United KingdomGreat BritainSpain

מבחר יכטות חדשות בגלפגוס בכל הרמות. מחירים ללא תחרות. הנחות על בסיס מקום פנוי. הקדם להזמין.

מבצע למהירי החלטה קרנבל ברזיל 13 יום כולל ריו מלון 4* ליד הים, מופע בריו, גונגלים 4 ימים בפנסיון מלא, איגזו טיולים פרטיים 

מבצע למהירי החלטה 30 יום פרו ארגנטינה צ'ילה כולל קרנבל בברזיל 

מבצע לגלפגוס יכטה 4* כוכבים תאים גדולים עם מרפסות במחירים חסרי תקדים התקשרו לפרטים

טיולים לפרו ובוליביה במסלולים חדשים כולל המשך אפשרי לאקוודור וגלפגוס

על כל הזמנת טיול תקבלו מתנה מפתיעה

חדש אקוודור וגלפגוס יכטות 5* או 4* כוכבים  

טיולים חדשים בארגנטינה וצילה הקדימו להזמין קבלו הנחה, חדש- מסלולים ברכב בנהיגה עצמית - לפרטים צרו קשר

מבצע טיול לברזיל 10 ימים 

מבצע טיול לארגנטינה 10 לילות במחיר מיוחד לפרטים צרו קשר 

מבצע טיול לפרו 7 ימים 

מבצע מיוחד אקוודור גלפגוס עם לינה במלונות באיים

טיולים חדשים למקסיקו וגואטמלה, מסלולים בשילוב נהיגה עצמית או באוטובוסים הקדימו להרשם

טיולים לפנמה לנוסע העצמאי כולל ביקור שבטים מקומיים ומסלולי הליכה

טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בברזיל
טיול עצמאי לדרום אמריקה, פרו אתרים מעניינים
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול בארגנטינה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לבוליביה
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לגלפגוס
טיול עצמאי לדרום אמריקה, טיול לצ'ילה
טיול במרכז אמריקה, טיול במקסיקו
טיול במרכז אמריקה, טיול לגואטמלה
טיול במרכז אמריקה, טיול לקוסטה ריקה

 
פגישות ייעוץ בשעות הנוחות לך, באווירה נינוחה, על כוס קפה – טיול אישי בפחות זמן ובפחות כסף.  
לחצו כאן ליצירת קשר


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה ממשפחת זילברשיין שטיילה במקסיקו גואטמלה וגלפגוס בינואר פברואר 2024

לאיתן מנכ"ל חברת איתן נסיעות, שלום.
חזרנו בשלום מהטיול המוצלח שלנו למרכז אמריקה, שקראנו לו "הטיול לאחר הצבא". יש לנו הרבה מחמאות על אירגון הטיול על כל צדדיו: תיכנון המסלול ובחירת האתרים (במרבית המקרים קלעת לטעמינו ולציפיות שלנו). האירגון הלוגיסטי בכל שלושת המדינות שבוקרנו (מקסיקו, גואטמלה ואיי גלפגוס ולבסוף יום באקוודור) היה מעולה שבמעולים. החברות שנתנו לנו שירותי לוגיסטיקה והדרכה מקצועית היו חברות מצויינות, לקחו אחריות על כל הפעילויות.

בחירת בתי המלון היתה טובה מאד. המיקום, הניקיון והשירות היו בהחלט משביעי רצון. כמו כן עלי לציין את הזמינות שלך למתן תגובה מיידית (מהארץ) לכל שאלה קטנה שנתקלנו בה. זו נקודה שהיתה חשובה לי. כשנוסעים 4 אנשים מבוגרים, שאינם יודעים את השפה המקומית, אינם מתמצאים בחוקי המקום, חשוב שיש גיבוי מהארץ, ואכן היתה הרגשת בטחון לכל אורך הטיול. בנוסף, עוד בשדה התעופה בארץ קיבלתי הודעת ווטסאפ מהאחראי עלינו במקסיקו ובו שם המדריך \נהג שיקבל אותנו בשדה התעופה במקסיקו סיטי ומספר הטלפון של הנהג ושל האחראי עלינו.

המדריכים שקיבלנו בכל מדינה ומדינה היו מצויינים. האנגלית היתה ברורה ומובנת מאד, הידע שלהם היה מצויין (עבורינו). וכן הם היו רגישים לבקשות שלנו. הרגשנו שאיכפת להם שנהנה מהטיול. בגואטמלה היה נפלא. ססגוני, מעניין, מדריכים מעניינים שעוסקים במקצועות נוספים לפרנסתם (צייר בעל שם עולמי, מורה בבית ספר..). היה מעניין ומעניין.המעבר לאקוודור היה ממש בסדר. חששנו מעט מהלו"ז בשדה התעופה, שלא יהיה די זמן להחלפת המטוס אבל כדברי סוכנת הטיסות, הכל היה בסדר. אגב, זה היה יום מעייף מאד בגלל שעות הטיסה המרובות.

החווייה בשייט וטיול בגלפאגוס היתה מושלמת!! אין מילים. ההדרכה היתה מעולה, הספינה עם הצוות כולו היו מדהימים! רמה של 5 כוכבים+ בתנאים, בארוחות, ביחס, בדאגה וביידע הרב. גם הקבוצה שצורפנו אליה היתה מתאימה. 11 אנשים בגילאים שלנו, דוברי אנגלית... חוויות הטיול בגלפאגוס תשארו בזיכרוננו לעד, ממרדף עם להקת לווייתנים, מצפית בצבי ים וצבי יבשה, ציפורים שונים, איגואנות צעירות וזקנות, עצי צבר מרהיבים ועוד. אנו נמליץ בחום על שירותי החברה שלך למטיילים המעוניינים לטייל בדרום אמריקה.

בהצלחה בהמשך,
מרים ומשפחת זילברשטיין


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה המלצה מהזוג שטרן שטיילו באקוודור וגלפגוס בינואר 2024

איתן שלום,
חזרנו מהטיול באקוודור. היה מוצלח ומהנה מאוד , אנחנו מודים לך על ההמלצות ועל ארגון הטיול. כל המפגשים, הטיסות, ההפלגה בגלפגוס והלודג' באמזונס היו מצויינים, הכל היה מאורגן וללא תקלות ועל הכל אנחנו מודים לך.
בברכה
ענת ושוקי שטרן


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה המלצה על שייט באנטרקטיקה מהזוג קלייזיט בנובמבר 2023

שלום איתן,
חזרנו מהרפתקה אנטארקטית. כל הטיול עבר מצויין, ללא שום בעיה. כל הטרנספרים היו בזמן, אנשים נחמדים מאוד. בתי מלון ברמה טובה, במקומות נוחים.
אנחנו אסירי תודה לך על טיפולך המעולה וסבלנות.
בברכה,
פולינה קלייזיט


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה לשומרי מסורת מהזוג בש שטיילו באקוודור וגלפגוס ביוני 2023

אשתי ואני חלמנו על נסיעה לאקואדור ואיי גלאפגוס. איתן איפשר לנו להגשים את החלום הזה. ניפגשתי אתו והוא הסביר לי בסבלנות ובמקצעויות מה האפשרויות העומדות לפנינו במסגרת הזמן שהיתה לרשותנו. אנחנו קיבלנו את עצותיו וצדקנו! הזמנו את כל המסלול, כולל כרטיסי הטיסה, הסעות, מלונות, את השייט ואת הטיולים דרך שירותיו של איתן (לדוגמא: איתן דאג לנו למחירים הטובים ביותר בטיסות!). הטיול היה מעבר למצופה. הגענו לג'ונגל באמזונס, לאיי הגלאפגוס המיוחדים וגם ראינו את ה Highlights של אקואדור. אנחנו שומרי מסורת ואיתן ידע גם להתאים את הטיול לצרכינו.

בהפלגה קיבלנו אוכל כשר מהמסעדה "כשר פיתה גריל" (חשוב לתאם מראש עם החברה שמארגנת את השייט) ולימים האחרים השתמשנו בשירותיה של הגברת מרגו קיווי שעשתה מעל ומעבר עבורינו (כולל משלוח של מנות אוכל כשר ללודג' שלנו בג'ונגל באמזונס, השאלת פלטה ותרמוס לשבת). בקיצור, אם אתם חולמים על טיול במרכז או בדרום אמריקה, אני ממליץ בחום על השירות האדיב, המקצועי והנחמד של איתן! בעזרתו החלום הפך לזכרונות יפים!

דניאל בש

סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מהזוג כרם שטיילו בגלפגוס במאי 2023

לאיתן מנכל חברת איתן נסיעות שלום רב. אנו כותבים לך מהגלפגוס. הקרוז עם היכטה treasure היה מצויין אין מילים. פשוט מעולה, הסירה, הצוות, הנקודות לביקור ותכנון הזמנים. בנוסף מזג האוויר היה נהדר, האוכל ביכטה, המיטות והמדריך היה מצויין. 

תודה על ארגון טיול חלומי בשבילנו. איריס וזוהר כרם.


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה ממשפחת איריץ שטיילו באקוודור וגלפגוס במרץ 2023

שלום איתן מנכ"ל חברת איתן נסיעות. רציתי לומר לך תודה רבה. סיימתי את הטיול שארגנת לי והוא היה פשוט חלום שהתממש. השיט בגלאפגוס היה נפלא, היכטה ברמה גבוהה, הצוות קשוב ואיכפתי, המדריך מצוין, הארוחות מגוונות והמקומות שירדנו אליהם ובעלי החיים שפגשנו היו מרשימים ומרגשים. הטיול שארגנת לנו לאחר מכן של שבעה ימים עם נהג דובר אנגלית ומכונית צמודה היה נפלא.
התאהבנו בנהג והוא בנו, דאג לנו לכל דבר ודבר. ישנו במקומות קסומים, הארוחות היו מצויינות וראינו את אקוודור במקסימום האפשרי בשבעה ימים. תודה רבה לך על הכל, היה שווה כל אגורה.
בהערכה רבה
סמדר איריץ


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה ממשפחת שלו שטיילה באקוודור וגלפגוס במרץ 2023

הי איתן, אנחנו רוצות להודות לך על שעזרת לנו להגשים חלום. כבר מספר שנים שאנחנו חולמות להגיע לגלפגוס. ובשיחה אחת איתך השתכנענו שהכל פשוט ונגיש. ארגנת לנו טיול מדהים! הכל תיקתק כמו שעון: הצוות המלווה המקומי, המדריכים, הטיולים, היאכטה-הכל היה מדויק לפרטי פרטים. והידיעה שיש מישהו שם שדואג ,זמין ונגיש לכל מקרה שצריך ,רק העצים את החוויה.

תודה רבה!
חני,מרים ויונית


המלצה על סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה מהזוג דגן שטיילו בפרו במרץ 2023 

שלום לך איתן יקר. היום חזרנו לאחר כ-18 יום טיול מדהים בארץ פרו היפה. יושבת וכותבת לך ועדין מתרגשת מיופיה של פרו ובמיוחד על אופן התכנון והארגון שעשית עבורנו. יש לציין שהכל עבד כשורה . המדריכים היו מדהימים, הנהגים וההסעות שחיכו לנו בדיוק בשעה שקבענו. הארוחות במהלך הטיול היו מצוינות. ובודאי שהמקומות שתכננת היו נפלאים ביותר. כל זה העצים את הטיול ונתן הרגשה נהדרת לטיול. רוצים להודות לך מאד על כך שהכל היה טוב ומושלם ואין ספק שנמליץ בפני חברנו להעזר בנסיונך הרב.

כי מה ששלך שלך.
בתודה ובברכה

גיא לילך ורותם דגן
פסח 2023


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מהזוג ברלוביץ שטיילו באקוודור וגלפגוס בינואר 2023

לאקוודור ולגלאפגוס החלטנו לנסוע כשבועיים לפני הנסיעה כדי לפגוש את הבת שלנו שמטיילת בדרום אמריקה. מצאנו את איתן, בשיטוט ברשת, לא הכרנו אותו לפני ופנינו אליו בנושא טיול בגלאפגוס. איתן מנכ"ל חברת איתן נסיעות, כיוון אותנו לתאריכים ולסוג הטיול שמתאים לנו בצורה מקצועית ובנה לנו את הטיול כולו. החוויה של הגלאפגוס היתה מדהימה מעבר לנופים, בעלי חיים וטבע עוצר נשימה , הקורז בסולאריס, הצוות המקצועי, האווירה והתנאים היו משהו אחר שונה שלא חווים בטיול רגיל. הכל מתואם מאורגן ומסודר ברמה הכי גבוהה שיש.
מכאן כבר הכל זרם ואיתן תכנן לנו את הטיול כולו כולל איסוף, מדריך ואטרקציות בקיטו. המדריך בקיטו היה מקצוען ובעל ידע רחב מאוד מעמיק ומענין באזור. והאתרים היו מעניינם ומיוחדים ביותר. ששילבו תרבות וטבע. לסיום הטיול קינחנו בטיול באמזונס ב Napo cultural center. הלודג׳ היה ברמה גבוהה מאוד עם צוות מקצועי שליווה אותנו וציוד שניתן לנו כדי שנחווה את חווית הג’ונגל בדרך הטובה ביותר, את הנופים, בעלי החיים הנהר והתרבות מתיישבים. היה מרתק ומפנק ביותר.
לסיכום, לא הכרנו את איתן לפני הנסיעה ושמנו מבטחנו בו ואנו מודים לו שבזכותו חווינו את אקוודור והגלאפגוס בדרך הנוחה נעימה ומקצועית ביותר. כל הטיול היה מתוכנן ומוזמן מראש ולא היה לנו שום צורך להיות מוטרדים בפרטים לוגיסטיים כגון הסעות העברות וכולי. הכל היה מתואם מאורגן בסדר מופתי ועמד בצורה מדויקת בלוחות הזמנים. אז, תודה רבה איתן על חוויה ייחודית ומהנה.
הזוג ברלוביץ


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מהזוג אריאל שטיילו במקסיקו גואטמלה בינואר 2023

לכבוד איתן מנכ"ל סוכנות נסיעות, איתן נסיעות מומחים לטיולים לדרום ומרכז אמריקה. איתן היקר,
ברצוננו להודות לך על תכנון טיול מיוחד למקסיקו וגואטמלה. לפני שבוע חזרנו מטיול של שלושה שבועות טיול מרתק ומעניין כמו סמינר לימודים. כשבאנו אליך להגדרת ציפיות ותכנון הטיול היית מאד קשוב אלינו והוספת לטיול מקומות ואתרים מניסיונך העשיר. הגדרנו את ההתעניינות שלנו כהיסטוריה , פולקלור ומנהגים מקומיים. הטיול ענה על כל הציפיות שלנו במדויק, הגענו לאתרים היסטוריים, לאתרי טבע מרשימים, לכפרים אוטנטיים בהם ביקרנו בשווקים כנסיות ובתי קברות שם למדנו מקרוב על מנהגי התושבים.
המדריכים היו מעולים מסבירי פנים ויצאו מגדרם להיענות לבקשות שלנו, כמו כן, כיוון שהם בני המקום סיפרו לנו גם על אורחות חייהם ודתם ממקור ראשון. המלונות היו מפנקים ביותר וההעברות הלכו למישרין כולל טיסות הפנים.
ממליצים לכל מי שמתכנן טיול בדרום אמריקה להיעזר בשרותך.
ליאורה ואורי אריאל


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מהזוג אדלמן שטיילו בפרו אקוודור וגלפגוס בנובמבר 2022

היי איתן. חזרנו לפני שבוע מטיול שתוכנן איתך, איתן מנכ"ל חברת איתן נסיעות לגלגפוס ופרו .התכנון והביצוע היה מעולה. המדריכים בתי המלון הכל עלה על ציפיותינו ממליצה מאד.
בתודה צילה אדלמן.


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מהזוג הלר שטיילו באקוודור וגלפגוס בנובמבר 2022

היי איתן. רצינו להודות לך על ארגון הנסיעה לאקוודור וגלפגוס נוב' 22. 3 שבועות נפלאים מלאי חוויות. לכל אורך הדרך כל התאומים שנקבעו עבדו היטב ולשביעות רצוננו המלאה.

בברכה רבה.

איזו ושרון הלר.


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מהזוג מרדכי שטיילו בגלפגוס באוקטובר נובמבר 2022

היי איתן
תודה רבה למנכ"ל איתן נסיעות, מומחים לדרום ומרכז אמריקה, על התכנון הקפדני של הטיול המקסים. החלוקה לאיזורים השונים היתה מאוד מדוייקת ונכונה וסידורי הקרקע היו פשוט מושלמים. בכל מקום שהגענו פגשנו צוות מקצועי ומסביר פנים. קיטו והסביבה היו פשוט מופלאים, הג׳ונגל היה הכי מטורף שאפשר כולל הלודג׳ שבו התאכסנו וכמובן שגלפאגוס זה חוויה שאי אפשר לשכוח!!! חזרנו עם חוויות מקסימות וראינו מקומות יפים שספק אם לחלקם היינו מגיעים בעצמינו. תודה רבה רבה על הכל ולהתראות בטיול הבא שמקווים שיהיה בקרוב.

מירה ואודי


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה ממשפחת רינות שטיילו באקוודור וגלפגוס בספטמבר 2022

איתן שלום, חזרנו אתמול בלילה, רציתי להודות לך על כל ארגון הטיול שכלל שייט בגלפגוס בתי מלון וטיולים מקומיים. הכל הלך כשורה, השרות היה מעולה. תודה
רפי רינות


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מהזוג בר אל שטיילו בפרו ביולי 2022

הי איתן,

חזרנו מפרו לאחר 21 יום . מבקשת לאמר תודה על תכנון מצוין של טיול. על בנייה מדויקת תוך התייחסות לגובה ולבקשות אותם ציינו.המלונות היו מצוינים, המדריכים, הנהגים, הרכבים, מקצוענים. פרו האירה לנו פניה. הכרנו תרבות, היסטוריה, גאוגרפיה. למדנו על חיות ועל אנשים. תודה למנכ"ל איתן נסיעות, איתן על הליווי ועל הבנייה המדויקת.


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מהזוג אליעז שטיילו במקסיקו ביולי 2022

היי איתן. רצינו להודות לך על הטיול המקסים. התיכנון היה מעולה ומותאם לזמן המועט שהיינו במקסיקו.  תודה על השינוי המהיר בתוכנית בעקבות הקדמת הטיסה.
ניתראה בטיול הבא.

יעל ואמיר אליעז


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מזוגות אושרת וצצקיס שטיילו בפרו ביוני 2022

חזרנו מהטיול המופלא לפרו שבנה לנו איתן מנכ"ל חברת איתן נסיעות. מרגישים שבזכותו חווינו את פרו לאורכה, לרוחבה ובעיקר לעומקה. המדריכים (והנהגים) המקומיים היו מעולים אחד אחד. כל הרכבים נוחים ומפנקים. המלונות שנבחרו עבורנו היו מעולים. הארגון והלוגיסטיקה "דפקו" ללא דופי, והחוויה - מושלמת בהתאם.

תודה רבה??


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה מהזוג טימור שטיילו באקוודור וגלפגוס ביוני 2022

שלום איתן מנכ"ל חברת איתן נסיעות. רוצים לעדכן אותך שבאקוודור הכל דפק כמו שעון. טיפלו בנו מצויין. המדריכה שהצמידו לנו דאגה שלא יחסר דבר. היא מאד נחמדה מאד מנוסה ועניינית. גם בגלפגוס הכל הסתדר טוב מאד ממש לפי התכנון שלך. רוצים להודות לך על התכנון והביצוע באירגון הטיול. אביבה וגדעון תימור


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה המלצה ממשפחת פונס שטיילו בקוסטה ריקה באפריל 2022

איתן שלום,

חזרנו לפני שבוע מטיול של 15 ימים שארגנת עבורנו בקוסטה ריקה. רצינו להודות על ארגון למופת, הטיולים היו מרתקים ומאתגרים, הנופים מטריפים, הכל תקתק ונעשה בדיוק בזמן ועם מדריכים מקצועיים ומנוסים. טיילנו בכל האתרים המעניינים ולא פספסנו כלום תודות לניצול מקסימלי של הזמן ולארגון נכון. המלונות היו ברמה גבוהה וענו על כל הדרישות שלנו, כל המלונות היו בתוך הטבע עם נופים מדהימים ושירות ברמה הגבוהה ביותר. חוויה מדהימה. המון תודה – בהחלט נחזור שוב. משפחת פונס

משפחת פונס קוסטה ריקה

סוכנות נסיעות לדרום אמריקה המלצה ממשפחת בן דוד שטיילו במקסיקו בפברואר 2022

הי לאיתן מנכ"ל חברת איתן נסיעות. חזרנו בשלום ממקסיקו. רצינו להגיד תודה לאיתן שעזר לארגן בזמן קצר את המפגש המשפחתי שלנו. מאוד נהנו למרות שרק טעמנו על קצה המזלג את מקסיקו (אבל מרגריטות שתינו מלא!)
יום נפלא
רויטל


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה המלצה ממשפחת שי שטיילה בפרו וגלפגוס בדצמבר 2021

חזרנו לפני כחודש מטיול של שבועיים וחצי באקוודור גלפגוס ובפרו שאירגן לנו איתן, מנכ"ל איתן נסיעות וטיולים לדרום ומרכז אמריקה. נסענו לבקר ולצ'פר את הבת ובן זוגה שמטיילים כבר חצי שנה במרכז אמריקה. הפלגנו בגלפאגוס שבוע בספינה Treasure, והיה מסע נפלא, בתנאים מצוינים, משם טסנו ללימה ולקוסקו, ובטיול נהדר שאירגן לנו איתן טיילנו בעמק הקדוש ובמאצ'ו פיצו. האירגון היה מצוין. בכל מקום חיכו לנו מדריכים מעולים, לוח הזמנים עבד מצוין, ומאד נהנינו. הניסיון של איתן לא יסולא מפז, החברות שהוא עובד איתן, באקוודור, גלפגוס, ופרו מעולות. מאד נהנינו, וממליצים.

חוה וניר שי

זיכרון יעקב.


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה המלצה מהזוג סיון שטיילו בארגנטינה וצילה בינואר 2020

אני ואשתי נסענו לדרום אמריקה בחודש ינואר 2020. נעזרנו בתכנון הטיול במנכ"ל איתן נסיעות מר איתן. תחילה קבלנו ממנו יעוץ לגבי אפשרות ביקור באיי הגלאפגוס. בעקבות ייעוץ זה הבנו שאין לנו די זמן בטיול הנוכחי למצות ביקור במקום זה, והחלטנו לדחות זאת לפעם אחרת. במקום זה נעזרו בו בהשכרת רכב לטיול בקראטרה אוסטרל בצ'ילה. בעזרתו שכרנו רכב בארגנטינה (ברילוצ'ה ליתר דיוק) עמו איילנו 15 יום עד שסיימנו את הטיול והחזרנו את הרכב ביעד אחר (אל קלאפטה).
בזכותו הצלחנו להסדיר מראש השכרת רכב בדיוק מהסוג שרצינו, כולל כל הנדרש למעבר הגבול, ובמחיר זול ב- 20% מכל אופציה אחרת שמצאנו באינטרנט, ובחברה מהשורה הראשונה. אנו מרוצים ביותר מהשירות שלו וממליצים עליה בכל פה

פינחס סיון

רחוב הרי יהודה 26 נווה דניאל


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה מהזוג ארנון והזוג מן שטיילו באקוודור וגלפגוס בינואר 2020

לכבוד איתן אפרון, איתן יעוץ נסיעות
איתן שלום
בשבוע שעבר סיימנו, יונתן וטובה (גיסי וגיסתי) רעייתי נעמי ואני את ביקורינו באקוודור, טיול בן 20 יום שתואם באמצעותך וכלל: שייט בן 4 לילות על הספינהMANATEE, ספינת נהרות על הנאפו (שלוחה אקוודורית של נהר האמזון), שייט בן 7 לילות על גבי הסירה Solaris שמשייטת בין האיים בגלפגוס וסיורים מודרכים בקיטו, ובשמורה Cotopaxy וסביבתה מדרום לקיטו. הסיור אורגן על ידך היטב והתאומים התנהלו למופת. בקיצור חוויה מהנה ומומלצת.
הסיור על ה-Solaris בגלפגוס כלל:
מפגש עם הטבע המדהים, החיות - ביבשה ובים, הציפורים והזוחלים, שצוות הסירה עשה את המירב להנגיש לנו אותם בפעילויות ובירידות לחוף ולשנורקלינג בים באמצעות הדינגיס (סירות גומי מונעות) מספר פעמים ביום. המלונות בקיטו ובגלפגוס היו ברמה גבוהה מאד והשרות באופן כללי שקיבלנו מכל שרותי הקרקע היה מצוין. לסיכום: טיול מאד מהנה מלא בחוויות טבע ונופים, וארגון מצוין שליווה אותנו בכל הדרך.
בתודה
יונתן וטובה מן,
איתן ונעמי ארנון


סוכנות נסיעות למרכז אמריקה מכתב המלצה מהזוג בהט שטיילו בקוסטה ריקה בנובמבר 2019

שלום למנכ"ל חברת איתן נסיעות,

אנחנו בדרך לשדה התעופה... לקראת סוף הטיול הנפלא הזה! רצינו להודות לך על טיול מעולה מאורגן היטב ומהנה. הכל תקתק לאורך הדרך. פעילויות מיוחדות ומדריכים מצוינים! תודה על הכל. נמליץ!

נתראה בטיול הבא ;-)

מנצ'י ודפנה


 סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה מהזוג שוסטר שטיילו באקוודור וגלפגוס בספטמבר 2019

שלום איתן

חזרנו לא מכבר, רעייתי ואנוכי, מהטיול היפה לאקוודור. התכנון והתאום של הטיול היה מוצלח מאוד. אנו נהנינו מכך שסידורי הטיסות והמלונות היו מצוינים וההדרכה טובה. ברצוננו להודות למנכ"ל איתן נסיעות, איתן, על האירגון והתאום של הטיול.

בכבוד רב

גדי שוסטר


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה ממשפחת המאירי שטיילו באקוודור גלפגוס וקולומביה ביולי אוגוסט 2019

למנכ"ל חברת איתן נסיעות, מר איתן אפרון,
תודה רבה על טיול נפלא שאירגנת לנו באקוודור וקולומביה. חשוב להדגיש,  שלמרות שהגענו אלייך בהתראה מאוחרת הטיול עדיין היה ברמה גבוה מאוד. למדריכים היה ידע נרחב וכולם דברו אנגלית ברמה גבוהה. הם היו רגישים וגמישים ודאגו לנו לאורך כל הדרך. תמיד היה קל להתנייד בזכות הרכבים שהיו זמינים, נוחים ומרווחים.

הטיול היה מאוד מגוון,  הגענו לגולות הכותרת ויצא לנו להיות בהרבה סוגי טבע שונים ומיוחדים. יכולנו לסמוך עלייך שאתה יודע היכן כדאי לבקר. הטיול היה מקיף וחווינו גם טבע, עיר,תרבות ופעילויות אקסטרים. הגענו לאיי הגלאפגוס ונהר חמשת הצבעים,  שהם ללא ספק היו המקומות הכי מרשימים בטיול שלנו! ישנו במקומות נעימים שהיו במיקום טוב. יצאנו בעונה המושלמת ולא היו שיבושים מבחינת מזג האוויר.
תודה רבה לך על טיול חוויתי במיוחד שעבד בזכות תכנון מצויין.
בהערכה,

משפחת המאירי.


 

סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה ממשפחת בילדנר שטיילו בפרו וצ'ילה באוגוסט 2019

איתן שלום,
חזרנו לפני מספר ימים מהטיול שארגנת לנו בצ'ילה ופרו. כל המקומות בהם ביקרנו היו מדהימים ביופיים, ייחודיים ובלתי נשכחים. בצ'ילה: ואל פאראיסו, מדבר אטקמה, וטאטיו גייזר. בפרו: קוסקו והסביבה, מאצ'ו פיצ'ו והג'ונגלים של האמזונס. מה לא היה שם? טבע מדהים ביופיו, היסטוריה מרתקת, תרבות עשירה ומגוונת, אנשים נפלאים וכמובן אוכל מצויין. המדריכים היו נהדרים. כל אחד ואחד היה בעל ידע רב, אדיב ומתחשב. גם שרותי הקרקע השונים פעלו ללא דופי.

מחכים כבר לטיול הבא.

תודה רבה.

עדי, דנה ואמיר


סוכנות נסיעות למרכז אמריקה מכתב המלצה מענבל וגלי רוזן שטיילו בגואטמלה ביוני 2019

איתן יקר

רציתי להודות לך בשמי ובשם בתי גלי על הטיול המוצלח בגואטמלה! הקשר הראשוני היה דרך המייל. היית הראשון לחזור אלי לחיפוש שלי אחר משהו שיעזור לי להחליט לאן לנסוע ויתכנן איתי את הטיול צעד אחר צעד. כבר בפגישתנו הראשונה יצאתי בתחושה של מקצועיות, הקשבה לרצונות ובטחון שיצא משהו טוב. לאחר מספר ימים חזרת אלי עם תכנון ראשוני שתאם את רצונותינו. לאחר אישורי המשכנו צעד אחר צעד עד לתוצאה הסופית שהיתה מושלמת! תמיד היית זמין בטלפון או במייל, נתת לי שמות של ממליצים,  שכמובן המליצו בחום והייתי אדיב וקשוב בצורה נעימה ומקצועית.
נהננו מאוד מאוד מהכל!! אמליץ עליך בחום לקרובים ולרחוקים. מאחלות לך הרבה לקוחות מרוצים !!


ענבל וגלי רוזן


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה מהזוג פורת שטיילו בברזיל צ'ילה וארגנטינה בפברואר 2019 

לכבוד חברת איתן נסיעות
בעקבות החלטה לצאת לטיול עצמאי בפעם הראשונה בדרום אמריקה, קיבלנו המלצה להעזר בשרותיה של חברת איתן נסיעות. נפגשו עם המנכ"ל איתן כדי שיעזור לנו לבנות את מסלול הטיול ולניצול מקסימלי של הזמן שברשותינו כדי לראות, לחוות ולהנות מהמקומות בהם נבקר. כבר בפגישה הראשונה נוצר קשר ידידותי, אווירה נינוחה, אמון והרגשה שיש על מי לסמוך. ואכן "קנינו" את המלצותיו של איתן ויצאנו לטיול. אנחנו זוג בני למעלה מ 60 שמטיילים לבד שנים רבות ובטיול זה החלטנו שאנו זקוקים ליד מכוונת ולבעל ידע באזור זה של העולם. 
יצאנו ב 29.1.2019 וחזרנו ב 27.2.2019. הטיול היה מוצלח ביותר בכל המובנים. איתן עמד בכל דבר שהבטיח: ראינו מקומות מרהיבים ביופים, חווינו חוויות מהנות ומפתיעות, רמת בתי המלון היתה טובה ביותר (בהתאם לרמה שבקשנו), העברות משדות התעופה ואליהם עבדו נהדר וההמלצות של איתן נמצאו נכונות ומקצועיות. לסיכום, איתן מנכ"ל חברת איתן נסיעות, הוא בחור מקסים שעובד במקצועיות רבה, בעל ידע רחב והתמצאות במדינות הללו. התכנית התאימה לגילנו וליכולתינו מבחינת החחיות וההתנסויות המהנות והכל עבד לפי לוח זמנים מסודר ללא כל טקלה.
ממליצים בחום ובאהבה ומקווים להשתמש בשרתיה של חברת איתן נסיעות במהרה!
שרה ואבי פורת
רחובות


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה מיוסי שטייל בארגנטינה בנובמבר 2018

בחודש אוקטובר 2018 נכנסתי למשרדו של מנכ"ל חברת איתן נסיעות, איתן ובקשתי שיבנה לי טיול עצמאי לארגנטינה הכולל את כל האתרים והאטרקציות. הכוללים את: שיט לוויתנים בחצי האי וולדס, הקרחון המתנפץ באל קלאפטה, מפלי האיגווסו, וסיור בבואנוס איירס. אמרתי לו שיש לי אילוץ כבד ואני יכול לפנות עבור הטיול הזה רק 11-12 ימים באמצע חודש נובמבר. איתן לא נבהל מהאתגר (שלושה סוכנים אחרים שנכנסתי אליהם לפני איתן וויתרו) והוא בנה לי טיול מדהים ומתוקתק מתחילתו ועד סופו.

יום יום היה מאורגן ומסודר, עם זמנים מסודרים ונהגים צמודים וכניסות מסודרות לכל האתרים, ללא כל בלבול או תקלה. פשוט מדהים, אחת החוויות הגדולות של חיי ללא ספק.

המון תודה לך איתן- מקצוען אמיתי


איתן שלום

הגעתי אליך לשם תכנון ראשוני למסלול טיול בארגנטינה אך מיד יכולתי להתרשם מהידע, הנסיון וההכרות האישית שיש לך על כל המקומות והטיולים, כולל התאמה למגבלות הזמנים והתקציב, ושמחתי להפקיד בידיך את האחריות לביצוע כל ההזמנות והתאומים: טיסות, מקומות ישיבה, העברות, סיורים, מלונות ועוד. הכול "דפק כמו שצריך" ביעילות ובתיאום מלא כך שביצענו תוכנית גדושה וממצה תוך ניצול זמן מכסימאלי. גם בקשות "ספונטניות" שלנו שהועברו אליך במהלך הטיול באמצעות המייל טופלו וסודרו על ידך.  
אני מודה לך, בשמי ובשם אישתי, על שבזכותך זכינו בטיול מדהים ובהגשמת חלום.

בברכה,

טוביה ישמח


סוכנות נסיעות למרכז אמריקה מכתב המלצה ממשפחת בן סימון שטיילו בקוסטה ריקה בספטמבר 2018

איתן שלום,

אנו בדרכינו לשדה התעופה אחרי טיול מושלם ומאורגן לעילא ולעילא. הפעילויות, סדר היום והמרחקים היו מותאמים לקצב המשפחתי באופן מושלם. החברה המקומית נתנה את השרות הנדרש למענות שהיו לנו בדרך.

תודה על הכל וחג שמח

ירון ולימור בן סימון


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה ממשפחת בנימיני שטייליו בפרו אקוודור וגלפגוס ביולי 2018

למנכ"ל חברת איתן נסיעות, איתן היקר,

חזרנו מטיול בן 3 שבועות באקוודור (כולל הגלפגוס) ופרו. לפי המלצתה של חברה טובה שמתי יהבי בך לצורך תכנון וארגון הטיול. לאחר שיחה בה מיפית את הצרכים הייחודיים לנו, תכננת את כל הטיול. מאחר וזמני דחוק הגעתי למעשה לעבור על מסלול הטיול שבוע לפני היציאה למסע. הטיול היה מתוכנן לפרטי פרטים: החברות שבחרת עבורנו נתנו שירותים מקצועיים ואמינים, המסלול התאים בדיוק להעדפות של כולנו. מבחינת התכנים ומבחינת דרגת הקושי, וההדרכה שנתת לפני היציאה שימשה אותנו מאוד ב"חלונות" המועטים בטיול ובהתארגנות לפני היציאה. היית זמין לכל שאלה והתייחסת "בגובה העיניים" גם למבוגרים וגם לשאלות של הילדים.

על כל אלה ועל החוויה הנהדרת שחווינו בדרום אמריקה תודה !

משפחת בנימיני, חיפה, אוגוסט 2018


   סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה מכתב המלצה מהזוג פסח והזוג עטיה שטיילו במקסיקו ביולי 2018

לכבוד

מנכ"ל חברת איתן נסיעות מר איתן אפרון,

הנדון: סיכום טיול מקסיקו וקרוז ממיאמי 07/2018

ברצוננו להודות לאיתן על טיול מהנה, על הארגון המוצלח של מסלול הטיול, בחירת בתי מלון, בשילוב חברה נסיעות ממקסיקו אשר דאגה לבצע את הטיול לפי התוכנית. הטיול כלל העברות בין המקומות, העברות מבתי המלון ליעדים, לטיסות, עמידה בלוחות הזמנים בדיוק מופתי, הדרכות של מדריך מקומי בדיוק לפי התוכנית. המדריכים הפגינו ידע רב במקומות אשר הגענו אליהם.
לסיום שוב תודה לאיתן טורס על מסלול אדיר ביופיו,  נהננו מאוד בדגש על נופים מרהיבים חופי ים אדירים, דיוק מופתי בכל מסלול הטיול ועמידה בזמנים.

מומלץ בחוםםםם

ישר כוח 

אלי ושושנה עטיה 

אברהם וישראלה פסח


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה, מכתב המלצה מהזוג צוקר שטיילו בפרו אקוודור וגלפגוס ביוני 2018

שלום איתן. חזרנו ארצה לפני כ 10 ימים ואני מרגישה צורך לשתף אותך בסיכום הטיול שלנו אז קודם לכל הטיול היה מקסים ומענין ומקווה שבעוד כמה חודשים נוכל לשלוח לך את הסרט. בעיקר, וזאת זכותך לדעת,  שהחברות מדריכים שהתחברנו אליהן כמו שהבטחת היו אדיבות והכל תקתק להפליא. חשוב לי לציין, ואשמח אם תכתוב להם המדריכים היו נפלאים ובלעדיהם לא הייתי שורדת את הטיול הזה! חוץ מהאדיבות והדיוק והסבלנות שהביאו איתם, הידע וההסברים היו מאד מרחיבי דעת, לגבי לפחות. (את עמוס כבר אי אפשר להפתיע...) אז הרבה תודות ואם תרצה להפנות אלינו נוסעים פוטנציאליים נשמח.

תודה רבה!

רותי וייס-צוקר


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה מהזוג פלג שטיילו באקוודור וגלפגוס ביוני 2018

איתן שלום


נפגשנו באקראי לאחר שקבלנו המלצות טובות על איכות השירות שניתן לקבל ממך בכל הקשור בטיולים מיוחדים לדרום אמריקה. תוכניתנו הייתה להגשים חלום של רעייתי להגיע למסע באיי הגלפגוס ולפגוש את העולם הבראשיתי. לוח הזמנים שעמד לרשותנו היה קצר מאוד וכך הייתה גם הפגישה איתך. בשיחת טלפון אחת הבנת מיד את הצרכים והבקשות ארגנת מסע מרתק בן שבעה ימים לאקוודור ולאיי הגלפגוס. המסע התרחש בחודש יוני 2018 וכאמור היה מרתק, ענה לכל הציפיות ואף יותר. הצלחנו לגעת ולבקר בכל אותם מקומות קסומים. חשנו שעומד לצידנו אדם בעל ידע ונשמה יתירה שמקיים קשר עם חברות אספקת שירות במדינות דרום אמריקה, חברות שעמדו באופן מדוייק בכל ההבטחות וגרמו לנו לתחושת ביטחון מלא בעולם כל כך זר ושונה, כך שיכולים היינו להתפנות אך ורק להנאה שבמסע. לפיכך יש ברצוננו לחזור על חוויה דומה בימים הקרובים. נשמח מאוד לפגוש אותך ולתכנן יחד טיול של כשבועיים לדרום אמריקה. אם תוכל אז אנא צור קשר ונפגש לשיחת תיאום ציפיות.


בהערכה רבה ובתודה מקרב לב


שושי ודב פלג


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה, מכתב המלצה מהזוג ויינברגר שטיילו בארגנטינה במרץ 2018

לאיתן, מנכ"ל חברת איתן נסיעות :שלום רב! הכל התחיל בפגישת הכרות במשרדך בתל אביב. הגענו דרך האתר ומיד התרשמנו מהמקצועיות ומנועם אישיותך. העלנו את רצוננו, ולאחר מספר ימים קיבלנו את התוכנית המלאה, טיסות, בתי מלון, טיסות פנים וסיורים. לאורך הרבה שנים שבהם נסענו בטיולים מאורגנים, נחשפנו לשיטה שונה ומופלאה. בכל מקום ומקום, ,וכאלה היו רבים, חיכו לנו ,בשדות תעופה, מלונות , סיורים, ותמיד עם התוכנית לאותו היום וגם ליום שלמחרת ושעת איסוף. רמת הדיוק לגבי כל איסוף, סיור או פעילות, מעולה. מדריכים שיודעים שלוש או יותר שפות וברמת ידע גבוהה מאד. בכל סיור פגשנו קבוצה אחרת של מטיילים, לרוב מקומיים(לא ישראלים).  מלונות ברמה של שלושה או ארבעה כוכבים על פי בקשתנו, ממוקמים במקומות מרכזים. הטיול כלל: בואנוס איירס, איגואסו, אושואיה, קלפטה, ברילוצ'ה, בואנוס איירס, מונטוידאו (אורוגואי) חזרה לבואנוס איירס והביתה. אתרים ,נופים מדהימים ,אוכל מצוין, מופעים מרהיבים ואנשים נחמדים, בקיצור ממליצים בחום!!

המון תודה על הכל, אביבה ומוקי ויינברגר, יחיעם.

סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה, מכתב המלצה מהזוג חיים שטיילו בקוסטה ריקה בפברואר 2018

איתן צהרים טובים
ברצוני להודות לך על ארגון והפקת הטיול  שלנו לקוסטה ריקה. הטיול הותאם לנו אישית  ועמד בכל הדרישות והציפיות שלנו ואף מעבר לכך. במפגש אחד שהתקיים במשרדך, הצלחת לאמוד ולהתאים את אחד הטיולים המהנים ביותר עבורנו ועל כך תודתנו לך ולחברת איתן נסיעות.
מאתנו

אורלי והרי חיים


סוכנות נסיעות לדרום ומרכז אמריקה, מכתב המלצה מהזוג בדיחי שטיילו בארגנטינה וצ'ילה בינואר פברואר 2018

למנכ"ל איתן נסיעות מר אפרון איתן שלום,
חזרנו מטיול בן שלשה שבועות בארגנטינה וצ'ילה בתכנון אישי. רצינו להודות לך על תכנון מוצלח מאד של הטיול. המדריכים ונותני השירות בחו"ל היו נהדרים, עמידה בלוח זמנים,אדיבות ורצון לעשות הכל כדי שנהיה מרוצים. הגענו למקומות יפים מאד שלא בטוח שהיינו מגיעים לשם ללא הכוונה מדויקת. אהבנו מאד את הטיולים שעשינו ברכב השכור במהלך התקופה וגם את מסלול חוצה האנדים מצ'ילה לברילוצה.

תודה רבה
יעקב בדיחי


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה מהזוג ארחה שטיילו בארגנטינה וצ'ילה בפברואר 2018

שלום איתן. חזרנו מטיול נהדר שאירגנת לנו. רוצים להודות לך על העצות החשובות והמקצועיות. לא יכולנו לבקש יותר מהתענוג הצרוף שהיה לנו בכל רגע. זה היה טיול מורכב מהמון בחינות. קיבלנו את כל מה שציפינו מהטיול הגדול ביותר שעשינו בחיינו. מודים לך וממליצים על עבודתך המיקצועית,על הידע הרב שלך ושל חברת איתן נסיעות, שבזכותו נהננו וחזרנו בשלום ובשמחה הביתה.

בהערכה רבה,

חדוה וגרשון ארחה,
ראשון לציון.


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה מהזוג מס שטיילו בארגנטינה צ'ילה ופרו נובמבר 2017

נסענו, אשתי ואני בני 68, לחתונה בסאו פאולו בדצמבר 2017, רצינו לתפוס ההזדמנות שהגענו לדרום אמריקה, ונרשמנו לקרוז מסנטיאגו (צ'ילי) לבואנוס איירס (ארגנטינה) דרך ארץ האש (אושואיה), עם אילוצים אלו וטווח הזמן העומד לרשותנו באנו לאיתן, מנכ"ל חברת איתן נסיעות. בשיחה של כשעה איתן תכנן לנו מסלול בברזיל (ריו ואיגאסו) לפני החתונה ואתרים בפרו (מאצ'ופיצ'ו, אגם טיטיקאקה) לפני הקרוז, וסיור בבואנוס איירס. הוא ארגן את הטיסות, המלונות והסיורים המודרכים בכל אתר.
השירות כלל מישהו שקיבל פנינו וליווה אותנו למלון או לסיור בכל מקום (בכל שדה תעופה או תחנת אוטובוס או רכבת) כל הסיורים היו ברמה גבוהה ובאנגלית טובה, המלונות טובים, לפי בקשתנו, והעיקר ללא פיספוסים על ידי חברות מקומיות ואמינות. היות ואנו אוכלים כשר, כל הסיורים שכוללים ארוחה היו עם פירות וירקות ובריו אפילו במסעדה כשרה ("שלנו"). תודה לאיתן על המיומנות והשליטה בחומר, ועל התכנון הנכון והמקצועי. נראה שבטיול הבא נאמץ השיטה של טיול מאורגן פרטי, ומקווים למצוא מתכנן ראוי כמו איתן.

בברכה,

שרה ודני מס.

סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה מהזוג גלר שטיילו בבוליביה בספטמבר 2017

שלום למנכ"ל חברת איתן נסיעוץ מר איתן אפרון. ברצוני להודות לך על האירגון המהיר והיעיל של הטיול שלנו בבוליביה. היה לנו טיול מהמם עם שירות מעולה והכול התנהל כמו שעון. יש לציין גם שהתגובה שלך לבקשות שלי היתה מיידית כבר לאחר שיחה ראשונה שלי בטלפון. נהנתי לעבוד איתך.
תודה רבה נלה ואלכס גלר.

בברכה,

נלה גלר


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה מהזוג זיו שטיילו בשייט בגלפגוס באוקטובר 2017

שלום איתן, מנכ"ל חברת איתן נסיעות, ברצוני להודות לך על ארגון הטיול לגלפגוס. לאחר שהייה של 7 לילות על היכטה סאן חוזה וביקור בגלפגוס. חזרנו ארצה מרוצים מאוד מארגון המסלול ומכל מה שהובטח לנו ובוצע. מודים לך על מסע מרתק מיוחד ומוצלח ביותר.

מקווים להיפגש בטיול הבא

דורית ומוטי


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה מעטרה ועידית שטיילו בארגנטינה וצ'ילה אוקטובר 2017

לפני שבוע חזרנו מטיול מקסים בארגנטינה וצ'ילה אותו תכנן בעבורנו איתן אפרון מנכ"ל חברת איתן נסיעות. הטיול היה יוצא דופן בגיוון הרב שלו, אופנים, כלי שייט,  ג'יפים,  טרקים רגליים והמון חויות. המדריכים היו מעולים ואדיבים מאוד. הדיוק היה מופתי, סדר בלוח הזמנים וארגון הטיולים. קבלנו מעל ומעבר ! אנו מודות לך על טיול נהדר, משוכנעות שנמשיך להיות לקוחות של חברת איתן נסיעות בעתיד וממליצות בחום לכל מי שמהסס, ללכת על תכנון טיול פרטי עם איש מקצוע מעולה, שחוסך עליות ובעיקר מאפשר חויה שלמה של הנאה. 
תודה ענקית
עידית ועטרה
אוקטובר 2017


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה ממשפחת לוסטיג שטיילו בפרו באוגוסט 2017

איתן שלום. ברצוננו להודות לך על הטיול המקסים שחווינו בקיץ האחרון בפרו. חייבים להודות שכאשר החלטנו שאנו מעוניינים לטייל בפרו, הטיול נראה לנו די מורכב וקשה מראשיתו. מדינה רחוקה, מוגדרת כ"עולם שלישי", לא מוכרת, טיול משפחתי והיה ברור לנו שאנחנו צריכים חברה מנוסה ואחראית שתבנה לנו את הטיול.
כבר במפגשים אתך השראת ביטחון וידע רב וענית על כל שאלותינו, תמוהות ככל שיהיו, והחלטנו ש"הולכים על זה". כשהתחלנו את הטיול, עם הנחיתה בלימה הבנו מיד שכל מה שתיארת בפנינו היה נכון.
קבלת הפנים בשדה התעופה והדאגה לכל שירותי הלוגיסטיקה עד המלון היו בדיוק כפי שציפינו. ליווי אישי וצמוד במשך כל שלושת השבועות שטיילנו הפך להיות חלק טבעי ואינטגרלי. מדריכים מנוסים אשר סיפקו יידע עצום, הפגינו שליטה מצוינת באנגלית ומרביתם בוגרי תואר אקדמי בתיירות ייצרו אתנו קשר אישי, סייעו בכל הלוגיסטיקה ולא עזבו אותנו לרגע עד אשר סיפקו לנו מענה לכל בקשה. הטיול היה מורכב ומגוון, מאמזונס לאריקיפה, פונו, קוסקו, מבצרים ונופים, דרכים ותרבויות שונות שחיו בארץ מדהימה זו. למדנו המון, ראינו המון וחווינו ממש את המדינה על כל גווניה ופנייה.
אין ספק, שלמשפחתנו, המטיילת דיי הרבה בעולם, ייזכר הטיול כאחד הטיולים הטובים ביותר שערכנו.

שוב, תודה רבה, רבה.


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה מדניאל ובנו שטיילו בפרו ביולי אוגוסט 2017

איתן היקר,
רצינו לומר לך תודה ענקית ותודה מכל הלב!!
ארגנת בזמן קצר ובצורה יסודית ביותר לבני איתמר ולי נסיעה מרתקת ונפלאה לשלושה שבועות כמעט לפרו דרום אמריקה שכללה המון דברים מיוחדים, כמו סיור מודרך בצ'אבין, טרק בלתי נשכח וואי וואש שהיה חוויה מדהימה בפני עצמו, העיר הווארז בצפון וקוסקו בדרום, טרק קצר למאצ'ו פיצ'ו אחד מפלאי עולם דרך שער השמש שפורש בפניך את העיר כמו על כף היד וכן את לימה עיר הבירה. כל הדברים מסביב כמו המלונות, הטיסות, הזמנים ובמיוחד החברות בפרו והאנשים האדיבים שליוו אותנו היו פשוט מושלמים.
נזכור המון חוויות לכל ימי חיינו כמו הנסיעה הלילית באוטובוס מהווארז ללימה ואת כל הרגעים המיוחדים במסע הקצר הזה... וכל זה תודות לך, ליחס, האדיבות, האמון, הסדר, הזמנים, התנאים והזמינות שלך לכל שאלה והארגון לכל פרט... אז המון תודה מאיתמר וממני, נתראה בטיול הבא לדרום אמריקה.

יישר כח והמון תודה
דניאל


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה מהזוג ברזילי שטיילו בקוסטה ריקה ופנמה ביולי 2017

חזרנו לפני חודש מטיול מופלא בקוסטה ריקה ובפנמה (שבועיים בקוסטה ריקה ושבוע בפנמה).התוכנית הייתה מגוונת ומעניינת ומאורגנת למופת בידי חברת איתן נסיעות. כל יום היה שונה מקודמו. היו ימים אינטנסיביים אבל בין לבין היו גם ימים חופשיים שאפשרו לנו לתכנן את היום בעצמנו והשילוב היה מצויין. אהבנו את בתי המלון שהיו נוחים ונעימים והכי חשוב ממוקמים בתוך או על יד הג'ונגלים, כך שהיינו מוקפים בקופים, פרפרים וציפורים כל הזמן.
תודה רבה לאיתן על ארגון הטיול הנהדר.
אפרת ואבי ברזילי.


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה מפרופסור אלוני שטייל עם אשתו באקוודור וגלפגוס ביולי 2017

איתן יקירי, חזרנו מאקוודור לוונקובר מאושרים מטיול מקסים ! ! ! התכנון היה נכון והביצוע עלה על כל הציפיות.  תודה, תודה ושוב תודה. איחוליינו הלבביים לקייץ נעים ומאושר לך ולמשפחתך  
שלך רחלי ורוני אלוני


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה מכתב המלצה מרשף אבנר שנסע לאקוודור וגלפגוס ביוני 2017

שלום איתן
"נסעתי לאקוודור ואיי גלפגוס בסיועו של "איתן נסיעות" בחודש יולי 2017 למשך 14 יום מהם 7 ימים שייט על קאטמארן באיים. הטיול אורגן בצורה מצוינת וברצוני להודות לאיתן הן על התכנון, הייעוץ והן על הדיוק והסדר בהמשך. השייט היה בספינה בשם Treasures of Glapagos. ההדרכה היתה מעולה (באנגלית), וכל יום היה גדוש פעילות כולל צלילות (שנורקלינג). הצוות בספינה אדיב ויעיל מאד, החדרים נוחים, והאוכל מעולה. הטיולים באקוודור היו מעניינים ומגוונים וגם כאן נהניתי הן מהטיפול המסור של החברה המקומית ובמיוחד מהמדריך שליווה אותי לאורך הטיול.

בתודה ובברכה

אבנר


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה מהזוג בנימינוביץ שטיילו בארגנטינה צ'ילה ופרו באפריל 2017

שלום איתן,

לפני 13 יום חזרנו מטיול מקסים וחלומי לדרום אמריקה. אנחנו רוצים להודות לך על תכנון מדויק להפליא של טיול עם הבנה של טעם שלנו. הלוגיסטיקה, המדריכים, התכנון -הכל היה פשוט מושלם. מיותר לציין שלא היינו צריכים לדאוג לכלום. עבודה של מדריכים מקומיים הייתה מצוינת והספקים המקומיים ביצעו את עבודתם בשלמות על פי התכנית. אנחנו בכיף נחזור לתכנון של הטיול הבא וכבר ממליצים בחום עליך לחברים.

שוב תודה רבה,

לי ושמעון בניימינוביץ


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה מאלעד ודנה שנהנו בירח דבש בטיול בקוסטה ריקה באפריל 2017

שלום, 
אנחנו זוג שטס לקוסטה ריקה בחודש אפריל האחרון, למשך שלושה וחצי שבועות, לשם חגיגת ירח דבש. הגענו לאיתן בזכות ההמלצות הרבות בהן נתקלנו, בחיפושינו אחר סוכן נסיעות שיוכל לסייע לנו בתכנון החופשה הכה משמעותית לנו. איתן ארגן ותכנן לנו את כל החופשה, עד הפרט הכי קטן. לאחר פגישה אחת עם איתן, בה הוסבר אופי וסוג החופשה הרצוי מבחינתנו, איתן הרכיב לנו הצעת תכנית מפורטת, מסודרת ומאורגנת, תוך מספר ימים בודדים, אשר ענתה באופן מדויק להפליא על רצונותינו.  מעבר לכך, איתן היה זמין אלינו לכל שאלה או בקשה, סיפק מענה מקצועי וסופר מהיר והיה לנו ממש ל-"גב" בכל סוגיה שעלתה בתכנון ירח הדבש שלנו.

החופשה עצמה היתה מדהימה, הרבה מעבר למצופה (וציפיותינו מלכתחילה היו גבוהות). הכל התנהל בצורה מדוייקת בהתאם לתכנית ואילו המלונות, הנופים והטיולים, עליהם המליץ איתן, היו לא פחות ממושלמים! גם נציגי חברות הטיולים אשר איתן קישר ביננו לבינם, היו מאוד נחמדים ושירותיים. נהננו מכל דקה וזו היתה חופשה פשוט חלומית. מיותר לציין שגם במהלך החופשה, איתן היה זמין אלינו בכל שאלה וסייע בכל בקשה. ללא ספק חוויה שהיינו רוצים לחוות שוב ושוב ופונים לאיתן לשם כך! 

תודה רבה על הכל,

אגם ואלעד


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מהזוג קלינגר שטיילו בצ'ילה בפברואר 2017

לכבוד : מנכ"ל "איתן נסיעות"

איתן היקר,

באמצע חודש ינואר 2107 פנינו אליך טלפונית ושאלנו אותך האם יש ביכולתך לארגן לנו טיול לדרום צ'ילה תוך 3 שבועות. החיבור שנוצר ביננו כבר בשיחת הטלפון היה מדהים וישר ידענו והרגשנו שהגענו לאדם הנכון. כעבור יומיים, אחרי שנפגשנו במשרדך הצנוע כבר ידענו, בחרנו באיש הנכון לביצוע המשימה. הידע אותו הפגנת ויכולתך לבנות מסלול עפ"י דרישותינו כבר במהלך הפגישה פשוט היה נשגב מבינתנו. נדגיש, הגענו אליך עם כרטיס טיסה לסנטיאגו ודרישות לגבי תאריכי הטיול הרצויים לנו בדרום המדינה. חשבנו שהזמן לתכנון הטיול קצר ביותר (כ- 3 שבועות מיום שנפגשנו), התקופה (שיא תקופת התיירות המקומית בצ'ילה) ובקשותינו הן שילוב של דרישות שלא ניתן לעמוד בהן.

אבל, אחרי יום כבר הנחת על שולחננו טיוטת מסלול בן 20 ימים בדרום צ'ילה וארגנטינה, טיוטא שנבחנה ע"י משרדי נסיעות בצ'ילה עצמה והוגדרה כמעולה, שעלותה סבירה ביותר ונוחה לכל כיס (כמובן בהתחשב ביעד). יצאנו לדרך בהרגשה שפגענו "בול" במטרה וכי יש מי שדואג לנו בארץ. ואכן, כפי שחשבנו הטיול עבד כמו שעון שוויצרי. המלונות, מיקומם, האיסופים השונים (תחנות אוטובוס, שדות תעופה וטיולים) היו ברמה הגבוהה ביותר.בקיצור אחרי 20 יום בדרכים המדהימות של דרום צ'ילה וארגנטינה חזרנו לנקודת המוצא (סנטיאגו צ'ילה) עמוסי חוויות, מאושרים ומאוכזבים מסיומו של המסלול.

איתן, אין מילים על מנת להביע את מלוא הערכתנו לפרוייקט שהרמת עבורנו. לא יכולנו לבקש ולתכנן טיול טוב יותר מזה שארגנת לנו (מכל בחינה שהיא – איכות המלונות, מיקום המלונות, הטיולים המודרכים באנגלית והמכוניות אותן שכרת עבורנו), לא יכולנו לבקש אדם טוב יותר לביצוע המשימה (מקצוען, אדיב, זמין וקשוב) ועל כך אנו מוקירים תודה. מיותר לציין כי כל מי ששואל אותנו על טיולנו לצ'ילה וגם כל מי שישאל בעתיד יופנה רק לכתובת אחת לפני צאתו לדרך והיא "איתן נסיעות". אנו בטוחים כי בזכותך ובזכות החוויות אותן חווינו תודות לך, עוד נשוב לדרום ומרכז אמריקה ונגיע למשרדך רגועים ובטוחים לתכנון הטיול הבא

תודה רבה רבה

אורלי וניר קלינגר


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מהזוג שרשוב שטיילו במקסיקו וגואטמלה במרץ 2017

ברצוני להודות לך באופן אישי ולכל הצוות הגדול תרתי משמע שפגשנו בטיול למקסיקו וגאוטמלה שחברת איתן נסיעות אירגנה עבורנו. אנו משבחים את תכנון המסלול בחירת הפעילויות את הצוות הרב שפגשנו לאורך המסלול המדריכים הנהגים וכו.(היו לעילא ולעילא). בתי המלון היו יוצאים מגדר הרגיל והרגשנו ב"שמיים". הספקים המקומיים ליוו אותנו לאורך כל הטיול והיו קשובים לבקשותינו. אנו כבר חושבים על הטיול הבא לאמריקה הלטינית וכמובן נעשה זאת עם "איתן נסיעות".

תודה רבה

משה שרשוב


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מהזוג טנא שטיילו בארגנטינה, צילה, ינואר-מרץ 2017

בסוף ינואר 2017 יצאתי עם אשתי לטיול של 6 שבועות בארגנטינה וצ'ילה. בהתאם להמלצות שמצאתי באינטרנט, פניתי לאיתן אפרון - מנכ"ל חברת איתן נסיעות, ובהתאם לבקשותינו איתן הכין לנו תכנית, עם 6 טיסות פנים, שכללה בין השאר את אזור פטגוניה בארגנטינה וצילה, בו שמורות טבע, בעלי חיים ימיים ויבשתיים, פסגות הרים מושלגות וצמחיה ייחודית במינה. מסלול ייחודי בקאראטרה אסטרל  כולל שייט לקרחון סאן רפאל, פארקים לאומיים באזור פוקון, סן מרטין, מסלול 7 האגמים המפורסם, ברילוצ'ה המדהימה ובואנוס איירס.
המקומות הנ"ל הם רק חלק מהאתרים שנכללו בטיול המקיף שלנו והיו עוד מקומות רבים שלא ציינתי (מפלי מים, נקודות תצפית, טיול ביערות גשם ועוד ועוד). רוב הטיולים היו טיולים יומיים מודרכים, חלקם פרטיים וחלקם בקבוצות קטנות, הטיול של 8 ימים בקאראטרה אסטרל היה פרטי עם מדריך צמוד, בשני אזורים (אחד בצ'ילה ואחד בארגנטינה) טיילנו לבד עם רכב שכור. כבר בשיחות ההכנה לטיול שהיו אתך הבנו שיש לך ניסיון רב וידע מעמיק בכל הקשור לדרום אמריקה והיום, לאחר שחזרנו, אני חייב לציין שהתכנון המסלול היה מושלם.

האתרים שבקרנו בהם מדהימים, המלונות טובים, ההדרכה הייתה מצוינת והכל התנהל ללא דופי. קבלנו הסעה לפני ואחרי כל פעילות והכל דפק כמו שעון. איתן, בזכותך חווינו את הטיול המדהים ביותר עד היום (וטיילנו הרבה מאוד בעולם) וכמובן שאנו ממליצים לכל מי שמתכנן טיול בדרום אמריקה להיעזר בך ונשמח לענות על כל שאלה (הטלפון שלנו נמצא אצל איתן).

ורה ויוסי טנא, מרץ 2017     


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מהזוג פרידליס שטיילו בארגנטינה, צ'ילה ופרו דצמבר 2016

אנחנו זוג פנסיונרים. חזרנו מטיול מדהים של חודש וחצי בארגנטינה, צ'ילה ופרו. בתכנון הטיול נעזרנו בחברת "איתן נסיעות". איתן אפרון, המנכ"ל, תרם לנו רבות מהידע שלו, מקשריו עם הסוכנים המקומיים הטובים ביותר ומאמינותו. הוא עזר לנו לבנות את הטיול לפי רצונותינו בתוספת המלצות מניסיונו העשיר. ואכן, הטיול היה מרגש ומדהים  מבחינת הנופים, והאוכלוסייה המגוונת. הטיול היה מורכב ומסובך וכלל טיסות פנים רבות, העברות,בתי מלון שרובם טובים מאד, מדריכים דוברי אנגלית,וכניסות לאתרים ושמורות טבע. יש לציין שהכל עבד לפי התכנון עם אפס תקלות. אנחנו מודים לך, איתן, ומקוים שתמשיך לתכנן עוד טיולים רבים באמינות ובהקפדה על פרטים כפי שהקפדת בטיול שלנו. 

נורית ובני

כרכור


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מארבעה אנשים שטיילו בקוסטה ריקה וגואטמלה בנובמבר 2016

שלום איתן 

יצאנו ב 6.11.16 ארבעה חברים לטיול בן 20 יום לקוסטה ריקה ולגוואטמלה. לצורך הכנת הטיול וביצועו נעזרנו באיתן אפרון מנכ"ל חברת איתן נסיעות. עם איתן תכננו את המסלול בכל אחת מהמדינות,כולל אתרים,מלונות,תחבורה והדרכה. איתן הגיש הצעה מפורטת ,כולל עלויות ודגשים בטיול ,זמן סביר לפני היציאה כך שיכולנו לעבור על הפרטים ,לשאול שאלות וללמוד את המסלול לפני היציאה. הטיול עבר בהצלחה מרובה,התוכניות עבדו באופן מדוייק וברמת הדרכה,תחבורה ומלונות טובה מאד. לא הייתה לנו כל תקלה והכל על פי התוכנית. אנו מבקשים להודות לך איתן מכל הלב על הצלחת הטיול,ונשמח להמליץ למטיילים נוספים לאזור על עבודה עמך. 

בברכה

אבי לבסקי


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מהזוג שזר על המקצועיות של חברת איתן נסיעות

חברת איתן נסיעות התבקשה על ידנו להכין תוכנית טיול ממושך במרכז אמריקה. היא השלימה את המשימה תוך ימים ספורים בצורה מושלמת ובכך הוכיחה מקצועיות והתמצאות רבה בחומרים שבהם היא עוסקת. אנו ממליצים לכלל המתעניינים פנו לחברה זאת וקבלו שרות ברמה גבוהה, אמינות ומעל הכל מקצועיות ללא פשרות.
משפחת שזר, חיפה


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממשפחת גולדנברג שטיילו בארגנטינה וצ'ילה אוקטובר 2016

משפחתנו המונה זוג הורים וילד בן 9 טיילה בברזיל, ארגנטינה וצ'ילה בחודש אוקטובר 2016, בטיול שתוכנן ונתפר למידותינו ע"י מנכ"ל חברת איתן נסיעות, מר איתן אפרון אשר ייעץ לנו לגבי המסלול והפעילויות השונות בכל מקום אליו הגענו, תוך הקפדה על אתרים המהווים אתרי חובה ועל ההרכב המשפחתי, באשר מסלולים מסוימים מתאימים יותר לזוגות, ואחרים מטבע הדברים למשפחות. הטיול היה מושלם מכל אספקט שהוא, והתברר בדיעבד כי ניסיונו רב השנים של איתן ואהבתו למקצוע כיועץ וסוכן תיירות בדרום אמריקה הניבו חוויה יוצאת דופן ומרגשת שלא תישכח. התכנון הקפדני, והביצוע בפועל באמצעות סוכנים מקומיים נותני שירות התגלו כמקצועיים ומדויקים.
נותרה לנו פינה חמה בלב לאיתן אשר גם היה זמין וקשוב לבקשות שנשלחו אליו תוך כדי ביצוע הטיול. אין לנו ספק שבעתיד ניעזר בשירותיו הטובים בתכנון טיולים נוספים בדרום אמריקה.
נעמי ושי גולדנברג
רמת גן, אוקטובר 2016.


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מהזוג גבור שטיילו בפרו ביוני 2016

שלום ,טסנו לפרו ביוני 2016, למשך שלושה שבועות .המסלול אורגן עי איתן מחברת איתן נסיעות. ניכר שהוא מתמצא היטב בארצות דרום אמריקה. האתרים השונים היו מענינים ,בתי המלון טובים, המדריכים המקומיים דאגו לנו והכל אורגן למופת עי איתן. ממליץ בכל פה, כך תוכלו להנות ללא דאגות בטיול. דר גבור אילן ואישתו


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממשפחת פלדמן שטיילו באקוודור גלפגוס ופרו אפריל מאי 2016

איתן שלום. 
שבנו מחודש מרתק במיוחד באקוודור, גלאפגוס ופרו. קצרה היריעה מלתאר את החוויה המעצימה מהלך החודש החולף. הנופים, המרחבים, הצבעים, מגוון התרבויות ואין סוף טבע במיטבו חברו יחד ליצירת אומנות רבת השראה. ראויים לציון הארגון המופתי של חברת איתן נסיעות, המסלול, ההמלצות, התכנים, המינונים הנכונים, השיאים לאורך כל המסלול וכמובן הביצוע בפועל....השירותיות המקצועיות איכות ההדרכה והבחירה הנכונה של מקומות הלינה. אין ספק שיידרש עוד זמן רב לעכל את החוויה האינטנסיבית....ואנחנו עדיין מתלבטים לגבי החוויה הנבחרת..... ברור ומובן שהטעימה שטעמנו השאירה טעם לעוד....ואנו נצא, מקווים במהרה, לתור אחר הרפתקאות נוספות בשאר מדינות הדרום....
כמובן שנשוב וניעזר בשירותי חברתך, איתן נסיעות, שכאמור, יצרו חוויה מיוחדת במינה!!

בתודה ובהערכה רבה,

תמר ודורון פלדמן. מאי 2016


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות, הזוג שעיה שטיילו בברזיל בקרנבל 2016

שלום איתן
רוצים להודות לך על ההצעות הטובות ועל ארגון הטיולים שלנו בריו הכול היה מצוין כולל הקרנבל ב"סמבודרום"! כל הכבוד. נשמח להמליץ עליך בכל הזדמנות. כל טוב 

אינס ואלי שעיה


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מזאב ברנד שטייל בפרו באוקטובר 2015

איתן

המון תודה על טיול מושלם!!!
מהתכנון מעכשיו לעכשיו, להרפתקה לא נורמאלית בפרו. המינון של האטרקציות היה מושלם, הטיימינג היה פרפקט. האנשים שחיכו תמיד בזמן ודאגו שהכול יהיה פיקס. המלונות שנבחרו והיו מצוינים. החוויה בג'ונגלים באמזונס, הייתה יוצאת מן הכלל. הצוות בלודג' ובפרט המדריך מויזס, היו פשוט מדהימים. הרפטינג וכל העלייה למצ'ו פיצ'ו היו גם הם חוויות יוצאות מן הכלל ומתוזמנות להפליא.

המון תודה
וניפגש בטיול הבא של איתן נסיעות
זאב ברנד


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממשפחת קורנר שטיילה בפרו באוגוסט 2015

שלום איתן
שבנו מהטיול בפרו. היה מדהים. רציתי להודות לך על האירגון. הכל התנהל על הצד הטוב ביותר, המדריכים היו אדיבים ומקצועיים, המלונות היו ברמה גבוהה ונהנינו מאד.

בברכה 

עמית


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מזוג שטיילו במקסיקו ביוני יולי 2015

שלום איתן,

חזרנו לארץ היום בבוקר. אני ודין רוצים להודות לך מקרב לב על הטיול שאירגנת לנו . נהנו הכי בעולם . הרגשנו שאנחנו כבר מקסיקנים ולא ישראלים. השירות היה מדהים , המלונות היו ברמה הגבוהה ביותר, והאטרקציות שעשינו זה משהו שלא נשכח לעולם. תודה רבה על הכל ואולי ניפגש שוב בעתיד ... 


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מהזוג גרין שטיילו בארגנטינה וצ'ילה מרץ אפריל 2015

איתן שלום, כמו שהבטחתי אני מעלה על הכתב סיכום קצר ורשמים. ראשית דבר - היה נהדר !!! מאד נהננו, מקומות מדהימים, טבע נפלא וכך גם הערים והעיירות.
תודה רבה לך על הארגון, התכנית היתה מעניינת ומהנה, המלונות נהדרים , מאד נהננו וחזרנו עם המון חוויות ותמונות נהדרות.

להתראות בינתיים,

מירי ובועז


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מהזוג בן דוד שטיילו בארגנטינה צ'ילה ופרו בינואר פברואר 2015

איתן היקר,
שבנו לפני ימים אחדים מטיול בן שלושה שבועות בדרום אמריקה שתוכנן בעזרת חברת איתן נסיעות ומנהלה איתן אפרון, ושכל סידורי הקרקע והזמנות הסיורים שבו נעשו על ידם. אנחנו אסירי תודה על המקצועיות, הדיוק, סגירת כל הפרטים שנעשו על ידך, והפכו את הטיול לחוויה מוצלחת ביותר. אף על פי שהגענו אליך סמוך מאוד לטיסה, ונאלצת לפעול בסד שנקבע על ידי לוח הזמנים של הטיסות שלנו לבואנוס איירס וחזרה מלימה, ולמרות מורכבות המסלול שבחרנו, הצלחת להעמיד טיול לתפארת. כל המלצותיך לגבי האתרים, הסיורים וזמני השהות בכל אתר התגלו כמוצלחים ביותר.
המלונות היו לחלוטין לטעמנו וכפי שציפינו, מדריכי הסיורים היו מקצועיים, וכל סידורי ההעברה דפקו כמו שעון: בכל מקום המתין לנו נציג אדיב והעביר אותנו למלון או לשדה התעופה, ולקראת כל סיור קיבלנו הודעה מוקדמת לגבי שעת האיסוף, ובשעה היעודה אספו אותנו ממלוננו. ברור שאתה עובד מול חברות מנוסות ומקצועיות בארצות השונות. דרך ארגון זו חסכה לנו זמן יקר ואיפשרה לנו לבקר במירב האתרים הראויים בארגנטינה, בצ'ילה ובפרו בפרק הזמן שעמד לרשותנו, ולקבל את מיטב ההסברים. אנו מודים לך גם על האוזן הקשבת שהפנית לבקשותינו ואכן הצלחת לקלוע היטב לטעמנו.
נשמח להמליץ על שירותיך הטובים לחברינו,
שוב תודה מקרב לב,


שינה ומישקה בן-דוד


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממשפחת רונן שטיילו במקסיקו וגאטמלה בדצמבר 2014

איתן שלום!
לקראת גיל ארבעים חשבתי על מתנה שונה ,מיוחדת והרפתקנית יותר, והתחלתי את חיפושי באינטרנט לאחר משהוא מקצועי שיעזור לי בתיכנון הטיול למרכז אמריקה. היעדים הנבחרים-מקסיקו וגוואטמלה. וכך נוצר הקשר איתך מלווה בחששות וחוסר ידע וללא שום המלצה מאדם קרוב שאני סומכת עליו. להפעתי גליתי בן אדם חביב, קשוב עם המון ידע בתחום ,משקיע ורציני!! וכך לאחר הפגישה איתך ותיאום ציפיות אני ובעלי החלטנו יחד עם ילדינו בן ה-11 לתת לך אור ירוק להתחיל לתכנן את הטיול לפרטי פרטים. 
כך מצאנו את עצמנו ב11.12.14,בטיסת "איבריה" בדרכנו למקסיקו סיטי,הטיול היה מדהים ומתוכנן כהלכה מהרגע שהגענו ועד לרגע הנחיתה כשלושה שבועות לאחר מכן. יצאנו למסע חוויתי ,מעניין והרפתקני בעקבות שבטי המאיה, המדריכים המקומיים דוברי האנגלית שליוו אותנו היו מעולים,שלא נדבר על עמידה בזמנים והתיאומים השונים שסודרו על ידך מהארץ והיו מדוייקים להפליא! המלונות היו מצויינים ,נעימים ונגישים לכל מקום מרכזי. צברנו המון ידע על התרבויות,הכנסנו קצת אדרנלין בגופינו...ראפטינג,רכיבה על אופני הרים,אומגות והכל מלווה בנוף טבעי,פראי ומדהים!!
איתן,אין ספק שאם נחליט פעם נוספת לטייל ביעדים נוספים במרכז ובדרום אמריקה שזו באמת ההתמחות שלך!! שוב נפנה ונחבור אילך בעיניים עצומות הפעם!!
תודה על התיכנון המצויין והמוקפד,על ההדרכה הסובלנית וממליצה לכל מי שחפצה נפשו במעיין טיול מיוחד שכזה להעזר בך בבניתו.


הדר ,אלעד ועומר.


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה משולשה זוגות שטיילו בארגנטינה צ'ילה וברזיל באוקטובר 2014

שבוע טוב לך איתן,
אז אחרי שנחתנו לאט לאט והתעוררנו בלית ברירה מהחלום שחווינו בטיול שארגנת לנו התיישבתי לכתוב לך.  טיילנו במשך 20 ימים בנופים ובטבע שבאמת לא ניתן לתאר במילים. ( בין ה 12/11/14 - עד ה 2/12/14).  הייתה זו חוויה עוצמתית שנחרטה עמוק בנפש ותישמר שם.  מגיעה לך תודה ענקית על תכנון וארגון הטיול עבורנו לדרום ארגנטינה, קצת צ'ילה, מפלי האיגואסו וריו דה ז'נרו.  הטבע במלוא הדרו תפארתו ועוצמתו, מצוי שם לא מקולקל, נקי צלול וזך, אך לך מגיעות התודות על שאפשרת לנו להגיע ולטייל במקומות המדהימים הללו בהנאה מושלמת.
כל מה שתכננת והבטחת לנו - אכן קרה, ללא כל פיספוס ותקלה, וההשקעה שלך בתיכנון ובביצוע ניכרה והורגשה לאורך כל הטיול.  הטיסות, המלונות, הנהגים שציפו לנו בכל שדה תעופה שבו נחתנו עם שלט - והובילו אותנו בנוחות לבתי המלון, ומבתי המלון לשדות התעופה. (חלקם אף ווידאו שהכל בסדר בשדה ומסתדר עבורנו ללא תקלות ובעיות.), המדריכים שאספו אותנו מהמלונות תמיד בזמן שנקבע, כולם נחמדים ומקצועיים,  מלאי מוטיבציה להעניק לנו טיול מושלם וחוויתי, ולסייע לנו בכל דרך אפשרית, וכמובן הטיולים שהיו בדיוק על פי המתוכנן.
הכל היה מאורגן ומתוקתק, מה שאיפשר לנו פשוט ליהנות וליהנות וליהנות...ולהיות בתוך חלום.  כל מקום שהגענו אליו - נדמה היה שזה השיא של החוויה...ואז הגענו לעוד מקום ולעוד שיא...  חשוב לציין את שמורת "טורס דל פיינה" בצ'ילה - ממליצים בחום לא להסתפק שם בטיול קצר של יום אחד, אלא לשהות בשמורה לפחות לילה. מלון "לגו גריי" היה חוויה בפני עצמה, משהו שלקוח מארץ האגדות, וכך גם השיט לקרחון. לא לוותר! חזרנו מהטיול עם חיוך שלא נמחק לנו מהפרצוף במשך כמה ימים....ועל כך מגיעות לך המון המון תודות.
אני אישית כבר המלצתי על שירותך למספר אנשים שיש סיכוי טוב שיגיעו אליך באחד הימים.  אנו מקווים שייתאפשר לנו לטייל שוב באיזורים המדהימים הללו - וכשזה יקרה, וודאי נפנה אליך בשנית. אז שוב תודה בשם כולנו:

עדנה ואלי שחורי, שרה ועמנואל דותן, תמי ועזרא שילוני.

סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממשפחת פלדמן שטיילו בארגנטינה וצ'ילה 18 יום באוקטובר 2014

איתן שלום,
הטיול לארגנטינה היה חוויה של פעם בחיים. ברצוני להודות לך על הארגון המופתי. הכל היה מתוזמן ומאורגן: הטיסות, ההסעות, בתי המלון, הטיולים, ההדרכה. לפני צאתנו לטיול לא האמנתי כי הכל יהיה כל כך מסודר, מדוייק ונכון. ההנאה הייתה גדולה. ארגנטינה ארץ מדהימה ונשארנו עם טעם של עוד. תודה לך על הארגון ואשמח להמליץ עליך בפני כל מי שיהיה מעוניין.

אורלי פלדמן
מרום גולן.

איתן שלום

איתן חזרנו מהטיול בארגנטינה .הטיול היה מקסים הארגון היה מצוין לא היה שום פספוס בשום נושא . המלונות טובים ומפנקים האיסופים דפקו בזמן(מוזר לארגנטינה אבל יש עובדות). הטיולים המאורגנים היו בסדר גמור. אין לנו אפילו תלונה אחת .(התווספו עוד כמה ק"ג שיש להוריד עכשו) מודים לך על הארגון ,ובטוח שעוד אנשים יגיעו אליך לארגון טיול בשבילם לאחר שנספר להם. צריך להתארגן לטיול הבא .
בברכה והרבה תודות

Best regards,

Yoel Feldman


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממשפחת אנגלרט שטיילו לאקוודור וגלפגוס 21 יום באוקטובר 2014

חזרנו מטיול של שלושה שבועות באקוודור. טיול משפחתי עם שלושה ילדים בגילאים שונים בחודש אוקטובר. הטיול היה "חווית חיים", והארגון של איתן מנכ"ל איתן נסיעות, היה מעולה והוכיח את עצמו בכל רגע ורגע.
נחתנו בקיטו, לוקח קצת זמן להתרגל לגובה אבל שתייה מרובה ואכילה מסייעים לכך. מזג האוויר בקיטו הפכפך- במהלך היום חם וקר לסרוגין וצריך להתלבש בהתאם (קצר וארוך), העיר העתיקה יפיפה ונהנינו מאוד ממוזאון קו המשווה הקטן (שנמצא מחוץ לעיר). המוזאון מתאר את התופעות בקו המשווה והוא מעניין לכל הגילאים.
משם המשכנו למינדו, עירה קטנה ומתוקה. חוות פרפרים יפה, ציפורים מרהיבות, מסלול מפלים כייפי, וקנופי אתגרי!! (יעד חמוד וחשוב להסתגלות ולכניסה לאווירה, אך לממהרים ניתן לוותר)
משם נסענו לאמזונס, לקויאבנו- חווית טבע מטורפת. מדהים! מדהים! חובה!. ביום הראשון לוקח זמן להתיידד עם החיות (כולל עכבישי ענק), אבל מרגע לרגע נכנסים לקסם הג'ונגל. הלודג' היה נעים ונקי, והמדריך - פרדי היה מעולה. בג'ונגל חם ולח וצריך להתלבש בהתאם. למרבה הפלא לא סבלנו מיתושים.  חזרנו לקיטו למחרת ערכנו יום טיול שכלל תצפיות על הרי הגעש המושלגים- מקסים!, לגונה יפה (הלגונה השנייה יפה יותר- אל תתעצלו ותיסעו עד לשם), והשוק באורטבלו, חווית קניות, יום כיף אמיתי.
אח"כ טסנו לגלאפגוס- גולת הכותרת. לקחנו שיט באוניית "סנטה קרוז" אוניה גדולה של 90 נוסעים. היינו בשייט 60 נוסעים. מדריכים מעולים, טיולים בנופים עוצרי נשימה, ואוכל אוכל כל היום. בסירה הגדולה יש הרבה פחות בחילות, אך למי שזקוק יש כדורים נגד מחלת ים בפינת הקפה. הגלאפגוס כמו שאומרים חלום אמיתי לחובביי חיות, ים, שנורקלים וצלילות. בסירה הם מציעים לרוב 2 מסלולים שונים. כך שיש חלופות למי שלא אוהב שנורקל או למי שמתקשה בהליכה. בסיום הקרוז של 6 ימים (לא כדאי פחות) נשארנו יומיים באי סנטה קרוז, הגדולים יצאו לצלילה (יעד חובה לצוללים) וחלקנו נשארנו ליום מנוחה. מזג האוויר נוח מאוד (חולצה קצרה ועליונית דקה מספיקה).
משם חזרנו לקיטו להתארגנות ונסענו לבאניוס, עיירה מקסימה! חובה! יש שם כל אטרקציה אפשרית: קנופי, בנג'י ורפטינג. עשינו רפטינג כל המשפחה, קצת מפחיד! מאתגר, ושווה כל רגע!. ישנו במלון ספא מפנק. הינו שלושה ימים בבאניוס והצטערנו לעזוב.  משם המשכנו לקוטופקסי- זה היה היום הגשום היחיד במסלול ולא ראינו את הר הגעש. התפנקנו בגסט האוס שנקרא "פאפאגיו". גסט האוס מכניס אורחים, מדברים בו עברית לסרוגין ודואגים לפנק אותך. הגובה שם קצת מסחרר... למחרת נסנו לראות לוע של הר געש- מהמם!! הנסיעה מפותלת אך הנוף מדהים- שווה לא לוותר! . למחרת טסנו חזרה לארץ! עצוב לעזוב את אקוודור. נשארנו עם טעם של עוד!
לאורך כל המסלול איתן מחברת איתן נסיעות, דאג שיהיו איתנו בקשר ובדק מה שלומנו ואם יש צורך בדבר מה, כל בקשה שלנו קיבלה מענה מידי. המדריכים לאורך המסלול היו מעולים. והטיול אורגן כהלכה.
מחכים לטיול הבא


מיכל אנגלרט


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממנשה ויחידה מלמוד שטיילו בקבוצת מטיילים ביוני 2014 לטיול של 35 יום פרו, בוליביה, אקוודור וגלפגוס

איתן שלום,
חלף כבר למעלה מחודש מאז חזרנו מהטיול של 35 יום לפרו, בוליביה ואקוודור, כולל גלפגוס. החוויות מהטיול מלוות אותנו וכנראה ימשיכו ללוות אותנו עוד זמן רב. לא היה זה טיול רגיל, אלא מסע חוויתי לנופים ותרבות מדהימים ומרגשים. אין ספק כי הצלחת הטיול נובעת מארגון מוקדם ומוקפד שלך כמנכ"ל איתן נסיעות, של המסלול כולל שירותי הקרקע,  ומהליווי וההדרכה של המדריכה הישראלית, אשר העשירה אותנו בידע המדהים שלה בכל מקום בו ביקרנו. מובן מאליו כי עצם העובדה שמדובר בחבורה של 16 איש (כולל המדריכה) שפירגנו ועזרו, תרמו לכך שהאווירה וההנאה מחוויות הטיול הייתה שלמה.
אנחנו ממליצים בחום על חברת איתן נסיעות.
בברכה


יחידה ומנשה מלמוד


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממיק - טיל בקבוצת מטיילים ביוני 2014 לטיול של 35 יום פרו, בוליביה, אקוודור וגלפגוס

איתן שלום,
עברו כבר כמה ימים מאז שחזרנו מהטיול, ועדיין אני תחת הרושם המיוחד של האזור בו טיילנו – פרו, בוליביה, אקואדור וכמובן גאלאפאגוס. זה לא היה טיול קל. 30+ ימים בדרכים, כ-15 טיסות ואי אלו הפלגות, והכל עבד כמו התכנית. היה פה בעיקר תכנון טוב של חברת איתן נסיעות. ראויים לציון הן המדריכה שהעבירה מידע רב ומעניין, המדריכים המקומיים בכל המקומות והגיבוי של החברות המקומיות, כולל הענות לדרישות לא צפויות. הביקור בקהילה אינדיאנית מקומית היה מאיר עיניים לחיים שונים מאד משלנו. פסטיבל האינטיראיימי היה מדהים. במידה רבה זה היה חלום שהתגשם. תודה רבה על חודש מעניין.
אנחנו ממלצים בחום על חברת איתן נסיעות

מייק ונוריה 


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מעמיקם שוב נציג קבוצה של 16 מטיילים- יוני 2014 - טיול 35 יום פרו, בוליביה, אקוודור וגלפגוס

לאיתן אפרון 21.8.2014
שבנו ,קבוצה של 16 חברים ותיקים, אך צעירים ברוחם ,מטיול של 35 ימים בארצות האנדים; פרו בוליביה אקוודור ואיי גלפגוס. איתנו בחבורה המדריכה הותיקה והמנוסה יפה כפיר שטיילה רבות בארצות האנדים. במשך קרוב לשנה שקדנו על תוכנית הטיול. התאמנו אותה לתקופה היבשה בשנה ובהתאם לחגיגות האינטי ריימי בקוסקו, לחודשים יוני-יולי. את תוכנית הטיול המורכב בנינו בעזרתו של איתן אפרון מנכ"ל חברת איתן נסיעות. העלנו בקשות רבות להרחבת הנושאים בתוכנית, הוספת אתרים נוספים מעבר לתוכניות הספקים ,פגישות עם אומנים בעלי מלאכה שונים, ביקור בכפרים ,לינה אצל משפחות בכפרים ,פגישות עם התושבים בערים ובכפרים,ביקור בשווקים מקומיים ולא שווקים לתיירים.
הטיול היה מורכב מקטעים, הכרת החי והצומח ומפגש עם התושבים באזור יערות האמזונס,בשמורת פקיה סמירייה על נהר המרניון,בה שהינו 4 ימים מלאים. ביקור באתרים ההיסטוריים של התרבויות שקדמו לכיבוש הספרדי והבנה של מה עשה המפגש בין התרבויות והדתות המקומיות לתרבות הכובשת והדת הקתולית.
ביקרנו בכנסיות ובמנזרים ,במרכזי הערים הקולוניאליות שבנו הספרדים על חורבות המקדשים וערי האינקה. פגשנו בתושבי הערים ,ביקרנו בכפר אותנטי בהרי האנדים וחווינו את אורח החיים הצנוע ,השומר על המסורות הקדומות ושילובן בחיים המודרניים.
חיווינו במעט את חיי הכפר , את עושר הגידולים החקלאיים ,ראינו וטעמנו את מיני תפוח האדמה את מיני התירס ומרקי הקינואה ושפע מיני הפירות. טיילנו בנופים המופלאים של הרי האנדים במישורי האלטיפלנו. פגשנו בעדרי הלמות , האלפאקות והויקוניות. ובמעוף המרשים של הקונדור. עלינו אל מישורי הסלאר ,אל מדבר המלח והלגונות הצבעוניות ואל הפסגות המושלגות באקוודור. ושיאו, הביקור באיי גלפגוס,מפגש מרתק עם נופי הבזלת הצעירים ועולם החי והצומח המיוחד לאיים. כל אי והמיוחדות שלו .הבנת תהליך האבולוציה תודות להכרת השוני בין מיני הציפורים והזוחלים והתאמתם לסוגי המזון באיים.
חזרנו מלאי חוויות וזיכרונות. פגשנו מדריכים מעולים ,דוברי אנגלית רהוטה ונעזרנו רבות בתרגומה של יפה ,ממנה למדנו רבות על הרקע ההיסטורי,על התרבויות הקדומות ומוראות הכיבוש הספרדי האכזר ושילובן של האמונות המקומיות עם הדת הקתולית . למדנו רבות על מצבן הכלכלי והחברתי בארצות בהן ביקרנו. סידורי הקרקע.בתי המלון ,טיסות הפנים הרבות עברו באפס תקלות.
אני ממליץ בכל לב על איתן אפרון מנכ"ל חברת איתן נסיעות, כבעל ניסיון עשיר בבניית מסלולי טיול בארצות האנדים והכרות רבה עם הסוכנים המקומיים.


בשם המטיילים תודה מעומק הלב ,עמיקם שוב .


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מיניב וקרן שיצאו לירח דבש וטיילו בפרו, בוליביה וברזיל אפריל 2014

פנינו לאיתן על מנת לבנות טיול ירח דבש לדרום אמריקה. בשיחה במשרדו,  איתן הסביר על מגוון מסלולים אשר מתאימים לתאריכים שבחרנו. אנו בחרנו במסלול פרו , בוליביה וברזיל  הכולל ביקור באמזונס, קוסקו , מאצו פיצו , מדבר המלח ונופש בריו דה זנרו ובוזיאוס איתן התאמץ לספק לנו את המוצר המותאם ביותר לצרכים שלנו והציע מסלולים אלטרנטיביים במידה ונעדיף לבצע שינויים במסלול המקורי. הטיול עצמו היה באמת חווית VIP , בכל שדה תעופה חיכה נציג של החברה המקומית שאסף אותנו למלון והסביר לנו על הטיולים והמקומות שנבקר בהם.  בכל מקום שהלכנו , הצוות יצא מגדרו על מנת לספק לנו טיול חוויתי. אפילו ליוו אותנו לשדה התעופה ודאגו שלא יהיו בעיות בטיסה. בסה"כ חוויה מומלצת ביותר , שבהחלט הצדיקה את ההשקעה.

יניב וקרן


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממשפחת פורטי על טיול לצ'ילה וארגנטינה פברואר מרץ 2014

איתן שלום

 .חזרנו בשלום מהטיול לצ'ילה וארגנטינה ב 10/03/2014 אבל מיד קבלנו אורחים מחו"ל כך שהתפניתי רק היום לכתוב לך ולהודות לך על הטיול

הטיול היה מהמם ,התכנון מעולה והחברות המקומיות שקבלו אותנו שם תכננו בדייקנות ובמקצועיות את כל ימי הטיול. מאוד נהנינו. הכל פעל כיאות אף לא פספוס  אחד

ההפלגה ללגונה של סאן רפאל הייתה הפתעה נעימה מאוד והשייט בזודיאק לקראת הקרחון המתנפץ הווה בשבילי גולת הכותרת. העקשנות להגיע לאושווויאה. הוכחה כנכונה מאוד : להגיע לסוף העולם ממש השתלמה

צמד המדריכים הפך את הטיול בקרטרה לחוויה בלתי נשכחת : הנופים הטבעיים בעלי עוצמת יופי מהממים והבקתות המרווחות שנבחרו בנקודות תצפית (מפרצים ,שרשרת הרים ופסגות מושלגות) הותירה אותנו פעורי פה

שוב תודה

ורה ושרל פורטי


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממשפחת זברגר שטיילו בארגנטינה פרו וברזיל ינואר 2014

איתן שלום

חזרנו מלאי התרגשות ותודות. היה ארגון מדהים, כיף ומדהים. בכל מקום המתינו לנו אנשים שהסבירו לנו מה עושים, בכל מקום רצו רק שיהיה לנו טוב. אין מילים ועדין לא מעקלים מה עשינו. על הדפים היה רשום כמה שורות כמו טיול לאריות ים או פינגווינים אך המראה היה מדהים. ממש אין מילים כל החברות ששלחת אותנו עשו מעל ומעבר. תמיד גם שהדברים לא היו מוזמנים הם רצו ודאגו שהכול יהיה בסדר. כל המלונות היו תמיד מרכז. הגדול מכולם היו בקוסקו היה במרכז ממש ליד הקתדראלה. רק מי שמכיר ויודע יכול להזמין את בתי המלון. ממש אין מילים לומר לך. נשמח להיות שגרירי ההמלצה לכל אחד.
איתן המון המון תודות הענקת לנו את הטיול הטוב ביותר שהיה לנו. עצם זה שלא צריך לחפש להשוות מחירים, לחשוב שאנחנו תיירים ולכן המחיר גבוהה יותר משחרר ונותן תחושה של מלכים. כך הרגשנו. שלושה מלכים

אביטל רוני ודרור


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מדודו ואורלי כהן שטיילו באקוודור גלפגוס ופרו בינואר 2014 

לכבוד איתן  אפרון

הי איתן. חזרנו מהטיול באקוודור גאלאפגוס ופרו. ברצוננו לציין שהטיול היה מתוכנן למופת. חברות הנסיעה שנעזרנו בהן היו מקצועיות ונתנו לנו שירות נהדר. בת. המלון היו מעולים. תודה רבה ובהחלט נשמח לטיול דרכך בעתיד ונמליץ גם לחברינו


אורלי ודודו כהן. רמת השרון


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מהלן ורוני כזום שטיילו בפרו אקוודור וגלפגוס באוגוסט 2013

בחודש אוגוסט 2013 נסענו לפרו אקוודור וגלפגוס, איתן אפרון אירגן לנו את הטיול , הכל היה מסודר לנו באופן מושלם, ההעברות הבתיי  מלון הטיולים המאורגנים והפרטיים איתן מאוד מקצועי ופרפקציוניסט היה פשוט מושלם. גולת הכותרת היה הטיול לגלפגוס בקטמרן מילניום קיבלנו סוויטה מרווחת, הצוות היה מפנק והמדריך מאוד מקצועי . טיול חלומי.מומלץ להתייעץ עם איתן ולהזמין דרכו טיולים לדרום אמריקה כדי לקבל חווית טיול טובה כמו שלנו.

הלן ורוני כזום


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מיוסי ופנינה זילברמן שטיילו בארגנטינה צ'ילה ופרו מרץ אפריל 2013

איתן שלום

, אמנם קצת באיחור אבל אנו חייבים להודות לך  על יציאתנו  ליבשת דרום אמריקה  מצוידים בתכנית מפורטת ומסקרנת של ערים, הרי געש אגמים ושמורות מגוונות . הכנסת אותנו בעובי הקורה בתכנון הטיול על כל פרטיו מסלולים מענינים הדרכה ומלונות ברמה, במדינות ארגנטינה , צילה ופרו בכל קריטריון באו לידי ביטוי מקצועיות הכרת השטח על כל מרכיביו בעושר של חוויות.

יישר כוח

פנינה ויוסי


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממשפחת חסיד שטיילו בארגנטינה בינואר 2013

איתן שלום, רצינו להודות לך על האירגון המצויין של טיולנו לארגנטינה. אנחנו טסנו בטיסת המשך לברילוצ'ה , אחרי שלושה ימים המשכנו בטיסה ל"אל קלאפטה אחרי שלושה ימים טסנו לפנינסולה וולדז ומשם, דרך בואנוס איירס, לאיגואסו. בכל מקום חיכו לנו, בכל מקום היו לנו טיולים היה פשוט מרהיב ומדהים. הארגון, הדאגה, היחס היו יוצאים מהכלל. תודה לך איתן

רוני ורן חסיד


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מחווה סגל שטיילה בפרו ב 2012

אם אתם מתכננים טיול לדרום אמריקה, איתן אפרון יכול לעזור לכם. איתן מומחה לטיולים בדרום אמריקה בכלל ובפרו בפרט. מתאים לקבוצות, לבודדים ולתרמילאים.

אני אישית נועצתי בו בשני טיולים אחרונים שלי: האחד לפרו והשני לארגנטינה/צ'ילה. קיבלתי תוכנית מפורטת שמאוד עזרה לי בתכנון לו"ז של הטיול.

ממליצה בחום.

חווה סגל

Deputy General Manager – Operations


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות משרון בקסט- טיול לפרו ארגנטינה וברזיל-ספטמבר 2012 

אנו שרון ןיונתן בקסט מנתניה שמחים להמליץ בחום על איתן אפרון שאירגן ללא דופי את טיולנו לדרום אמריקה.
הטיול שארך שבועיים וחצי בלבד וכלל שלוש מדינות(פרו ארגנטינה וברזיל) דרש מאמץ אירגוני רב הן מבחינת המלונות והטיולים המודרכים שהוזמנו,והן מבחינת שרותי ההסעות. כאמור הכל פעל לחלוטין לשביעות רצוננו.המלונות היו במקומות מרכזיים,המדריכים היו מעולים ,וכל ההסעות היו בזמן.חשוב לציין שהמחיר הכולל היה סביר.
אין ספק שלאיתן אפרון היה תפקיד מכריע בהפיכת מסענו לדרום אמריקה לחוויה בלתי נשכחת.


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות מורדה מור-טיול לקולומביה אקוודור פרו בוליביה 65 יום יולי אוגוסט 2012

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך על עזרתך בהכנת תכנית המסע שלי. הטיול היה ארוך, ל-65 ימים, והיו בו כל האלמנטים שביקשתי ממך לכלול: טבע, תרבות, ארכאולוגיה, אמנות פולקלור, שווקים ומספיק זמן חופשי לעצמי לחקור, לנשום ולהריח את המקומות בהם ביקרתי, והעיקר: זמן מספיק להפנים את הכל. גם בחירת נותני השירותים בחו"ל  התבררה כמוצלחת במיוחד. כשהיו לי בקשות או שאלות הם נענו מיד. הרגשתי כמו מלכה שמטיילת בתחפושת של תרמילאית.

תודה וחג שמח,

ורדה


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן נסיעות ממר שלמה כהן, יוני 2012

היי איתן,

המלצתי: בתי שטיילה בדרום אמריקה, טיול אחרי צבא, באמצע הטיול שלה רצתה לבצע יחד איתי טיול באיי גאלאפאגוס. דרך גלישה באינטרנט על טיול לדרום אמריקה אם דגש על איי גאלאפאגוס אני במקרה הגעתי לאיתן, משיחות ראשונות עם איתן התרשמתי על הידע והרצון לעזור בטיולים לדרום אמריקה, וכשנפגשתי איתו התרשמותי החיובית התחזקה. איתן אירגן לי טיולים כולל לינות באקוודור ושיט של כ-5 ימים באיי גאלאפאגוס בספינת סנטה קרוז שקלל טיולים באיים אריות ים צביים ציפורים וכמובן שחיה וצלילות, כמובן איתן דאג לסגור גם את כול העברות לי ולביתי מה שגרם לי לשקט נפשי. 

כול הטיולים והשיט בוצעו בשיתוף עם חברה מקומית בחו"ל ויש לי המלצות חמות לאירגון לאכפתיות של המדרכים והנהגים שביצעו את העברות הכול עבד כמו שעון שוויצרי, מה שתרם לחויה הבלתי נשכחת לי ולבתי.

ממליץ בצורה חמה על איתן, ומה שבטוח שבטיול הבא לדרום אמריקה אבקש מאיתן לתכנן לי את הטיול.

בברכה

שלמה


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן אפרון

ברצוני להביע את תודתי העצומה בעבור סוכן הנסיעות איתן אפרון , חברת איתן ייעוץ נסיעות , על שירות שלא הכרתי כדוגמתו עם איתן הזדמן לי לדבר לאחר מקרה פשיטת הרגל של חברת אייר מדריד-בטרם נסיעתו, רכש אחי מאיתן את כרטיסי הטיסה לדרום אמריקה, וטיסת החזרה לישראל בוטלה בעקבות המקרה. באותו הזמן, אחי שהה בבואנס איירס, ללא יכולת קרובה לשוב ארצה בגלל מצוקת הטיסות בסוף דצמבר ועם צורך דחוף לחזור בעקבות חתונת האח הנוסף שקרבה. זכינו מאיתן בשירות יוצא מן הכלל! הוא טיפל בנו במסירות, אדיבות וסובלנות תוך מקצועיות רבה. כל הנותר הוא לומר מילה אחת הכוללת הכל תודה!

שירלי מימון


6.8.2006

סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן אפרון

ברצוני לשבח את העובד בסניפכם , מר איתן אפרון, אשר טיפל בנו באופן כל כך מסור וסבלני. לפני מספר ימים פנינו למשרד הנסיעות "צבר אלנבי" בנוגע לנסיעה להודו והתעניינו עקב המצב הביטחוני האם בטוח לנסוע לאותה עיר בהודו שאת מיקומה הגיאוגרפי לא ידענו. במהלך כל השיחה הקדיש לנו מר איתן אפרון מזמנו היקר, בדק שוב ושוב את המיקום המדויק של העיר בהודו ואף שלח לנו פקס להראות לנו היכן נמצא המקום תוך כדי עזרה בחוסר הוודאות שנקלענו אליו מבחינת בטיחות המקום. בסופו של דבר הנסיעה התבטלה, אך מכל העניין זכור לנו לטובה יחסו האדיב של איתן אפרון באופן כזה שקשה לשכוח.
הנני לציין שאף אני, במסגרת היותי עובדת במוסד ציבורי גדול בו נותנת שירות ויודעת שירות טוב מהו, אין מילים בפי ליחס שלו זכינו ממר איתן אפרון שאין ספק שתורם הוא רבות לשמירה על שמה הטוב של רשת "צבר" מי יתן וירבו כמותו יישר כוח ! נשמח להשתמש בשירותי בעתיד.

בכבוד רב,

מלי ואבי בן קסוס


סוכנות נסיעות לדרום אמריקה, מכתב המלצה על איתן אפרון

ברצוני להודות על הטיול הנפלא שנסענו בתאריך ה 6.10-16.10 להולנד, צרפת ובלגיה  לטיול נסעתי עם שני ילדי בני 13 ו 5. החברה הינה חברה מקצועית ביותר לטיולי משפחות. המדריכים הינם מעולים החל מידע נרחב והתמצאות בשטח ודרך יחס אישי וחם אכפתיות ודאגה לכל הפרטים הקטנים. ברצוני להודות באופן מיוחד לסוכן הנסיעות איתן אפרון על המלצתו החמה על החברה למרות שלא הכרתי את החברה לפני כן ולא היה לי כל ידע או המלצה ממטייל אחר על החברה סמכתי על המלצתו של איתן ופשוט נוכחתי לגלות חברה מקצועית ואחראית ביותר. בטוחה אני שהטיול הבא יהיה כמובן דרך סוכן הנסיעות איתן אפרון 

תודה על טיול נפלא

חנה בן נחום

אשמח ואודה לכם מראש אם תדרגו בכוכבים דף זה. הדרוג נעשה בראש הדף.