United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


טיול מאורגן לאקוודור, טיולים מאורגן לגלפגוס, טיול מאורגנים לגלפגוס ביכטה נמו 1 ,  עשרה לילות שנים עשר יום יש אפשרות לחבר את טיולים מאורגנים לגלפגוס, טיול מאורגן לאקוודור, כהמשך טיול לפרו (לחץ לפרטים)

יום ראשון יציאה מישראל והגעה לקיטו

במסגרת טיול מאורגן לאקוודור, הגעה לקיטו בירת אקוודור מישראל או מפרו לאחר הנחיתה קבלת פנים והעברה למלון ללינה בקיטו.

טיול מאורגן לגלפגוס, קיטו


יום שני באנוס (Banos)

המשך טיול מאורגן לאקוודור, לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון באנוס (Banos), בה נוכל לראות את המפלים היפים הנמצאים ביער המקיף את העיר. נסע ברכבל דרך עצי היער כדי לבקר במרחצאות החמים הטבעיים שם נוכל להתרחץ. בתום היום לינה בבניוס. העיירה היא פנינה בעמק מוקף הרים. ישנם פעיליות בעיירה המשלבים ספורט אתגרי כמו טרקטורונים או יציאה לרפטינג סוער בנהרות. פעיליות אלה לא מתאימות לכל גיל או הרכב משפחתי. בטיול מאורגן לגלפגוס המשלבים ביקור בטיול מאורגן לאקוודור ניתן להצטרף לפעיליות מסוג שונה המתאימות לסוגי קהל שונים. לינה במלון בבאנוס.

טיול מאורגן לגלפגוס, באנוס


יום שלישי אגם קילטואה וכפרים בסביבה (Quiltoa and villages)

לאחר ארוחת הבוקר העברה מהמלון בבאנוס לכיוון קילטואה כאשר בדרך נבקר בשוק מקומי. נבקר בשוק מקומי בסקסולי (Saquillisili) או פוחילי (Pujilli). בדרכינו לאגם קילטואה (Quilotoa). נעבור בנופים טיפוסיים של הרי האנדים ובקניון זימבווה (Zimbahua). בסוף יום הטיול נרד למכתש בהר הגעש שם נראה את אגם קילטואה בצבעים של טורקיז וירוק. בדרכינו למעלה מהלגונה שתיקח שעה לערך, נוכל לשכור פרדות. בתום הטיול נסיעה ללינה באזור. אחד המאפיינים של טיול לאקוודור הוא לגונות הנמצאות בלועות של הרי געש. צבען של הלגונות משתנה גם במהלך שעות היום ותלוי בעוצמת וזווית השמש. לאחר הביקור והמשך טיול מאורגן לאקוודור ביקור בלגונה המדהימה נסע ללינת הלילה במלון באזור.

טיול מאורגן לאקוודור לגונת קילטואה

יום רביעי הר קוטפקסי או אנטיסנה (Cotapaxsi or Antisana)

לאחר ארוחת הבוקר העברה לכיוון הפארק הלאומי קוטפקסי. ובהמשך טיול מאורגן לגלפגוס, טיול מאורגן לאקוודור נצא לכיוון אחד מהרי הגעש הגבוהים בעולם שמכוסים שלג קוטפקסי (Cotapaxi). האזור מאופיין בבעלי חיים ייחודיים כמו לאמות, עוף הקונדור וסוסי בר. ההרפתקה יכולה לכלול אחד מפעילויות אלה: מסלול הליכה, רכיבה על אופניים וצפייה בנופים יפיפיים לאורך המסלול. לאחר הביקור בפארק נסע לקיטו. לינה במלון בעיר. חשוב לדעת כי מסלול האופניים בקוטפקסי מתאים רק לאנשים מנוסים ברכיבת שטח על אופני הרים.

טיול מאורגן לגלפגוס, קוטפקסי


יום חמישי השוק באוטבאלו ואגם קויוקוצ'ה (Otavalo and Cuicocha)

לאחר ארוחת הבוקר ובהמשך לטיול מאורגן לגלפגוס, טיול לאקוודור, נצא לכיוון הכפר אוטבלו (Otavalo), לאחר מכן נמשיך לעבר שוק האומנות והמסחר האינדיאני המפורסם באקוודור אוטובאלו, שם יהיה לכם זמן חופשי לקניות בגדים ועבודות יד מיוחדות. במקום נקבל הסבר מהמדריך על התרבות המקומית. באזור נבקר במפל פגוצ'ה (Peguche), בגובה 18 מטר ונצטלם במקום. בהמשך היום נסע, לעבר העיירה קוטקצ'י (Cotacachi) אשר בה שווקים רבים במחירים זולים ביותר. בין היתר ניתן לקנות דברי עור, תיקים, חגורות, ארנקים וסנדלים. ולאחר מכן נבקר באגם היפה קויוקוצ'ה (Cuicocha). במסגרת טיול מאורגן לאקוודור ניתן לטייל סביב האגם מסלולים באורכים שונים על פי רמת כושרכם הגופני. בתום היום הגדוש חזרה ללינה במלון בקיטו.

טיול מאורגן לגלפגוס, אוטבלו

יום שישי סיור בקיטו (Quito city tour)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון מוזיאון קו המשווה (Mitad del Mundo) ונחווה במוזיאון אינטי-נאן (Inti Nan) בתופעות פיסקליות מיוחדות שקורות על קו המשווה ממש. בהמשך היום, נבקר במוזיאון הלאומי בו נלמד על התרבות העשירה של אקוודור. במהלך היום נגיע לתצפית מגבעת פנסיאלו (Panecillo), כמו כן נבקר בכנסיות המעוטרות ביותר בקיטו כמו כנסיות לה קומפניה (La Compania) וכנסיית סן פרנציסקו (San Francisco). לינה במלון בקיטו. בשעות הערב נוכל לטייל באופן חופשי בקיטו ולאכול באחת המסעדות במרכז העיר וזאת במסגרת טיול מאורגן לגלפגוס, טיול מאורגן לאקוודורטיול לאקוודור.

טיול מאורגן לאקוודור, קיטו     טיול מאורגן לאקוודור, קיטו

ימים שבע עד יום אחד עשר
טיול מאורגן לגלפגוס, טיולים מאורגנים לגלפגוס, שייט לגלפגוס
, ארבעה לילות חמישה ימים על גבי היכטה נמו 1. מסלול הביקור מוצג להל"ן :


טיול מאורגן לגלפגוס     NEMO I 14 Mobile   טיול מאורגן לגלפגוס


תכנית הפלגה ספינת נמו 1 ארבעה לילות חמישה ימים

יום ראשון טיול מאורגן לגלפגוס (Baltra Santa Cruz Island)

הגעה לשדה התעופה בלטרה. עם ההגעה קבלת פנים על ידי נציגי האנייה והעברה לאנייה. ארוחת צהריים באנייה ולאחריה מנוחה קצרה. אחרי הצהריים נסייר בחוף בחס באי סנטה קרוז. בין היתר נוכל לראות איגואנות ים, מגוון גדול של ציפורים, כרישים. נגלה אגם יפה בין הדיונות בו נוכל לראות ציפורים רבות. ישנו סיכוי בשעת השפל לראות פלמינגו באגם. האזור משמש מרכז
לרבייה עבור צבי הים. בלילה הפלגה לאי איסבלה

טיול מאורגן לגלפגוס, איגואנה


יום שני טיול מאורגן לגלפגוס (Isabela Island)

בשעות הבוקר נגיע לחוף טינטוררס באי איסבלה בו נוכל לראות כרישים לבנים רבים אשר נמצאים במקום. הפעילות נעשית בשנורקלינג. אחר כך נבקר בחוף פוארטו וורמיל שם נוכל לראות איגואנות ים, פינגוינים, סרטנים ואנפות לבה. אחרי הצהריים סיור במרכז רביית הצבים באי איסבלה. במרכז תראו את צבי הענק ותלמדו על אורח חייהם. כמו כן במקום גנים בוטנים יפים. בשעות הערב נפליג לאי פלוראנה.

טיול מאורגן לגלפגוס, פינגוין


יום שלישי טיול מאורגן לגלפגוס (Floreana Island)

בשעות הבוקר ביקור בחוף קומרנט שם כשהאגם מלא לראות את הפלמינגו. עוד נוכל לרות בחוף כלבי ים ובחודשים מסוימים בשנה את צבי הים עולים מן המים להטלת בביציהם על החוף. בנוסף נבקר בחוף דווילס קרון אשר נחשב לאחד האתרים היפים לשנורקלינג בגלפגוס. המים צלולים מאוד ונוכל לראות בהם דגים טרופיים רבים, כרישים ותריסנים.בשעות אחר הצהריים נבקר במפרץ הדואר שם נוכל לשלוח מכתבים למכרינו בישראל או במקום אחר בעולם. בשעות הערב הפלגה לאי אספניולה.

טיול מאורגן לגלפגוס, כלבי ים


יום רביעי טיול מאורגן לגלפגוס (Espanola Island)

לפני ארוחת בוקר נצא לטיול בחוף סוארז ולהליכה של כ 4 ק"מ בה נוכל לראות ציפורים רבות. נחזור לסירה ולאחר ארוחת בוקר נגיע למפרץ גרדנר ולמימי הטורקיז שלו. במפרץ נבצע שנורקלינג כדי לראות את חיי הים העשירים שבו. אחר הצהריים נוכל לטייל בחוף גרנר המאופיין בחולות לבנים בין כלבי הים הנחים רב היום על החוף ולא מתרגשים יתר על המידה מאורחיהם בני האדם. בשעות הערב נפליג לכיוון נמל איורה.

טיול מאורגן לגלפגוס, סרטן


יום חמישי טיול מאורגן לגלפגוס (Puerto Ayora Baltra Airport)

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת זמן לסיום המסע המופלא, ניפרד מן היכטה ונסע לחוות דארווין באי פוארטה איורה. בחווה נוכל לראות את צבי הענק ולהבין יותר מדוע דארווין פיתח את תורת האבולוציה שלו במקום זה. בתום הביקור העברה לשדה התעופה.טיולים מאורגנים לגלפגוס טיולים מאורגנים לגלפגוס


במסגרת טיול מאורגן לאקוודור, מחירים ותנאים לטיולים מאורגנים לגלפגוס לנוסע העצמאי, טיול כולל שייט לגלפגוס - כל המחירים לאדם על בסיס חדר זוגי (מינימום 2 אנשים) 

מחיר לאדם (בהצטרפות לקבוצה מקומית) כולל טיולים מאורגנים לגלפגוס,  ארבעה לילות חמישה ימים לבירור המחיר פנו אלינו.

מחיר לאדם טיולים מאורגן לגלפגוס לנוסע העצמאי כולל טיול לאקוודור עשרה לילות שנים עשר יום, הכולל-טיולים פרטיים באקוודור, כולל שייט בגלפגוס 4 לילות 5 ימים לפרטים פנה למשרדנו כולל טיסות מאקוודור לגלפגוס הלוך וחזור.

מחיר טיסה בינלאומית - המחיר תלוי בעת ההזמנה.
הערה: ישנה אפשרות לעשות את אותו טיול באקוודור אך את הטיול בגלפגוס עם לינה בבתי מלון בתכנית של חמישה ימים ארבעה לילות בדבר פרטים על התכנית בגלפגוס עם לינה בבתי מלון לחץ כאן.

המחיר כולל בטיול לאקוודור וטיול מאורגן לגלפגוס

כרטיס טיסה

טיסה קיטו – גלפגוס – קיטו (ניתן לחזור בטיסה לגוויאקיל)

טיולים מאורגנים לגלפגוס חמישה ימים על היכטה נמו 1 הכוללת:
כל השרותים על הסיפון, ארוחות החל מארוחת צהריים ביום הראשון עד ארוחת הבוקר ביום האחרון, תה, קפה, לינה בתאים זוגיים עם מקלחת בחדר, כל הביקורים והטיולים עם מדריך דובר אנגלית, דלק, העברות בשדה התעופה בגלפגוס, סקירות יומיות (מהצהריים של היום הראשון עד הבוקר של היום האחרון) ןציוד שנורקלינג.

טיולים באקוודור על פי התכנית

מדריך בשתי שפות

תחבורה פרטית

העברות

נהג דובר ספרדית

העברות משדה התעופה למלונות.

בתי מלון ברמת 3 4 או 5 כוכבים על פי בחירה אישית.

המחיר לא כולל :

כניסה לפארק גלפגוס $110 וכרטיס תייר 20$

חליפות נגד מים

מיסים מקומיים

משקאות אלכוהולים ואחרים.

ארוחות נוספות

טיפים

חיסונים: מידע ופרטים בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות ת"א 035634848 ירושלים 026217341 חיפה - 048619777

ביטוחים: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית.מומלץ לרכוש הביטוח בעת ההרשמה ככיסוי לדמי הביטול הגבוהים (כמובן עפ"י תנאי הפוליסה). מומלץ לרכוש ביטוח כבר בעת ההרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ\\\"י כללי הפוליסה. בטיולים הכוללים התעסקות בספורט (על"פ הגדרת חברות הביטוח) יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הטיול פעילות המוגדרת ככזו. במידה והלקוח מבקש לרכוש ביטוח בתיווך חברת איתן ייעוץ נסיעות על הלקוח ובאחריותו לדרוש לקבל לידיו את הפוליסה.
הערות : מחירי הטיסות עלולים להשתנות בהתאם לזמינות במערכות ההזמנות של חברות התעופה. מחיר סידורי הקרקע כפוף לאישור ספקי שירותי הקרקע בחו"ל. במקרה של חיבור להמשך טיול פרו מחיר הטיסות יהיה החל מ $1850

ט.ל.ח.

לסיכום

טיול מאורגן לאקוודור, טיול לאיי גלפגוס, טיול מאורגן לגלפגוס, שייט לגלפגוס על גבי קטמרן קטנה הוא יתרון גדול מאוד לאלה המחפשים טיול באווירה משפחתית. בגלל מיעוט המפליגים ההרגשה היא כמו שאנו חולקים את זמן ההפלגה באווירה שקטה יותר ומגובשת יותר. הדבר תורם מאוד להרגשה הכללית ולגיבוש הקבוצה בסיורים בגלפגוס. טיול לאקוודור ולגלפגוס אפשר לשלב עם טיול לפרוטיול לבוליביה, טיול לברזיל או לטיול לכל יעד בדרום ומרכז אמריקה. נשמח לתת את הצעת המחיר במחיר ללא תחרות, בהתאמה אישית למטייל העצמאי, הטובה ביותר בהתאם לעונת הטיול ורמתו.
טיולים מאורגנים לגלפגוס הם חוויה של פעם בחיים. בואו לפגישה עם איתן נסיעותסוכנות נסיעות לדרום אמריקה, והצטרפו אל משפחת המטיילים המרוצים שלנו בטיול לגלפגוס, טיול מאורגן לאקוודור מדהים ביופיו.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

 

טיול לאקוודור לנוסע העצמאי
טיול לאקוודור לנוסע העצמאי, קואנקה
טיול לאקוודור לנוסע העצמאי
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לאקוודור לנוסע העצמאי
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לאקוודור לנוסע העצמאי
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור
טיול לגלפגוס, טיול לאקוודור