United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


 טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לדרום אמריקה, הוא מסע של נופים מהיפים בעולם. משייט בנהר האמזונס בברזיל דרך מסלולי הליכה במדבר אטקמה בצ'ילה ועד שיטוט בכפרים אינדיאנים ברכס הרי האנדים. מסלול בדרום אמריקה אשר יוכן עבורך על ידי סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, יתן לך את האפשרות לבקר בערים גדולות אשר שוקקות חיים עשרים וארבע שעות ביממה ובהן תכיר את המקומיים. החוויות שתיקח אתך אחרי תכנון טיול לדרום אמריקה הן אין סופיות. ובעיקר החוויה של השינוי העצמי שעובר המטייל בתכנון מסלול לדרום אמריקה במעין טיול כזה. המסע הוא לבסוף אל עצמך, אל כמה תרצה לספוג מן התרבות הדרום אמריקאית וכמה היא תחולל בך את השינוי.
ישנם מסלולי טיול בדרום אמריקה מגוונים ביותר אשר מתאימים לכל גיל. לכל אדם מסלול בדרום אמריקה משלו ועל פי טעמו האישי. 


טיול בדרום אמריקה, טיול עצמאי לדרום אמריקה – אתרים מרכזיים

טיול מאורגן לפרו, מאצ'ו פיצ'ו (Macchu Picchu)

במסגרת טיול עצמאי לדרום אמריקה, מסלול בדרום אמריקה, טיול עצמאי לפרו, תוכל לבקר במרכז דתי ורוחני של אימפריית האינקה בפרו בעיר שננטשה אך לא נכשה על ידי הספרדים. עיר הנמצאת חבויה על צוקי ההרים המשלבת בתוכה היסטוריה וטבע שיוצרים יחד אווירה מיסטית ייחודית. ההגעה לאתר קדוש זה יכולה להתבע באופנים שונים. הדרך הראשונה היא מבחר מסלולי הליכה, טרקים באורכים שונים אשר כולם מסתיימים בביקור באתר. המסלולים הם ברמות קושי שונות ומיועדים לסוגי קהל שונים. חלק מהמסלולים שם דגש על טבע וחלק על אתרים הסטוריים מתקופת האינקה. טיול לפרו ימלא אותך רגשית בכל המובנים בגלל המגוון האינסופי במדינה מרתקת זו.
בטיול עצמאי לדרום אמריקה תוכל לשלב כל אחד ממסלולי הליכה אלה. תכנון טיול לדרום אמריקה מוקדם מספיק מבטיח לך מקום במסלולים אלה כי רובם מוגבלים במספר האנשים אשר יכולים ללכת בהם באותו היום. בכדי לקרוא עוד על מסלול בדרום אמריקה, טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיולים לפרו הכוללים אפשרות הגעה למאצו' פיצ'ו. לחץ למעבר לדף של פרו.

טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו מאצ'ו פיצ'ו


ברזיל, ריו דה זנרו (Rio De Janiero)


ריו נחשבת לא בכדי לאחת הערים היפות בעולם. חופיה המדהימים פרושים לאורך עשרות קילומטרים ובה נערך אחד הקרנבלים הגדולים ביבשת כולה. במסגרת טיול עצמאי לדרום אמריקה תוכלו לבקר בעיר הנפלאה בתקופת הקרנבל או לא בתקופתו. אם תגיעו לריו לא בתקופת הקרנבל תוכלו בתאום מראש, בתכנון מסלול דרום אמריקה דרך חברת איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, לבקר בשכונה אותנטית בריו שם תפגשו מעגלי רוקדים ברחובות, או באחד מבתי הספר לסמבה ברחבי העיר. טיול עצמאי לדרום אמריקה יכלול הדרכה באתרים השונים בריו ומסלולים בדרום אמריקה נוספים שיכללו ביקור במדינות נוספות. בתמונה מפלי איגוזו בברזיל.
לחץ כאן לעמוד ברזיל וקרא עוד על ברזיל.

shutterstock 462701386 1 Mobile


אקוודור, איי גלפגוס (Galapagos Islands)


במסגרת טיול עצמאי לדרום אמריקה תוכלו לבקר בארכיפלג של איים געשיים מערבית לאקוודור שבהם התפתחו בעלי חיים וצמחים האופייניים רק לאזור זה בעולם את האיים אפשר לבקר בשייט על סירות או לשלב טיול עם לינה בבתי מלון הפזורים ברחבי האיים. בכל אי בגלפגוס יש בעלי החיים שיחודיים רק לו. קבע אתנו פגישה ונבנה עבורך טיול עצמאי לדרום אמריקה המתאים לטעמך האישי, אשר יאפשר לך לראות את בעלי החיים שתבחר. אתה מוזמן להכנס לעמוד אקוודור וגלפגוס ולקרוא מעט על האתרים המובלים בארץ זו. אנו ממלצים לך להעזר בנו גם בתכנון טיול לדרום אמריקה אשר יכלול מדינה נוספת לאקוודור.
בכל טיול לדרום אמריקה מסלול ייחודי משלו המתאים לכל גיל וסוג לקוח.

טיול עצמאי לדרום אמריקה, גלפגוס


ארגנטינה- בואנוס איירס (Buenos Aires) 

במסגרת טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לארגנטינה, תוכל לבקר בבירת ארגנטינה, בואנוס איירס, המשלבת בין ישן וחדש ומזכירה מאוד עיר אופנתית באירופה. בעיר אוכל מצויין בילויים עד השעות הקטנות של הלילה ומאפיין אותה הריקוד הלאומי, הטנגו. בעיר אזור גדול של מוזיאונים לאומנות שיתן תמורה מלאה לחובבי האומנות שבינכם. מומלץ בנוסף לבקר בשכונת הפועלים ובסופי שבוע בשווקים הרבים הפזורים ברחבי העיר. בתקופת הקיץ בסופי שבוע ניתן לצפות ברקדנים הרוקדים ברחובות את הריקוד הלאומי, הטנגו. קבע אתנו פגישה ונעזור לך בתכנון טיול לדרום אמריקה, תכנון מסלול לדרום אמריקה. באפשרותך לצאת לטיול מאורגן לארגנטינה וצ'ילה או לשלב מדינות נוספות בדרום או מרכז אמריקה.
לחץ כאן ועבור לעמוד על ארגנטינה. אתה יכול לשלב מדינות נוספות במסגרת טיולים מאורגנים לארגנטינהטיול עצמאי לדרום אמריקה.

טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לארגנטינה, בואנוס איירס


טיול לצ'ילה, טיול לפטגוניה, קרטרה אסטראל

במסגרת טיול מאורגן לצ'ילה, ניתן לבקר באזור קרטרה אסטראל. באזור קרטרה אסטראל ניתן לבקר בטיול בנהיגה עצמית ולהנות מאזור טבע יפהפה אשר בו אפשרויות טיול רבות. באזור ניתן לבקר בשמורות טבע רבות בהם מסלולי הליכה בכל הרמות, ניתן לראות קרחוני ענק, ניתן לראות כמה ערים שמורות שעדיין שומרות על אורח החיים המסורתי הצ'יליאני, ניתן לצאת להפלגה בשדות קרח (ראו תמונה) וניתן לנפוש באחד מבתי מלון מפנקים על גדות אגם שמימיו בצבע טורקיז. מומלץ לתכנן אתנו מסלול מתאים לרמתכם בפגישה אישית אשר יכלול מרכיבים אלה. ניתן כמובן לשלב טיול בצילה עם טיול בכל אחת ממדינות דרום אמריקה או מרכז אמריקה.

San Rafael Lagoon 2 Mobile


קולומביה- קרטחנה (Cartagena)

במסגרת טיול עצמאי לדרום אמריקה, תוכל לבקר בעיר בקולומביה הנושקת לחופי הים הקאריבי, קרטחנה. ניתן לצאת מהעיר להפלגות לחופים בתוליים, לטייל בסמטאותיה הציוריות ולבלות עם המקומיים במסיבות עד אור הבוקר. קרטחנה מתאפיינת במזג אוויר חם רב ימות השנה, במאכלים טיפוסיים לאזור הקאריבי הכוללים אורז עם בננות, פירות ים מבושלים בחלב קוקוס ומיצי פירות משובחים אשר משכיחים ממך את חום היום. בסביבתה יש מבצר יפה ומעניין ובריכות בוץ שבהם מים הבריאים לעור הגוף. בתכנון מסלולים בדרום אמריקה, תכנון טיול לדרום אמריקה, בסוכנות נסיעות לדרום אמריקה, איתן נסיעות, תוכל להנות ממסלול בקולומביה אשר יכלול עיר זו. כדי לקרוא עוד על קולומביה לחץ כאן למעבר לדף קולומביה.

טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לקולומביה

קולומביה אתר נהר שבעת הצבעים

shutterstock 606918758 Mobile


בוליביה- מדבר המלח (Salar De AyuniI)

 טיול עצמאי לדרום אמריקה כדאי שיכלול אתר טבע זה, מהיפים ביבשת בדרום מערב בוליביה. הביקור בו נעשה במסע ג'יפים של כמה ימים וכולל צפייה בלגונות צבעוניות, גייזרים ורמת מלח רחבת ידיים. המטייל נותר פעור פה נוכח המראות המדהימים. במדבר המלח מזג אוויר משתנה רב ימות השנה וכל עונה יש לה את היתרונות והחסרונות שלה. קבע אתנו פגישה, איתן נסיעות, סוכנות נסיעות לדרום אמריקה ונוכל להציע לך מסלולי טיול בדרום אמריקה רבים הכוללים את מדבר
המלח בבוליביה ואולי ביקור במדינות נוספות דוגמת פרו או בוליביה

טיול עצמאי לדרום אמריקה, סלאר בוליביה

לסיכום 

אנו סוכנות נסיעות לדרום אמריקה אשר תוכל להזמין עבורך טיול עצמאי לדרום אמריקה. העיקר היא החוויה של השינוי העצמי שתעבור כמטייל במעין טיול כזה. הנסיון האדיר שצברנו בתכנון טיול לדרום אמריקה נותן לנו את האפשרות להתאים עבורך מסלול בדרום אמריקה. ישנם מסלולי טיול בדרום אמריקה רבים מאוד וכל אחד מהם מהווה עבורך את ההמסע אל עצמך, אל כמה תרצה לספוג מן התרבות הדרום אמריקאית וכמה היא תחולל בך את השינוי. תכנון מסלול דרום אמריקה בטיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לדרום אמריקה זמן רב מראש יתן לך את התכנית הטובה ביותר עבורך ויחסוך לך זמן יקר וגם כסף רב במסע הגדול שתצא אליו.
במסגרת פגישה אישית עם סוכן מומחה לדרום אמריקה במשרדנו בתל אביב, נכין עבורכם טיול עצמאי לדרום אמריקה על פי טעמכם האישי. במסלול אישי לדרום אמריקה אתם לא תלויים באנשים אחרים והנכם יכולים לצאת בכל תאריך על פי רצונכם. היתרון הגדול של טיול עצמאי לדרום אמריקה היא קביעת תכני הטיול על ידכם בהמלצתנו, קביעת תוואי הטיול, קביעת כמות המשתתפים וכן קצב הטיול. השליטה המלאה היא בידכם. נצלו זאת וקבעו פגישה בהקדם עם איתן נסיעות, מומחים לטיול לדרום אמריקה ומרכז אמריקה. הנאתכם מובטחת.

צרו קשר וספרו לנו על הטיול שאתם מתכננים

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף


טיול עצמאי לדרום אמריקה, ריו ברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול מאורגן לפרו
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה