United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


ארגנטינה למטייל העצמאי עשרה לילות שנים עשר ימים. ניתן להארכה (פרטים בהמשך).

יום ראשון יציאה מישראל לבואנוס איירס

נמריא מישראל לטיול לארגנטינה למטייל העצמאי, למסע גאוגרפי ייחודי, לבואנוס איירס בירת ארגנטינה עם הנחיתה העברה למלון נבחר.

יום שני בואנוס איירס

אחרי ארוחת הבוקר נצא באחת האטרקציות המרכזיות בארגנטינה, לסיור בבואנוס איירס היפה, בירת ארגנטינה. בין היתר נבקר בשדרה הרחבה בעולם 9 ביולי, בתאטרון קולון, בקתדרלה, בשכונת סן טלמו המוכרת בריקוד הטנגו הלאומי, בשכונת הפועלים והאומנות לה בוקה, שם יהיה לנו זמן חופשי. נמשיך משם ונעבור בנמל פוארטו מדרו, בשכונת רקולטה, שם נמצאים מוזיאונים לאומנות ובית קברות בו קבורים גדולי האומה. בתום הסיור חזרה למלון. בערב, באפשרותנו לראות מופע טנגו מוסיקלי מקומי עם או בלי ארוחת ערב.


ארגנטינה למטייל העצמאי, בואנוס איירס

יום שלישי בואנוס איירס והגעה לקלפטה

אחרי ארוחת הבוקר זמן חופשי עד העברה לשדה התעופה וטיסה לקלפטה. במידה והזמן יאפשר זאת נוכל לטייל עצמאית ברחובותיה היפים של בואנוס איירס ולבקר באחד השווקים בעיר או בקריית המוזיאונים אחת האטרקציות המרכזיות בארגנטינה. כמו כן באפשרותינו לערוך שייט הכולל ארוחת צהריים וזאת במסגרת טיול לארגנטינה למטייל העצמאיארגנטינה אטרקציות. עם ההגעה לקלפטה, העברה למלון נבחר. בהתאם לזמן ההגעה לקלפטה נוכל לערוך טיול ג'יפים בקלפטה של כשלוש שעות. בטיול נעלה לתצפית לרכסי ההרים בסביבת קלפטה, בין היתר נוכל לראות בהתאם לתנאי הראות, את רכס הרי פיינה והפיץ רוי.

באזור בעלי חיים וצמחייה אופינית לאזור פטגוניה. הנופים הנשקפים מפסגת ההרים מדהימים ביופים.

יום רביעי קאלפטה פארק הקרחונים 

אחרי ארוחת הבוקר נצא לטיול באטרקציות ארגנטינה מהידועות ביותר, בפארק הקרחונים אשר הוכרז כאתר טבע עולמי ע"י ארגון אונסק"ו. נצפה באחת מתופעות הטבע המדהימות בעולם, קרחון פוריטו מורנו "המתנפץ" בעת שחתיכות ממנו נופלות לאגם ארגנטינו. באגם נוכל להבחין בקרחונים קטנים צפים על פני המים. ישנם אפשרויות רבות נוספות כמו הליכה על קרחון, אשר ניתן לחוות בפארק הקרחונים וזאת בהתאם לרמת ההליכה והכושר שלכם ובמסגרת ארגנטינה למטייל העצמאי. לפרטים קבעו אתנו פגישה. בתום ביקור בפארק חזרה ללינה במלון.


ארגנטינה למטייל העצמאי, קלפטה


יום חמישי שייט קרחונים

אחרי ארוחת הבוקר, המשך טיול ארגנטינה למטייל העצמאי, נבקר בחלק הצפוני מערבי של אגם ארנטינו בשייט בסירה ליום שלם. ישנם סירות בגדלים שונים העושות מסלולים שונים ובחלקן ניתן להזמין ארוחות. בין היתר נוכל לצפות בקרחונים רבים בינהם קרחון אופסלה וספגציני. בהתאם לקרחונים במים אולי נוכל לרדת בחוף אוניילי. אל תחמיץ יום טיול זה ותזכה בחוייה מדהימה של מראה הצבעים המתחלפים של הקרחונים בהתאם לזווית של השמש. זכרו זהו אחד מטיולי החובה באזור קלפטה. הסירה מצויידת בבר. תכנון טיול לארגנטינה עם חברתנו, איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה יתן לך את היתרון בהזמנה מראש לטיול זה. בתום הביקור חזרה למלון.

יום שישי הגעה לברילוצ'ה

לאחר ארוחת הבוקר זמן חופשי עד מועד הטיסה, אז נסע לשדה התעופה ונטוס לברילוצ'ה, עם ההגעה העברה למלון נבחר. בזמן החופשי ובהמשך הטיול ארגנטינה למטייל העצמאי, נוכל לטייל בברילוצ'ה הציורית, הנמצאת על גדות אגם נאפל וואהי. בעיר כמות גדולה של מסעדות ומקומות בילוי לשעות הערב. 

יום שביעי ברילוצ'ה מסלול סובב אגם

לאחר ארוחת הבוקר נטייל סביב האגם שעל גדותיו שוכנת ברילוצ'ה. במסגרת ארגנטינה למטייל העצמאי, טיול בארגנטינה, בברילוצה, זהו טיול של חצי יום שיאפשר לך לצפות בנופים המקיפים את ברילוצ'ה הכוללים את הרי האנדים ואגם נאוול וואפי. במסלול נגיע למרגלות הר קמפנירו משם נוכל לעלות במעלית הסקי לראש ההר לגובה 1050 מטר. המסלול עובר בנקודות היפות בפטגוניה כגון: החוף היפה, מפרץ סן פדרו, מלון יאו יאו וגשר אנגוסטרה. בתום הסיור חזרה למלון.


ארגנטינה למטייל העצמאי, ברילוצ'ה


יום שמיני הקרחון השחור

לאחר ארוחת הבוקר ובהמשך לטיול לארגנטינה, אטרקציות ארגנטינה, נצא לטיול ליום מלא להר טרונדור, הר געש המתנשא לגובה של 3491 מ'. ההר מפורסם בשבעת הקרחונים שבו אחד מהם הוא הקרחון השחור. בנוסף לכך יש לו פסגות הן בשטח ארגנטינה והן בשטח צ'ילה. בדרך להר נצפה בנופים של אגמי פילמאיקן, מלגרחו ומסקרדי. המסלול עובר בגשר המדהים מעל נהר מנסה לכיוון היער השוכן למרגלות ההר. בתום הביקור חזרה ללינה במלון.

יום תשיעי הגעה לאיגוזו

לאחרי ארוחת הבוקר, בשעה היעודה נסע לשדה התעופה ונטוס לאיוגזו בהגעה העברה למלון. איגזו נמצאת בגבול המדינות ארגנטינה וברזיל. למוחרת במסגרת ארגנטינה למטייל העצמאי נטייל במפלים. ארגנטינה אטרקציות רבות לה, וזאת אחת מהן שלא כדאי לוותר עליה.

יום עשירי איגוזו הצד הארגנטינאי

לאחר ארוחת הבוקר ובמסגרת ארגנטינה למטייל העצמאי, טיול לארגנטינה, נוכל לטייל בכוחות עצמנו או בטיול מודרך, בפארק איגוזו בצד הארגנטינאי. הפארק מסומן ומסודר ומתאים לביקור עצמאי. אחת האטרקציות שאין להחמיץ היא שייט לכיוון המפל "גרון השטן" בו נחווה על בשרינו את עוצמת המפלים. כמו כן בפארק מרפסות תצפית רבות ושבילי הליכה עם נקודות ראות על המפלים. ישנו שייט נוסף אתגרי יותר על הנהר המתאים לחובבי האדרנלין שביננו. כמו כן ניתן ללכת באזור ביער הטרופי. בפארק מזג אוויר טרופי ובביקור בו סיכוי טוב לראות בעלי חיים. כדאי לנסוע ברכבת הנופית שעוברת בפארק. לא להחמיץ את השייט בסירה לכיוון המפל הגדול שמרו על המצלמות שלא ירטבו.

בתום הביקור חזרה למלון.

יום אחד עשר איגוזו הצד הברזילאי

לאחר ארוחת הבוקר נוכל לחצות את הגבול ולבקר בצד הברזילאי של המפלים בו נראה את המפלים ממולנו וכך נוכל להעריך את גודלם העצום. במידה והזמן ירשה לנו נוכל לבקר בפארק הציפורים. הביקור כאן קצר יותר מהצד הארגנטינאי. בשעה היעודה נסע לשדה התעופה המקומי ונטוס דרך יעד ביניים לישראל. הגעה לארץ בלילה בין יום 12 ליום 13.
הערה: בהתאם לזמני הטיסות סדר הטיול עלול להשתנות


ארגנטינה למטייל העצמאי, איגוזו


אפשרות לטיול הכולל שייט לוויתנים, טיול בארגנטינה של חמישה עשר יום

ישנה אפשרות להאריך את הטיול לארגנטינה הקצר בשלושה לילות נוספים ולבקר בשמורת הטבע פנינסולה ולדז בה ניתן עד חודש נובמבר לצאת לשיט לוויתנים. הביקור יתבצע אחרי ביקור בבואנס איירס ומשם נמשיך לקלפטה. הטיולים הנוספים שנבצע במסגרת ארגנטינה למטייל העצמאי, במסלול לחמישה עשר יום: יום טיול מלא לשמורת פנינסולה ולדז הנמשך כ 11 שעות. נצפה במושבות של אריות ופילי ים, נגיע לנקודה הצפונית של המפרץ, נשקיף על שני מפרצים (סן חוסה והמפרץ החדש), ונערוך תצפית לעבר אי הציפורים. חזרה משוערת מהטיול בסביבות שש או שבע בערב. 

ביום הנוסף נצא לאטרקציות ארגנטינה, לטיול לשמורת הטבע פונטו טמבו שם נראה קבוצות גדולות של פינגווינים ונבקר בעיירות איריות באותה סביבה. במידת האפשר והזמן העומד לרשותנו נוכל להוסיף עוד טיול של חצי יום (לא כלול בהצעת המחיר). לינה באזור שמורת פנינסולה ולדז 3 לילות. 

מחיר ותנאים טיול ארגנטינה למטייל העצמאי, שנים עשר יום :כל המחירים הם לאדם על בסיס חדר זוגי (מינימום 2 אנשים)

סידורי קרקע על בסיס 2 אנשים - לפרטים פנה למשרדנו 

מחיר טיסות תלוי במועד ההזמנה  (המחיר עלול להשתנות עד הכרטוס הסופי)

מחיר הטיול כולל

מלונות 3 כוכבים על בסיס ארוחת בוקר.

כל הטיולים בהדרכה מקומית מלאה באנגלית על פי התכנית.

המחיר אינו כולל

טיפים

ארוחות נוספות

חיסונים: מידע ופרטים בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות ת"א 035634848 ירושלים 026217341 חיפה - 048619777

ביטוחים: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית.מומלץ לרכוש הביטוח בעת ההרשמה ככיסוי לדמי הביטול הגבוהים (כמובן עפ"י תנאי הפוליסה). מומלץ לרכוש ביטוח כבר בעת ההרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ"י כללי הפוליסה. בטיולים הכוללים התעסקות בספורט (ע"פ הגדרת חברות הביטוח) יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הטיול פעילות המוגדרת ככזו. במידה והלקוח מבקש לרכוש ביטוח בתיווך חברת איתן ייעוץ נסיעות על הלקוח ובאחריותו לדרוש לקבל לידיו את הפוליסה.
הערות : מחירי הטיסות עלולים להשתנות בהתאם לזמינות במערכות ההזמנות של חברות התעופה. מחיר סידורי הקרקע כפוף לאישור ספקי שירותי הקרקע בחו"ל

מחיר ותנאים טיול ארגנטינה למטייל העצמאי, חמישה עשר יום :כל המחירים הם לאדם על בסיס חדר זוגי (מינימום 2 אנשים)

סידורי קרקע על בסיס 2 אנשים - לפרטים פנה למשרדנו

מחיר טיסות - מותנה התאריך ההזמנה ויכול להשתנות עד הכרטוס הסופי 

מחיר הטיול כולל 

מלונות 3 כוכבים על בסיס ארוחת בוקר

כל הטיולים בהדרכה מקומית מלאה באנגלית על פי התכנית

המחיר אינו כולל

טיפים

ארוחות נוספות

חיסונים: מידע ופרטים בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות ת"א 035634848 ירושלים 026217341 חיפה - 048619777

ביטוחים: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית.מומלץ לרכוש הביטוח בעת ההרשמה ככיסוי לדמי הביטול הגבוהים (כמובן עפ"י תנאי הפוליסה). מומלץ לרכוש ביטוח כבר בעת ההרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ"י כללי הפוליסה. בטיולים הכוללים התעסקות בספורט (ע"פ הגדרת חברות הביטוח) יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הטיול פעילות המוגדרת ככזו. במידה והלקוח מבקש לרכוש ביטוח בתיווך חברת איתן ייעוץ נסיעות על הלקוח ובאחריותו לדרוש לקבל לידיו את הפוליסה.
הערות : מחירי הטיסות עלולים להשתנות בהתאם לזמינות במערכות ההזמנות של חברות התעופה. מחיר סידורי הקרקע כפוף לאישור ספקי שירותי הקרקע בחו"ל.
יש אפשרות להוסיף לשני הטיולים ביקור בריו דה זנירו בברזיל פרטים במשרדנו. אפשרות נוספת היא לבקר בנוסף בצ'ילה ולהפוך את הטיול לטיול לארגנטינה וצ'ילה. פרטים במשרדינו

לסיכום

אנו נכין עבורך מסלול בפגישה אישית, ארגנטינה למטייל העצמאי, במשרדי איתן נסיעות. ארגנטינה אטרקציות רבות בה. במסגרת טיול בארגנטינה, טיול מאורגן לארגנטינה תחווה חוויות שילוו אותך זמן רב. טיול לארגנטינה הוא חלומם של הרבה אנשים אך הוא מצריך תכנון טיול לארגנטינה קפדני וכן מסלול טיול לארגנטינה שיהיה ברשותך. ארגנטינה אתרים מעניינים רבים בה אתה תבחר מה אתה רוצה לראות מכולם. קבע אתנו פגישה ונעניק לך את טיול חייך, ארגנטינה למטייל העצמאי.

כדאי להזמין טיול זה זמן רב מראש כדי להוריד את עלויות הטיסות ובתי המלון. התקשר עוד היום לאיתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה והזמן.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.

 

טיול בארגנטינה קרחון פריטו מורנו
טיול בארגנטינה פטגוניה
טיול בארגנטינה קרחון פריטו מורנו
טיול בארגנטינה אושוואיה
טיול בארגנטינה מפלי איגוזו
טיול בארגנטינה
טיול בארגנטינה
טיול בארגנטינה בואנוס איירס
טיול בארגנטינה בואנוס איירס
טיול בארגנטינה