין עבורכם טיול לאקוודור ולגלפגוס אפשר לשלב עם טיול לפרו טיול לבוליביה או לטיול לכל יעד בדרום ומרכז אמריקה. טיול לאקוודור לנוסע העצמאי וגלפגוס הוא חלומם של אנשים רבים. בא וקבע אתנו פגישה ותהיה בדרך לגן עדן קסום זה. 
הערות : מחירי הטיסות עלולים להשתנות בהתאם לזמינות במערכות ההזמנות של חברות התעופה. מחיר סידורי הקרקע כפוף לאישור ספקי שירותי הקרקע בחו"ל.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

 

טיול לאקוודור לנוסע העצמאי
טיול לאקוודור לנוסע העצמאי, קואנקה
טיול לאקוודור לנוסע העצמאי
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לאקוודור לנוסע העצמאי
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לאקוודור לנוסע העצמאי
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור