United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


 טיול מאורגן פרטי לפרו על ידי סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, פסטיבל אינטי ריימי  תשעה לילות אחד עשר יום - אפשרות להאריך את הטיול לביקור בג'ונגלים או המשך לאקוודור וגלפגוס  לפרטים צרו קשר

20.6 הגעה לימה (Lima)

עם ההגעה לפרו והתחלת הטיול המאורגן פרטי לפרו, העברה למלון נבחר. ברוכים הבאים להתחלת מסלול טיול בפרו כולל פסטיבל אינטי ריימי הנחגג בקוסקו פרו. עם ההגעה לשדה התעופה הבינלאומי "חורחה ז'אבס" (Jorge Chavez), איסוף על ידי נציג הסוכנות המקומית, עזרה והעברה למלון. לינה בלימה.

21.6 לימהLima) ) סיור בעיר הקולוניאלית והמודרנית 

נצא בשעות הבוקר לסיור בעיר הקולוניאלית ובעיר המודרנית, שבו נראה את הכיכר המרכזית על בנייניה השונים: ארמון הממשלה, ארמון הארכיבישוף, את הקתדרלה-הבזיליקה ואת הארמון של הממשל העירוני. במרכז ההיסטורי נבקר באחד מהבניינים היפים ביותר שלו, ניכנס למנזר המונומנטלי סן פרנצ'יסקו (Convent de San Francisco), שמציג את האוסף הגדול ביותר של אמנות דתית באמריקה. נוכל להתפעל מחדר המקהלה ׁׁ(Choir Room), ומספריית הנזירים, מחדר הצמוד לכנסייה (Sacristy), בו נשמרים כלי הפולחן ובגדי הכוהנים המשמשים בקודש, שמקושט באוסף ציורי זורברן Zurbaranׁ) ), ריברה (Rivera).
בהמשך נראה, את החצר הגדולה של הקלויסטר המרכזי, שמקושט באריחים מהמאה ה- 16 מסביליה, את הקשתות המוריות והמחילות התת קרקעיות הידועות בשם קטקומבות, שבהן תרגישו את עברה הקולוניאלי של לימה. לבסוף נלך לאזורי המגורים המסורתיים של הבירה, מטעי הזיתים של סן איזידרו (San Isidro), מירפלורס ((Miraflores, לארקו מר (Larco Mar),, איזורי תיירות מרכזיים של לימה של היום. חזרה למלון, לינה בלימה. בשעות הערב באופן חופשי באפשרותכם לטייל באזור לימה המודרנית ולקבל מאיתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה את המקומות המומלצים לבילוי ערב מהנה בעיר. טיול מאורגן פרטי לפרו יאפשר לך שליטה מיטבית על מקומות וזמן הביקור בלימה, בירת פרו.


טיול מאורגן פרטי לפרו, לימה


אפשרות תוספת יומיים בטיול מאורגן פרטי לפרו, לאזור פאראקאס וטיסה מעל קווי נאסקה אחד מפלאי עולם המחודשים.
איקה Ica, טיסה מעל קווי נאסקה, (Nazca Lines), איקה (Ica), פאראקאס (Paracas)

העברה מהמלון לתחנת האוטובוס. יציאה ב-03.45 לפנות בוקר כשהיעד הוא איקה (Ica) הגעה ב 09.00 וקבלת פנים. העברה לארודרום לשם טיסה. בטיסה נצפה באואזיס הטבעי של הואהקצ'ינה (Oasis Natural de Huacachina), מערך של דיונות במדבר איקה (Ica) והעמקים של אינחניו, פלפה, אוקוקחה (Ocucaje,Palpa,Ingenio), וטיסה מעל קוי נאסקה (Nazca Lines) החידתיים. משך הטיסה כשעה ורבע לערך. לאחר הטיסה העברה להואהקצ'ינה (Huacachina). נבקר בתערוכת צילומים של קווי נאסקה, באזור שדה התעופה, תערוכת קרמיקות מתרבות נאסקה ותרבות פאראקאס. 
נצפה במוצגי וידיאו והסברים מטעם נציג תיירות רשמי אודות התיאוריות השונות שמנסות להסביר את מקור קווי נסקה. העברה לתחנת האוטובוס. הגעה והעברה למלון ולינה בפראקאס (Paracas) ארוחות: ארוחת בוקר. במסלול טיול מאורגן פרטי לפרו תוכל להנות מיותר זמן בכל אתר ואתר לאורך מסלול היום. יתכן שינוי בסדר האתרים ושעות הביקור בהתאם לתנאים לשם המראה לטיסת קווי נסקה.


מסלול טיול בפרו, קווי נסקה


פראקאס (Paracas) איי בייסטאס (Ballestas Island) והשמורה הלאומית של פראקאס 

במסגרת טיול מאורגן פרטי לפרו, יציאה לכוון פאראקס (Paracas) העיר. העברה לנמל צ'קו (Chaco) משם נשוט בסירת מנוע לאיי בלסטס (Ballestas), שבשמורה של פראקאס, המאוכלסת בפליקנים, אריות ים, פינגוינים, פלמינגו, לויתנים וכל מיני היונקים החיים בים. מהסירה נוכל לראות את Candelabro, דמות אניגמטית שרבים מאמינים שקשורה לקווי נאסקה, אחרים קושרים את הציור למערכת הצלב הדרומי  ורבים אחרים מאמינים שזהו ציור של קקטוס, שבו השתמשו כוהני האינקה וקודמיהם כמעורר הזיות. חצי האי פאראקס (Paracas) נמצא 235 ק"מ מלימה (Lima). אחר כך נבקר בשמורה הלאומית של פראקס.
בשמורה נבקר במצפה הציפורים אל סקויון (El Sequion), ונוכל לראות את הפלמינגו במקום מחיתו הטבעי. נראה גם את שרידי "הקתדרלה", תופעה שנוצרה על ידי הטבע, תוצאה של ארוזיה של המים והרוח, ולה צורה של כיפה ומגדל שכיוונם האוקינוס. לבסוף נבקר בחוף לגונילס (Lagunillas Beach). לאחר מכן העברה לתחנת האוטובוס ונסיעה ללימה (Lima). לינה בלימה. ארוחות: ארוחת בוקר. סדר המסלול וזמניו של תוספת זו של יומיים במסגרת טיול מאורגן פרטי לפרו יכול להשתנות על פי סגנון וטעמו של הלקוח, בתכנון שונה של התכנם והזמנים על ידי איתן נסיעות, סוכנות נסיעות דרום אמריקה.

22.6 לימה (Lima), קוסקו (Cusco) סיור בעיר וסביבתה (אתרים אראכיאולוגיים) 

אחרי ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה בלימה וטיסה מוקדמת לקוסקו פרו (Cusco) הגעה  והעברה למלון. אחה"צ סיור בעיר ובחורבות המקיפות אותה, כולל הכיכר המרכזית, הקתדרלה, מקדש קוריקנצ'ה (Koricancha Temple), שהיה מרכז צבאי ודתי בממלכת האינקה והוקדש לאל המרכזי שלהם, השמש. לידו שרידים ארכיאולוגיים של טמבומצ'אי (Tambochay), מרחצאות של האינקה, פוקה פוקרה (Puca Pucara), מרכז השלטון הצבאי, אמפיתיאטרון קנקו (Kenko), המהווה הוכחה לאופי המיסטי של אותו הזמן ומבצר סקסייהואמן (Sacsayhuaman) ובו נוכל לראות את אופי הבנייה של אמפריית האינקה.
הבנייה נעשתה ללא חומרי בנייה בין אבן לאבן אלא התאמת אבן אחת לשנייה על פי גודלה וצורתה. חזרה למלון, לינה בקוסקו. ארוחות: ארוחת בוקר.

23.6 קוסקו (Cusco), אורובמבה (Urubamba), העמק הקדוש 

אחרי ארוחת הבוקר נתחיל את המסע לעמק הקדוש של האינקה, שבו תהיה לנו הזדמנות להכיר את המקומות הטיפוסיים לתחילת תקופת האינקה. נבקר בכפרים פיסק (Pisac), שם נראה את השוק האינדיאני הצבעוני הטיפוסי. נבקר בקלקה (Calca), יוקאי (Yocay) ואורובמבה (Urubamba). הפסקה לארוחת צהרים (מזנון). אחרי הצהרים נבקר במקדש אדמיניסטרטיבי ענק של האינקה אולנטייטאמבו (Ollantaytambo) שהיה מרכז גדול לפעילות ממשלתית, חקלאית ודתית. אפשר לראות כאן קירות ענק מסלעים, מקדשים וארמונות. נבקר בקינקרו (Chinchero) שם ניפגש עם התושבים ונצפה במנהגיהם המסורתיים. בטיול מאורגן פרטי לפרו נוכל לנצל את הזמן על פי טעמנו האישי ולבקר משך זמן שהחלטנו בשוק מקומי, מבצר או אתר אחר בעמק הקדוש.
בהזדמנות זו כדאי לנו לשים לב למאכלים הטיפוסיים באזור העמק הקדוש בפרט, ובאזור ההררי בפרו בכלל. בין המאכלים הטיפוסיים התירס האדום, התירס הלבן, תפוחי אדמה בשלל צבעים וטעמים, פלפלים חריפים בשלל צבעים וברמת חריפות משתנה וכן פירות יחודיים. נחזור לעיר ולמלון. לינה בקוסקו. ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהרים.

טיול מאורגן פרטי לפרו, מזון בעמק הקדוש


24.6 יום מלא בפסטיבל אינטי ריימי (Inti Raymi) קוסקו (Cusco)

שמונה בבוקר - העברה מהמלון למקדש השמש קוריקנצ'ה (Qorikancha) על מנת להתחיל את פסטיבל אינטי ריימי בקוסקו פרו. בטיול מאורגן פרטי לפרו ירכשו עבורכם את הכרטיסים לכלל הארועים השונים בחגיגיה תבעונית זו.

תשע בבוקר - טקס קישוט הבמות בפסטיבל אינטי ריימי (ארבעים וחמש דקות).

עשר בבוקר - צעידה בעקבות התפאורה לכיכר המרכזית, כניסת מלך האינקה וחצרו מהרחוב. (כשעה)

אחת עשרה וחצי בבוקר - העברה באוטובוס מקוסקו (Cusco)  לסקסיואמאן (Sacsayhuaman) להמשך חגיגות פסטיבל אינטי ריימי בקוסקו פרו.

אחת בצהריים - טקס הבמות בכיכר הקדושה, מפגן של צבעים מוסיקה ושכרון חושים בפסטיבל אינטי ריימי בקוסקו פרו. (תשעים דקות). הטקסים מקדשים בין היתר את את הפולחן של האש החדשה, של הקוקה, וניבוי העתיד.

שלוש אחר הצהריים - חזרה למלון בקוסקו ארוחות:   ארוחת בוקר, ארוחת צהריים ארוזה.

אינטי ריימי קוסקו אינטי ריימי קוסקו


25.6 קוסקו (Cusco) אגואס קאליינטס (Aguas Calientes)

בזמן המתאים העברה לתחנת הרכבת לשם נסיעה לעיירה אגואס קאליינטס (Aguas Calientes). הגעה והעברה למלון. לינה באגואס קאליינטס. ברשתוכם האפשרות לטייל עצמאית בעיירה רומנטית זו. ישנה אפשרות לבקר במרחצאות חמים בעיירה, כניסה בתשלום. בעיירה מסעדות מצויינות לסעוד את ארוחת הערב. ארוחות: ארוחת בוקר.

26.6 טיול לעיר האבודה של האינקה – מאצ'ו פיצ'ו (Macchu Picchu)

אחרי ארוחת בוקר, נצא מוקדם בשעה 05.00 ונהנה מהעובדה שאין עדיין מבקרים רבים באתר, כדי לחזות בעיר הקסומה. אנחנו יכולים גם לטפס ל"הר הצעיר" (Huayna Picchu), שממנו נשקפת העיר האבודה המרהיבה. בזמן המתאים נפגוש את המדריך לסיור מודרך בעיר הקדושה, שהייתה אבודה במשך מאות שנים, ושהתגלתה רק בשנת 1911 על ידי חירם בינגהם. העיר שהיוותה מרכז לממלכת האינקה נמנית בין פלאי העולם. משך הסיור כשעתיים, שבו נראה את מקדש שלושת החלונות (Intihuatana), את הכיכר המרכזית, נקודות לתצפית ועוד. הפסקה לארוחת צהריים (מזנון). במסגרת הוראות חדשות של ממשלת פרו יש לתאם את זמן הביקור בפרו במשמרת בוקר או אחר הצהריים.
לאחר מכן נסע באוטובוס חזרה לעיירה ומשם ברכבת לקוסקו (Cusco) אחה"צ. העברה למלון. לינה בקוסקו. באפשרותכם להנות מחיי הלילה של קוסקו התוססת, ממבחר מסעדות, ברים, בתי קפה ומקומות בילוי לרב. בעונת התיירות העיר מלאה תיירים מעל העולם עובדה המעניקה קצב מיוחד לחיי הלילה ואווירה קסומה. נצלו את יתרון הזמן החופשי בטיול מאורגן פרטי לפרו. לנוסעים שרוצים לעלות לטיפוס על הואינהפיצ'ו (Huayna Picchu). יש להוסיף $30 לאדם. סה"כ העולים ליום 400 איש ב-2 לוחות זמנים: 08:00-07.00  /10:00-11:00, מותנה במקומות פנויים. ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים (מזנון).

טיול מאורגן פרטי לפרו, מאצ'ו פיצ'ו


אופציה נוספת לימים25.6 ו 26.6
25.6 קוסקו (Cusco) מ – שביל האינקה – מסלול קצר 104 ק"מ – וינאוהואיינה (Winayhuayna) – אגואס קאליינטס (Aguas Calientes)

הטיול מתחיל מוקדם בבוקרביציאה מקוסקו פרו. אחרי שנגיע לקילומטר ה- 104 ברכבת, מסלול האינקה המלכותי מתחיל בטיפוס לצ'צ'במבה (Cachabamba) כאן המדריך יסביר על הפעילות בעבר באתר ארכיאולוגי זה. אח"כ נמשיך ונטפס לגובה 2650מ' לוויניאהואינה (Winayhuayna), האתר הארכיאולוגי החשוב ביותר, מלבד מאצ'ו פיצ'ו. המסלול שלנו ממשיך עד "שער השמש" (Inti Pukno) שממנו נוכל לצפות ברדת הלילה על מאצ'ו פיצ'ו, שנמצא בגובה  2400מ'. מאחר ועלינו להגיע ברגל למלון באגואס קאליינטס (Aguas Calientes), נוכל לבלות מעט זמן במאצ'ו פיצ'ו, ביומנו הראשון. זמן הליכה: 6 שעות. סה"כ 12 ק"מ. ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב.

טיול מאורגן פרטי לפרו, מסלול האינקה


26.6: אגואס קאליינטס (Aguas Calientes) מקדש מאצ'ו פיצו' (Macchu Picchu) – קוסקו (Cusco) 

אחרי ארוחת הבוקר המוקדמת, בשעה  05.30 נעזוב את המלון באוטובוס לכיוון מאצ'ו פיצ'ו. אנו יוצאים מוקדם כדי להימנע מההמונים שיציפו אחר כך את האתר, ובבוקר נוכל להנות מהאווירה הקסומה והמיוחדת ומהשלווה באתר ארכיאולוגי זה החשוב ביבשת. בסביבות השעה 06.00 נגיע למצודה ונקבל מהמדריך הסבר מפורט על המקום, על ההיסטוריה והתרבות של האינקה. אחר כך יש זמן חפשי לשיטוט באופן עצמאי ולגלות את האתר בעצמנו. למשל לגשת לגשר האינקה, להתבונן בסוגים השונים של המבנים או לטפס לווינהפיצ'ו, ההר הצעיר (Huayna Picchu), כדי לראות ולצלם נופים מרהיבים.
אוטובוס יחזיר אותנו לאגואס קאליינטס (Aguas Calientes) שם יוכל מי שירצה לרחוץ במעיינות החמים (יש לשלם כניסה). נעזוב את העיירה אחרי הצהריים. הלינה בקוסקו פרו.  מזג האוויר חמים. זמן ההליכה כשעתיים– 4 ק"מ. ארוחות: ארוחת בוקר. בטיול מאורגן פרטי לפרו יזמינו בשבילכם מבעוד מועד את המקומות למסלול האינקה הזה (יומיים), או למסלול חלופי. הנושא בעל חשיבות רבה כיוון שמספר ההולכים ביום במסלול זה מוגבל. יש להערך בטיול מאורגן פרטי לפרו ולרכוש ציוד מתאים כולל לבוש ופריטים נוספים המתאימים להליכה בגבהים בהרי האנדים.

מסלול טיול בפרו, מאצ'ו פיצ'ו


27.6 קוסקו (Cusco) פונו (Puno) באוטובוס תיירים 

אחרי ארוחת הבוקר בקוסקו פרו, נתחיל את טיולנו באוטובוס תיירים לפונו (Puno), נחלוף על פני העיירה פוקרה (Pukara), זהו המרכז הטקסי הישן והעתיק ביותר של אלטיפלנו (Altiplano) שקדמו לטיאהונקו (Tiahunaco), ומאופיין במרכז הטקסי שלו בדרג של פלטפורמות. נראה ונעריך את פסלי האבן המעניינים, שבילים של מצבות, שמעידים על קיום תרבות לוחמת ואמיצה. בהמשך נבקר בכפר רייה (Raya), שהוא הגבול בין קוסקו ופונו, שם נראה נופים מרהיבים, למות וויקוניות. הפסקת צהריים בסיקואני (Sicuani).
אחרי ארוחת הצהריים נמשיך לרקצ'י (Raqchi) שם נבקר במקדש האל ווירקוצ'ה (Wiracocha). אח"כ נבקר בעיר אנדה ואהלייס (Andahuaylillas) ונבקר בכנסיה המפורסמת סיסטינה אנדינה, נראה את פנים הכנסיה הידועה באמנות הקולוניאלית שבה, מזבחות הזהב התמונות וגגות הפוליכרום שלה. הגעה לקוסקו (Cusco) בסביבות שעה חמש. קבלת פנים והעברה למלון. לינה בפונו (Puno). ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים.

28.6 סיור אורוס (Uros ) ואיי טאקויל (Taquille

במסגרת המשך טיול מאורגן פרטי לפרו, אחרי ארוחת הבוקר בזמן המתאים העברה לנמל ועליה על ספינה שתביא אותנו לאי המלאכותי אורוס (Uros), אי שנמצא באגם טיטיקקה (Titicaca), האגם הגבוה בעולם. קרקעית האי מצמח הטוטרה, שממנו עשויים גם בתי התושבים, שמציגים בהם את עבודותיהם. הפסקה לארוחת צהריים. אחרי הארוחה נבקר באי טאקילה (Taquille). באי, קהילה אנדיאנית שמשמרת את צורת החיים העתיקים, את המנהגים ואת התלבושות. בתום הביקור חזרה לעיר. לינה בפונו (Puno). ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים.

פרו אגם טיטיקקה

29.6 סיום טיול העברה לשדה התעופה

לאחר ארוחת הבוקר ולפי שעת הטיסה נסע לשדה התעופה בחוליאקה נטוס ללימה ומשם נתחבר לטיסה הבינלאומית בדרך לארופה וישראל או באפשרותינו להמשיך לאקוודור.

מחיר ותנאים לטיול בהצטרפות לקבוצה מקומית

למחיר סידורי הקרקע נא לפנות למשרדינו

טיסות בינלאומיות ופנימות - נא לפנות למשרדינו

תוספת 25$ לרכבת מחלקה תיירים מקוסקו לאגואס קללינט וחזרה (Vistadome)

כלכלה- על פי המפורט בתכנית

כניסות לאתרים - על פי התכנית

הדרכה - מדריך מקומי דובר אנגלית
הערות : מחירי הטיסות עלולים להשתנות בהתאם לזמינות במערכות ההזמנות של חברות התעופה. מחיר סידורי הקרקע כפוף לאישור ספקי שירותי הקרקע בחו"ל.

המחיר לא כולל

חיסונים: מידע ופרטים בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות ת"א 035634848 ירושלים 026217341 חיפה - 048619777

ביטוחים: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית.מומלץ לרכוש הביטוח בעת ההרשמה ככיסוי לדמי הביטול הגבוהים (כמובן עפ"י תנאי הפוליסה). (מומלץ לרכוש ביטוח כבר בעת ההרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ"י כללי הפוליסה) בטיולים הכוללים התעסקות בספורט (ע"פ הגדרת חברות הביטוח) יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הטיול פעילות המוגדרת ככזו. במידה והלקוח מבקש לרכוש ביטוח בתיווך חברת איתן ייעוץ נסיעות על הלקוח ובאחריותו לדרוש לקבל לידיו את הפוליסה.

תוספת לחדר יחיד - נא לפנות למשרדינו

מסמכים שונים- חובה דרכון בתוקף 6 חודשים מיום היציאה מהארץ ועל הלקוח מוטלת האחריות לוודא זאת.

לסיכום

אנו ממליצים להזמין סוג טיול מאורגן לפרו זה מוקדם ככל האפשר כי  בזמן החגיגות של פסטיבל אינטי ריימי, פסטיבל השמש בקוסקו פרו המלונות בקוסקו מלאים עד אפס מקום. הפסטיבל יעניק לכם חוויה שלא תשכחו הרבה זמן. פסטיבל אינטי ריימי הוא אחד הפסטיבלים האותנטיים ביותר בדרום אמריקה בו תוכלו לבקר במסגרת טיול לפרו. ניתן לשלב טיול מאורגן לפרו כולל אטרקציות בפרו להמשיך מסוף מסלול זה, או לעשות מסלול קצר יותרלבוליביה או לאקוודור וגלפגוס נצלו את היתרון בטיול מאורגן פרטי לפרו, את תכנון הזמן, תכנון המסלול בהתאמה אישית אליכם, כאשר הכל נעשה בפגישה אישית במשרדנו. הנאה מובטחת. לפרטים לחצו על המדינות ופנו למשרדינו.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אינטי ראימי
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אתרים מעניינים
טיול לפרו, פרו אינטי ראימי
טיול לפרו, פרו אינטי ראימי
טיול לפרו, פרו מאצו פיצו