United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


דגל צילה, טיול לפטגוניהטיול לפטגוניה, טיול לצ'ילה, מאפשר לנו להכיר במדינה של ניגודים אדירים בין קרחונים בדרום למדבר בצפון וביניהם נמצאים הרי האנדים, אגמים, יערות עד, איים רבים, גייזרים ופיורדים מדהימים. הנאה מובטחת לכם מן התושבים המקומיים ומנהגיהם. אירוח התושבים הזרים הוא תמיד ביד רחבה שכולה חוויה. בפתח העונה הקרובה חברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מזמינה אתכם,  למסלול טיול בפטגוניה, במסגרת טיול לארגנטינה וצ'ילה. מגוון מסלולים חדשים השנה המתאימים לכל סוג קהל.
בין היתר ניתן לבקר בטיול לפטגוניה בשמורות הטבע ובפארקים הלאומיים, לטפס על הרי געש בטיול הרפתקני, לחתור בנהר ברפטינג הרפתקני, לנהוג בקרטרה אסטראל בטיול ייחודי בנהיגה עצמית, לטייל ולשוט באזור באגמים קסומים, לבקר במעיינות חמים יחודיים בלב יערות, לבקר במערות וולקניות מתחת ללוע של הר געש או להכיר את התושבים המקומיים בעיירות פסטורליות שעדיין שומרות על צביון אותנטי. ניתן לשלב כל טיול לצ'ילה עם אזור האגמים בארגנטינה או עם קפיצה לברזיל הכל על פי בחירתכם.
תוכלו אף לצאת מהמסלול הקלאסי אל איי הפסחא שבהם פסלים ותרבויות מסתוריות או אל האי רובינסון.

טיול לפטגוניה - צ'ילה אתרים מעניינים

שמורת טורוס דל פיינה (Torres del Paine)

כדאי להגיע לשמורה מפוארטו נטאלס בצ'ילה בהפלגה או ברכב ולבצע בשמורת טורוס דל פיינה, טורס דל פיינה טרק w, טרק טורס דל פיינה או מסלול ברכב טורס דל פיינה. בשמורה תצורות טבע מדהימות של קרחונים. כמו כן אפשרות הליכה על גבי קרחון גרי, טיולי טבע מדהימים בדרגות קושי שונות, אפשרויות רכיבה על סוסים, דייג ושייט באחד מנהרות הפארק. בפארק מקומות הלינה ממוקמים באזורים שונים זה מזה. מיקום המלון קובע את סוג הפעיליות והטיולים שתוכלו לעשות בפארק.
מגוון בתי המלון בפארק הלאומי מתמלאים במהירות טורס דל פיינה לינה, ולכן כדאי להזמין מבעוד מועד את בית המלון בהתאם לסוג הפעילות בפארק שאתם מתכננים במסגרת טיול לפטגוניה. צרו קשר עם איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, תאמו פגישה ונוכל לעזור לכם לבנות טיול בפטגוניה ומסלול טיול בפטגוניה.

טורס דל פינה

טורוס דל פיינה


אזור האגמים (Lakes Area)

באזור ערים רבות אשר מתוכם ניתן לצאת לטרקים ברמות קושי שונות. לבקר במערות וולקניות, לגלוש על הרי געש, לצאת לרפטינג מסעיר או לבקר בעיירות הסטוריות בהן נשמרו הבתים בתצורה של פעם. באזור יש אפשרות לצאת לטיול ולבקר קהילה שבטית מקומית אשר שומרת על צביון חיים עתיק יומין. טיול לפטגוניה נותן לנו את האפשרות לטיולים בעלי אופי של ספורט אתגרי וכאלה יש בנמצא באזור זה. כדי להתאים את הטיול לגיל שלכם, מצבכם הפיסי ותחומי העניין שלכם קבעו פגישה עם צוות היועצים שלנו.
הצטרפו למשפחת המטיילים של חברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה ותהנו מיחס אישי על מנת לבנות טיול לפטגוניה, טיול לצילה או מסלול בנהיגה עצמית באזור. 

טיול לפטגוניה, אזור האגמים


פונטה ארנאס (Punta Arenas)

עיר בפטגוניה בדרום צילה, אשר ממנה ניתן לצאת לטיולים בשמורות טבע לצפייה בפינגוינים, או לצאת לשייט ליעדים אחרים בטיול בצילה. השייט מתבצע בסירות שונות ואפשרי בכמה סוגי מסלולים. השייט נותן אפשרות לצפייה בשדות קרח או קרחונים שלא ניתן לראות במסלול היבשתי וכן ניתן להתאימו לאנשים אשר מוגבלים בכושר הגופני שלהם. נשמח להתאים לכם מסלול טיול בפטגוניה הכולל שייט באחת מספינות אלה. באזור העיר שאותה ניתן לבקר במסרת טיול לפטגוניה מבצרים מהתקופה הקולוניאלית אשר שמרו על המיצרים באזור ובהם ניתן לבקר במסגרת טיול יומי.

טיול לפטגוניה


סן פדרו אטקמה (San Pedro De Atacama)

סן פדרו צילה או מדבר אטקמה היא עיירה הנמצאת בצפון צילה באחד האזורים הצחיחים בעולם. את העיירה ניתן לבקר במסגרת מסלול המשלב מצד אחד טיול לפטגוניה ומן הצד האחר את צפון צילה או מדינות אחרות בדרום אמריקה. ישנם טיולים רבים היוצאים מהעיירה בינהם נוכל לראות אגמים בצבעים מרהיבים , גיזרים הבוקעים מן האדמה, אתרים הסטוריים מלפני שנים רבות וכן את אחד האזורים הטובים בעולם לצפייה בכוכבי השמיים. ביקור בעיירה זו דורש הכרת האזור והתאמת המסלולים לדרגת הקושי של המטייל. בפגישה אתנו נוכל להציע עבורכם טיול מתאים לכל גיל. 


סן פדרו אטקמה

לסיכום

טיול לצילה, טיול לפטגוניה, יאפשר לנו הכרות עם מדינה המכילה בתוכה שמורות טבע רבות אשר בן תוכל לצאת למסעות רגליים מיום אחד ועד שבועות רבים. במדינה אזורים למסלולים בנהיגה עצמאית אשר דורשים הכנה של מסלול טיול לפטגוניה. המדינה מציעה מספורט אתגרי ברמות הקשות ביותר ועד נופש רגוע במלונות פאר. ניתן לשלב טיול לצ'ילה עם כל אחת ממדינות דרום או מרכז אמריקה. אנו בחברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, נבחר עבורך את אופי הטיול בהתאם להעדפותיך האישיות, כושרך הגופני ותחומי העניין שלך. התקשר וקבע אתנו פגישה אישית והצטרף אל משפחת המטיילים שלנו.
מומלץ לתכנן את הטיול לצילה כמה חודשים מראש כדי שנוכל להשיג עבורך מקומות לינה בפארקים השונים בין היתר טורס דל פיינה לינהטיול לפטגוניה הוא חוויה שתשאיר לך זכרונות טובים ומקומות מרגשים שלא יימחקו מזכרונך לעולם. קרא על החוויות של המטיילים במדור המלצות.
קרא עליהם במדור המלצות.

למעבר למסלול לדוגמא בצילה לחצו כאן

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

טיול לצ'ילה
טיול לפטגוניה, טיול לצ'ילה
טיול לצ'ילה, טיול לאיי הפסחא
טיול לצ'ילה
טיול לצ'ילה, טיול לפטגוניה
טיול לצ'ילה, טיול לפטגוניה
טיול לצ'ילה, טיול לפטגוניה
טיול לצ'ילה, טיול לפטגוניה
טיול לצ'ילה