United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


 טיול לצ'ילה, סוכן נסיעות לדרום אמריקה, מסלול לצילה לנוסע העצמאי

טיול לצ'ילה במסגרתו, מסלול ייחודי לאיי הפסחא (Easter Island) המוכן על ידי סוכן נסיעות מומלץ לדרום אמריקה

יום ראשון הגעה לאיי הפסחא

אחרי ארוחת הבוקר בתחילת הטיול לצילה, במלון נסע לשדה התעופה ונטוס לאיי הפסחא. בהגעה לשדה התעופה קבלת פנים עם שרשראות פרחים טיפוסיות של ראפה נוי (Rapa Nui), בהמשך העברה למלון. ביתרת היום זמן חופשי להנות מהאי, אפשרות לבקר בעיר ולהכיר את רחובותיה וסמטאותיה או לנוח על אחד החופים. ניתן ללכת לאורך החוף עצמאית על פי מיקום המלון שלכם. אם תעדיפו תוכלו לנוח בבריכה במלון. אפשר לקבל אפשרויות לפעילויות נבחרות מסוכן נסיעות לדרום אמריקה, חברת איתן נסיעות. לינה במלון נבחר על בסיס ארוחת בוקר.

טיול לצ'ילה

יום שני החוף המזרחי אתרים ארכיאולוגיים

אחרי ארוחת הבוקר במלון במסגרת טיול לצ'ילה, מסלול לצ'ילה, המוכן על ידי סוכן נסיעות לדרום אמריקה, נצא ליום טיול לעבר הר הגעש רנו רארוקו )rano raroko( והחוף המפורסם של אנקנה. המסלול מתחיל בנסיעה על כביש לכיוון החוף הדרומי מזרחי לאזור ואיהו (Vaihu), בהמשך ניסע לכיוון אקהנגה (Akahanga) שם תתקיים הרצאה ותצפית על קו החוף היפהפה. בהמשך אותו היום, נגיע לטונגריקי (Tongariki), שם נעצור כ 30 דקות לתצפית והסברים על אתר ארכיאולוגי אשר שימש כמקום טקסים מרכזי.

איי הפסחא


נמשיך להר הגעש רנו רארוקו אשר ידוע כבית החרושת של המאוויים. נתחבט בשאלה כיצד הועברו האבנים הגדולות למשטחים מרוחקים ברחבי הא ונשמע כמה הסברים לתופעה מפליאה זאת. במשך טיול לצילה, טיול לאיי הפסחא, הנסיעה לכיוון צפון מזרח האי לכיוון טה פיטו קורה (Te Pito Kura) שם נעצור כ 20 דקות במקום שאומרים עליו שהוא מרכז העולם. לבסוף נגיע לחוף הנפלא אנקנה אשר בקרבת מקום נמצא האתר הארכיאולוגי אהו נאו נאו (Ahu Nau Nau). במקום נהנה מארוחת צהריים ארוזה מהמלון. לינה במלון נבחר על בסיס ארוחת בוקר.טיול לצ'ילה טיול לאיי הפסחא


יום שלישי מרכז האי תרבות עתיקה

לאחר ארוחת הבוקר במלון במסגרת טיול בצ'ילה, מסלול בצ'ילה, הכנה על ידי סוכן נסיעות לדרום אמריקה, נצא לחצי יום טיול לכיוון אורונגו (Orongo), כפר או מרכז טקסי הממוקם באזור הר הגעש. באורונגו תוכלו לחזות בדמויות של איש הציפור, אלוהים וסמל הפריון. בהמשך נבקר בוינפו (vinapu) שבו שרידים של מקדשים המזכירים בדמיון רב את מאצ'ו פיצ'ו בפרו. אחר הצהריים נבקר באזור מרכז האי שבו מבנים ארכיאולוגיים מיוחדים. כל המבנים מיצגים תרבויות עתיקות אשר נוצרו ושימשו בתקופה האחרונה של אהו מואי (Ahu Moai).
נבקר בשלושה אתרים משוקמים: אהו קיבי (Ahu Kivi), אהו ואי טקה (Ahu Vai Teka) והמחצבה של פונה פאו (Puna Pau) שם נמצאים הפקאו סלעי ענק בתצורת ראש מאבן וולקנית של המאווים. חזרה למלון ולינה במלון נבחר על בסיס ארוחת בוקר.


יום רביעי הגעה לסנטיאגו (Santiago De Chile)

לאחר ארוחת הבוקר במלון נסע לשדה התעופה מטורי (Mataveri) ונטוס לסנטיאגו. קבלת פנים והעברה למלון נבחר בסנטיאגו על בסיס ארוחת בוקר. במהלך היום ינתן לנו זמן חופשי לטייל בבירת צ'ילה המופלאה. על פי תכנית של סוכן נסיעות לדרום אמריקה,  נוכל לבקר בשווקים במוזאונים לאומנות ולראות את המבנים המרשימים מהתקופה הקולוניאלית הפזורים בעיר. בעיר סנטיאגו בירת צ'ילה כל מטייל ימצא נושא או אתר המתאים לטעמו האישי.


סנטיאגו צ'ילה

יום חמישי טיול לואל פראיסו (Val Paraiso Vina Del Mar)

במסגרת טיול לצ'ילה מסלול יומי, נצא מהעיר נסטיאגו על קו החוף לכיוון העיירה ול פראיסו. בדרך נעצור ונבקר בוינה דל מאר המכונה עיר הגנים בגלל הכמות הרבה של הפארקים בעיר. בנוסף נראה בעיר פסל מאיי הפסחא ואת שעון הפרחים המפורסם. בהגעה לול פראיסו לא נוכל להחמיץ את בתיה הצבעוניים. בנוסף נראה את אתריה ההסטוריים בתוכם כיכר סוטומיור (Plaza Sotomayor) ולבסוף נצפה במבט על העיר מן המפרץ, מראה מדהים ביופיו. 

יום שישי סנטיאגו והמשך למדינה נוספת 

לאחר ארוחת הבוקר במלון העברה לשדה התעופה לטיסת המשך בהתאם ליעדך סיימנו זה עתה טיול בצ'ילה שהוכן בהתאמה אישית על ידי סוכנות נסיעות מומחית לטיולים לדרום אמריקה.


תנאים כללים

במסלול אפשרויות לינה במלונות בדרגת שלושה או ארבעה כוכבים.

המסלול כולל טיסה סנטיאגו- איי הפסחא הלוך וחזור.

לסיכום

באפשרות סוכן נסיעות לדרום אמריקה,  להרכיב לך טיול בצ'ילה, מסלול בצ'ילה לנוסע העצמאי. צ'ילה היא ארץ האגמים והקרחונים ובטיול בפטגוניה או באזורים אחרים,  נוכל בין היתר לחוות: הליכות רגליות, נהיגה עצמית וביקור בתרבויות ובאזורים מחוץ למסלול התיירים השחוק. לטיול לצ'ילה צריך להקדיש מספיק ימים על מנת לבקר באזורים מרוחקים או פחות נגישים וכמו כן לבצע את ההזמנות זמן רב מראש לשם מציאת מלנות ללינה באזור. דווקא באזורים אלה נוכל לפגוש את התושבים המקומיים אשר שומרים על חיי מסורת עתיקה.
ביקורים באזורים אלה דורש תכנון מסלול בצ'ילה על ידי איתן נסיעות, סוכן נסיעות לדרום אמריקה. קבע אתנו פגישה ונגשים עבורך את החלום לבקר באזורים מחוץ למסלול התיירים השחוק. מסלול טיול גאוגרפי בצ'ילה בסביבתה מוכן על פי טעמך האישי וחלקו טיול בצ'ילה, המשכו מסלול במדינה אחרת בדרום או במרכז אמריקה.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

טיול לצ'ילה
טיול לפטגוניה, טיול לצ'ילה
טיול לצ'ילה, טיול לאיי הפסחא
טיול לצ'ילה
טיול לצ'ילה, טיול לפטגוניה
טיול לצ'ילה, טיול לפטגוניה
טיול לצ'ילה, טיול לפטגוניה
טיול לצ'ילה, טיול לפטגוניה
טיול לצ'ילה